Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 265

  • 41 270
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215




От сета - от 6 епизод.

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 16:38 от mariana51

# 61
  • Мнения: 4 966


  bouquet за статията, Марианка.
Няма скоро да избяга от Керим нашият любимец. Simple Smile Карат-варат и все споменат "скандалната вина". Тепърва ще си оценяват те наистина успешните сериали и актьори...

# 62
  • Мнения: 1 097

Внимателно подхождаме към обекта.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215




Марица, ами така светът се запозна с Енгин, с образа на Керим. После го преоткриха, така както и ние. И вече няма спасение....

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215










Нещо да кажете?
"Днес се състоя семинарът с Енгин Акюрек."

# 65
  • Мнения: 4 966
Така си е, Марианка. Само дето комшиите сякаш едва сега разбират, че са направили един наистина хубав филм. Всички казвате, че по време на сериала за него не се е говорело и писало много-много в СМИ. А сега непрекъснато го споменават.

В РФ има едно много хубаво мнение за 7-и еп. Заемам се с превода.

# 66
  • Мнения: 23 345










Нещо да кажете?
"Днес се състоя семинарът с Енгин Акюрек."


Аз ще кажа .... искам ОЩЕ !!!

# 67
  • Мнения: 477
Марианааааа уф, че снимки!! Енгин е прекрасен, магнетичен, магичен, харизматичен... и красив  Peace

Мисля си с коя ли актриса ще е следващия му филм  hahaha Ми те не останаха известните и красивите, трябва спешно да измислят достойна. Снима се с Берен, с Туба, с Фара... е, кой остана  Joy

# 68
  • Мнения: 4 966
Аууууууу дочакахме! Признавам си - завиждам. Simple SmileEmbarassed Embarassed Embarassed Завиждам на тези млади хора за възможността да се "докоснат до извора" на вдъхновение за толкова много хора от цял свят. Енгин и неговото актьорско майсторство - пред тях, на длан... Пийте, дечица, пийте! Simple Smile Дано успеете да попиете всичко, което ви е казал и показал големият талант!

# 69
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:









Нещо да кажете?
"Днес се състоя семинарът с Енгин Акюрек."


Аз ще кажа .... искам ОЩЕ !!!

Само ти ли ?  И аз искам още ............. Joy Joy JoyБлагодаря Марианка.

П.П. Аз си мислех обаче, че ще е пред по голяма аудитория. Явно няма много кандидати да
учат актьорско майсторство. Grinning Може  би това е някаква група от студенти. newsm78

Последна редакция: пт, 25 апр 2014, 17:14 от komet

# 70
  • Мнения: 23 345


Я, само ... Енгин newsm03

# 71
  • Мнения: 1 097

Невероятен е и с тези негови непринудени жестове.Интересно ми е каква ли е била темата.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 215


Феновете предлагат това да е сценичния костюм на Пънар.

# 73
  • Мнения: 1 285


Феновете предлагат това да е сценичния костюм на Пънар.

Те хубаво предлагат, но забравят с кого си имат работа. Ако ще да и заварят ДЖИлезния
костюм той чичи пак ще изобрети нещо  за инквизиция. От него няма спасение. hahaha Joy

# 74
  • Мнения: 280
Скрит текст:









Нещо да кажете?
"Днес се състоя семинарът с Енгин Акюрек."


Аз ще кажа .... искам ОЩЕ !!!

Само ти ли ?  И аз искам още ............. Joy Joy JoyБлагодаря Марианка.

П.П. Аз си мислех обаче, че ще е пред по голяма аудитория. Явно няма много кандидати да
учат актьорско майсторство. Grinning Може  би това е някаква група от студенти. newsm78


Прилагателните не ми достигат..... чаровен, магнетичен, завладяващ те - айдааааа
отидох та се не видЕх... Joy bowuu ТОЙ Е! Peace Peace Peace Peace
Девойки - мисля си , че навлизам в една фаза -  Blush BlushГоспод да ми е на помощ!!!! Peace Peace

Аудиторията е малка - нека!!! Представяте ли си да предаде от своя
чар, магнетизъм, и всичко друго, което притежава на доста младежи?????? Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт