Пиете ли вода през нощта?

  • 8 908
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 370
 Laughing Ще трябва да драсна една!  Peace

# 46
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Интересно ми е колко хора пият вода през нощта. Пускам темата като анкета, защото наистина искам да разбера коя част преобладава. Имам в пред вид докато спите - будите ли се ,за да пиете вода?
Докато спя няма как да пия вода буквално... Simple Smile
Това в кръга на шегата....

А иначе почти никога,освен ако не съм засолила твърде много вечерта с някоя храна.

# 47
  • Мнения: 9 026
Не, но колко пъти ставам до тоалетната, бедна ви е фантазията. Аз ако пия водя, не трябва да спя изобщо.

# 48
  • Мнения: 1 067
Не си лягам, ако няма шише с вода до леглото Crazy. Честно казано рядко помня кога съм става или пила вода, но на сутринта шишето е на половина или празно Mr. Green (и то такова от 1.5л). Спомням си даже една случка от преди няколко години - събудила съм се (силно казано) да пия вода, но толкова ми се е спяло, че не съм станала и съм заспала с отвореното шише в ръката. По едно време се намествам и усещам как върху мен се изсипва огромно количество вода #Crazy. Ама нали спя докато реагирам всичко беше вече мокро. Просто си взех възглавницата и се преместих на земята Laughing

# 49
  • Мнения: 2 328
Пия вода през нощта,да.И то много.През деня я глътна една глътка,я не.Явно си наваксвам през нощта.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Не-дори и не ставам от леглото цяла нощ!

# 51
  • Мнения: 11 038
Много рядко и то ако вечерта съм пила повече червено вино.

# 52
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 346
И аз и съпруга ми пием вода през нощта.  Винаги имаме по 1 малка бутилка минерална вода на нощното шкафче.

# 53
  • Мнения: 836
Да. Пия вода вечер от ученичка. Винаги имам шише с вода до леглото.

# 54
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 690
Ми не аз дори през деня не пия  ooooh!.Единствената течност която приемам е кафе........в промишлени количества Laughing.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз се будя за вода нощем горе долу в 50 % от случаите. Лошото е, че след 2-3 часа трябва да се става и до тоалетна  Tired
Иначе и аз не лягам без шише с вода до леглото.

# 56
  • Мнения: 157
Аз пия вода като съм яла или пила нещо сладко или солено, иначе не...

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ако нямате причина- кърмене, бременност, употреба на алкохол, солена храна и др, съветвам ви да се проверите за диабет. Не е нормално здрав организъм нито да пие вода, нито да ходи до тоалетна (това пък може да е проблем с бъбреците) през нощта.

# 58
  • Мнения: 113
И аз пия вода през деня много, нощем като/ ако се събудя също, но не в големи количества. Сутрин като се събудя също пия поне 1 чаша вода, защото това е момента в който организма чисти най-много токсини, жалко че не мога да пия топла вода- ефекта е по-голям.

# 59
  • София
  • Мнения: 168
Винаги на нощното ми шкафче има малко шише минерална вода. Но попринцип пия вода, преди да заспя, и рядко се случва през нощта да се будя, за да пия вода.
И почти всяка нощ ставам, за да ходя до тоалетната.

Общи условия

Активация на акаунт