За рекламната мощ на форума

  • 17 982
  • 477
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 547
Много правилно се насочваш, Джой! Защо да се рекламират кремове против целулит, а не кремове против подсичане?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 952
Дами, мястото на подобна дискусия не е в Клюкарника, не и под това заглавие.  Grinning
Бубанка, личната ми и добронамерена препоръка е модераторите в КМ да различават по-явно приятелството от отговорността да модерираш посещаван форум. Ако искате, се опитайте да приемете позитивния съвет, ако искате карайте я по-друг начин. Грижата за красотата изисква пари и здравна култура, съответно е благодатна почва за повярвали си дами.

Аз съм много благодарна на интелигентните дами споделящи опита си в КМ. Чета и пиша отдавна във форума и съответно имам интуиция на кого да се доверя, на кого - не.

Подобни залитания има и около училищата, но сякаш с годините помъдряхме в тази посока.

# 62
  • Мнения: 46 656
Интересно ми е каква е ситуацията с адаптираните млека и бебешките пюрета в майчинските подфоруми. Това си е огромна рекламна възможност- млади момичета, майки за пръв път, се обръщат за съвет и често са без опит и сляпо вярващи.

За млеката се започва още от болнциата. Всяка болница се е наела да рекламира определена марка. Даже в списъка ми с необходими неща за приемане имаше "кутия мляко еди какво си", само това, друго не приемат  Crazy
Затова после трудно се осмеляват да го сменят, дори да е препоръчано от голям капацитет тук  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 675
Аз не приемам за нормално да се карат майките да носят памперси и млека в болниците, но ако трябва да носят е нормално да се изискват определени марки.
Едва ли ще ви е приятно да занесете едни пелени и млека, а да видите бебето си със съвсем други, които са доста по евтини и евентуално по-некачествени.  Wink

# 64
  • Мнения: 46 656
B & C, не виждам проблем да се даде избор м/у аналогични продукти или да стоят до бебето и да му се дава, каквото сме дали (или както е на доста места вече - стоят си при майката).
Това мляко не беше от скъпите, въпросът е, че обясняваха, че е най-близко до кърмата и най-добро и най-най. Приказки, които в друга болница се казват за др. марка Mr. Green

# 65
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А ако бъдещата майка е бедна и не може да си позволи въпросното АМ какво става- не я приемат за раждане ли?

# 66
  • Мнения: 3 675
А ако бъдещата майка е бедна и не може да си позволи въпросното АМ какво става- не я приемат за раждане ли?
Приемат я, но предполагам, че ѝ се карат  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 4 892
Аз до сега не съм чувала в болница да се носи мляко.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 51
Доста чета в КМ, по-специално темите за козметиката. Случвало се е да се замисля дали има умисъл в някой пост, но до момента ми се струва, че не съм попадала на нещо много намирисващо на реклама. Даже на няколко пъти моето мнение на 100% съвпадаше с мнения на потребителки - веднъж ставаше дума за няколко положителни поста за спирала на известна френска марка - аз вече си я бях купила и бях със същото впечатление. Веднъж пък си купих спирала според мнения, изказани в КМ и наистина се оказа сполучлива покупка. За боите за коса си проучвам из нета (не само БГ МАМА - но мненията тук най-често се оказват доста адекватни) и засега няма разминавания спрямо това, което съм си извадила като заключение след проучването.

# 69
  • Мнения: 10 759
Пишете за КМ, аз пък да кажа за Литертурния  Mr. Green
Да, има скрита реклама. Един от потребителите / някои ще се сетят кого визирам  Laughing / не престана да се хвали в темите кои книги си е купил и кои книги чете - разбира се, винаги на едно и също издателство  Whistling
Само една от книгите на същото издателство си беше "купил" поне 5-6 пъти - за чичо си, за леля си, за шуринайка си  Joy Уж световен бестселър - с цена 30 лв /кво й плащаш  Laughing /, уж невероятна книга, оказа се, че никой от челите я /без въпросния потребител, разбира се/ не е във възторг от книгата...
Същият потребител многократно беше помолван да спре да пуска огромни постери на книгите на издателството си / установихме, че работи там  Mr. Green /,  защото е неприятно и дразнещо да се скролира, той обаче не е**ваше. Баннаха го за известно време-
Напоследък нещо спря да си купува и да чете книги от въпросното издателство, поради простата причина, че не работи вече там   Joy

Последна редакция: нд, 27 апр 2014, 19:45 от mijjjka

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 23 954
Абе разберете го човека Mr. Green - работи в издателство, похвалил се, че пише в бг-мамма и хайде - да ни рекламираш у форома, инак ще те шитнем. И човека кво да прави - рекламира.

# 71
  • Мнения: 108
Точно заради рекламите вече рядко използвам форума за помощ, много по - приятно ми е да питам тинейджъри, защото те, за разлика от много потребителки тук, гледат състав, а не марка и никой не им плаща да развяват продукти из форумните ширини. Понякога надниквам в темите за нови продукти и си мисля, че не само българите не са бедни, но имат по една нефтена платформа... минимум.

Скрит текст:
Магарчо покрай тази история ми стана страшно неприятна. Не стига, че физически се е опропастила, но хайде да мълчим и да лъжем, че е  не е така, защото е 'мила съфорумка', а на нас са ни извадили очите с лъжица. А и най - нагло рекламира шоколад, който явно не може да блесне с нищо като вкусови качества, затова да пързаляме народа. Грозен човек. Sick

# 72
  • Мнения: 3 675
много по - приятно ми е да питам тинейджъри, защото те, за разлика от много потребителки тук, гледат състав, а не марка и никой не им плаща да развяват продукти из форумните ширини.
И в този форум се гледа състава  Wink
А и мислиш ли, че един тинейджър разбира толкова добре от състава, че да можем да му се доверим?
Ex, само на мен ли не ми плащат за да рекламирам продукти?  Twisted Evil Защо така са ме пропуснали и дискриминирали?  Twisted Evil  Laughing
Не е честно!  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 108
Ако се гледаше състава нямаше да има един керван от Шанел-и и МАК-ове.
Да, мисля го, защото познавам тинейджъри, които малко или много притежават качества да го разбират.

# 74
  • Мнения: 3 675
Аз такива тинейджъри не познавам  Rolling Eyes
А да се твърди, че някой разбира от химия, анатомия и физиология само на база четене в Интернет е несериозно!

Общи условия

Активация на акаунт