за плосък корем ?????

  • 44 629
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 658
За корема ще трябва да комбинирате упражнения за долна, горна и странична преса, иначе само за едната не безсмислено , пък ко ще и 1000 да правите.
Долна - от лег- ръцете залепени за пода повдигате двата крака едновременно  до 90 градуса, спускате плавно /на педя от земята/ и така 15-20 пъти, като увеличавате всеки ден  брайките /най-добре да правите до откат за да натоварите добре мускула и да гори мазнината/

Горна - каласическа преса - повдигане на тялото, краката свити в коленете

Странична - извиване ляв лакът-дясно коляно и обратно

Правете до откат.
Също добро упра. е заставате права, вземате по една бут. 1.5л. мин.вода във всяка ръка и правите наклони встрани - по 50 бр. на всяка.

# 16
  • Мнения: 658
За дупето и бедрата - Полуклек 50 пъти, като дупето трябва да е макс.стегнатои изправянето плавноо. Успех на всички newsm10

# 17
  • Мнения: 5 299
АЗ да добавя едно много ефикасно упражнение за долната част на корема - но е нужен лост(като тези примерно дето лелките си тупат килимите пред блока) Mr. Green. Хващаш се отпускаш тялото, и повдигаш краката сгънати Peace Така колкото можеш.

# 18
  • Мнения: 6 164
Само коремни преси гарантират плосък корем. Peace
Толкова плосък, че в 8ми месец, никой не ме вижда, че съм бременна с късото шушлеково якенце Shocked ... А разкопчая ли се, ми казват, че това бил корем на бременна в 4ти месец, не повече!
Е платих си цената - яко ме притиска вътре, едва се храня, но корема не може да ми се разтегне Wink

# 19
  • Мнения: 18 542
Да ти кажа под секрет - и аз имам такова коремче... smile3518 Embarassed
Аз пък да ти кажа, че това коремче не е от напълняване...поне не само. Аз бях станала 48 - 49кг при пъст 170см това лято и въпреки това имах шкембенце. Малко е, но го има. Състои се главно от преразтегната кожа и някакъв слой под него, който може и тлъстинки да е, ама само там да имам пък останалото тяло да ми е кожа и кокали  newsm78 Като обуя дънки с ниска талия и хоп и увисва над колана, пък като седна да не ти разправям  #Cussing out
Забременях 52кг и нямах такова шкембенце. Според мен всичко е в резултат на преразтягането на кожата и мускулите през бременността.
При мен само утражнения ще свършат работа щото нямам какво да свалям за сега, но ще се наложи и някакъв стягащ кожата крем, щото при мен положението е плачевно.

# 20
  • Мнения: 5 140
А пък аз винаги съм била слабичка но с коремче, както казваше брат ми с мекички.
Това няма махане, нито с преси, фитнес и т.н. поне при мен де. Но ще се боря поне да го намаля. Това винаги ми е бил комплекс.
И с липосукция няма махане, защото пак се получава същата работа, демек коремче.

# 21
  • Мнения: 2 529
БУБА много точно е задала въпроса за това кой ги прави тези упражнения вкъщи. Преди месеци започнах и 2 дни коремни преси и т.н. бях много упорита и после взе да ме мързи.  Rolling Eyes
Сега вече от 1 месец ходя на фитнес 3 пъти седмично (платих си картата предварително) и мотивацията ми е много по-силна. Инструкторите са ми направили програма точно за проблемните части и всяка тренировка си правя едни и същи неща. Резултатите се надявам да се проявят най-добре след 3 месеца, когато ставам на 30 и съм си обещала да съм в перфектна форма  Sunglasses Ще има и снимки Party

# 22
  • Мнения: 6 155
БУБА много точно е задала въпроса за това кой ги прави тези упражнения вкъщи. ...

Ами например аз ги правя тези упражнения, а именно:

За корема ще трябва да комбинирате упражнения за долна, горна и странична преса, иначе само за едната не безсмислено , пък ко ще и 1000 да правите.
Долна - от лег- ръцете залепени за пода повдигате двата крака едновременно  до 90 градуса, спускате плавно /на педя от земята/ и така 15-20 пъти, като увеличавате всеки ден  брайките /най-добре да правите до откат за да натоварите добре мускула и да гори мазнината/

Горна - каласическа преса - повдигане на тялото, краката свити в коленете

Странична - извиване ляв лакът-дясно коляно и обратно

Правете до откат.

Не виждам какъв е проблема някой да ги прави в къщи? newsm78
Ако искате и нагледен материал за резултата ще постна  Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 1 223
Както са писали по-горе момичетата, само коремни преси са му майката. Ако искаш плочки на коремчето, най-добре да правиш по няколко серии на ден (примерно 3х30) Когато се работи за мускули се правят кратки серии с голям интензитет и натоварване. Иначе коремчето, особено при слабите жени, които се чудят защо го имат, се дължи на ослабване на коремната стена, вследствие на което тя не е в състояние да поддържа добре вътрешните органи ... Същото се получава и с напредване на възраста, помислете си само колко бабки и дедковци сте виждали с ръце и крака като клечици  и огромни шкембета  Sick А за бъдещите мами не се препоръчват... за тях си има специални упражнения. Спортиските винаги раждат със секцио, не от глезотия, а защото мускулите са им много здрави и не позволяват на плода да "слезе" за нормално раждане.
P.S. Най-добре е ако имаш възможност да се косултираш с фитнес инструктор, ще ти състави програма с подходяща диета. Успех   bouquet

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Отдавна съм я разбрала истината, че за плоско коремче трябва коремни преси да се правят, но за съжаление, като съм сама вкъщи, не мога да се мтивирам достатъчно.
Затова тръгвам на фитнес, под наблюдение, а и за по-голяма мотивация, все пак и други ще се потят и мъчат като мен Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа под секрет - и аз имам такова коремче... smile3518 Embarassed
Аз пък да ти кажа, че това коремче не е от напълняване...поне не само. Аз бях станала 48 - 49кг при пъст 170см това лято и въпреки това имах шкембенце. Малко е, но го има. Състои се главно от преразтегната кожа и някакъв слой под него, който може и тлъстинки да е, ама само там да имам пък останалото тяло да ми е кожа и кокали  newsm78 Като обуя дънки с ниска талия и хоп и увисва над колана, пък като седна да не ти разправям  #Cussing out
Забременях 52кг и нямах такова шкембенце. Според мен всичко е в резултат на преразтягането на кожата и мускулите през бременността.
При мен само утражнения ще свършат работа щото нямам какво да свалям за сега, но ще се наложи и някакъв стягащ кожата крем, щото при мен положението е плачевно.

Ха!И при мен е така.Е,не съм толкова слаба като теб,но не съм пълна,стегната съм,а имам точно такова меко шкембенце,дето точно над дънките с ниска талия е кошмар.  Shocked За сядането няма да разказвам.Отвратително е. CrazyНо мисля,че с коремни и стягащ крем ще се оправи,(или някакви масажи ссъс специални гъби и разни морски ексфолианти например,има варианти),ама мързел...мързел...но иде лято и ще се чудя какво да правя тогава.... Thinking

# 26
  • Мнения: 2 529

Ами например аз ги правя тези упражнения, а именно:


Не виждам какъв е проблема някой да ги прави в къщи? newsm78
Ако искате и нагледен материал за резултата ще постна  Sunglasses

Ееее, ти си едно от приятните изключения  bowuu , а и от аватара се вижда, че изглеждаш чудесно  newsm10
Но повечето са като мен за съжаление - никога не ни стига мотивацията да правим упражнения вкъщи редовно Rolling Eyes Та за това съветвам тези, които са като мен да се записват на фитнес и да не се мотаят  Laughing

# 27
  • Мнения: 658
А погледите и коментарите на мъжете ви след някое голо пъпче и малко дупе в къса поличка не е ли достатъчна мотивация? newsm45
Аз също си ги правя пресите у нас, включая че ходя и на фитнес - пресата се работи най-трудно, дупето също, така че ако искате резултат - това е начина. bye

# 28
  • Мнения: 739
освен многото упражнения, не яж много наведнъж, често но по малко. Салатите също подуват корема. Вечер яж лека храна. Пробвай няколко вечери сокове, айрян, плод. От това коремът ми спада. Коремните мускули най-лесно се отпускат и разпъват. Успех!

# 29
  • Мнения: 585
Наскоро гледах едно предаване "Как звездите влизат във форма след раждането?"
Е казаха, че плоският корем се подтига с над 800 коремни преси на ден.
Без значение от кой вид са точно.  ooooh!
Как ви се струва а  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт