Пиете ли вода през нощта?

  • 8 910
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 26 691
ни пия,ни ям нощем   sleepuu

# 31
  • София
  • Мнения: 2 271
Не пия вода нощем. Случвало ми се е да се събудя от жажда, но в повечето случаи ме мързи да ставам да пия и пак си заспивам  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 46 657
Да, но пия е силно казано. Не мога да дишам през носа, затова спя с отворена уста и ако се събудя глътвам една глътка, не от жажда, а защото ми е много сухо гърлото  Tired

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ако пиеш достататъчно вода през деня, не ми се струва нормално да се будиш за вода..

Ееее айде сега, не било нормално!

Изпивам огромни количества вода. През нощта литър-литър и половина, често без да се будя дори. Не прекалявам със солта. От дете пия много вода, обичам вкуса й.

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Когато ми се допие- пия.
Жаждата пречи на съня

# 35
  • Мнения: 593
Много ожаднявам нощем, само че много тежко спя и трудно се надигам.
Ако успея да стана - пия вода, а ако не успея - цяла нощ примлясквам.

# 36
  • Мнения: 1 040
Късно заспивам, но докато заспя си пия вода, после не- не се будя за вода.
Ако случайно ме събуди малката, пия обезателно.

Едно време, докато още пиех алкохол, съм се будила за вода - то те гори отвътре.

# 37
  • Мнения: 5 828
В крайна сметка хубаво ли е да се пие вода през нощта или не е полезно?
Казвайте да зная дали да пия или не!  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 040
Че като е по малко водица, какво ще му е вредното, нали не се налива човек с литри.
Иначе, ако го гори постоянно, и нощем на вода, било признак за диабет.

# 39
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 359
Много рядко. Но по принцип - не.

Последна редакция: вт, 29 апр 2014, 17:11 от proletno cvete

# 40
  • Мнения: 6 397
Не, у дома никога.
Случва ми се само на места, където има парно нощем. Обичам да спя в хладно помещение, а затоплен и сух въздух ми докарва дискомфорт на съня и ме кара да ожаднявам.

# 41
  • Мнения: 10 711
Единични са случаите, когато съм се събуждала, специално да пия вода, така че по-скоро не...

# 42
  • варна
  • Мнения: 1 830
Не, никога не ми се е случвало да се събудя и да ми се пие Simple Smile Ставам само до тоалета Laughing

# 43
  • Мнения: 4 370
Аз също не пия вода през нощта, както и никой от моето семейство. Затова исках да разбера кой вариант е правилният. Но излиза че всичко е индивидуално и по скоро според нуждите на човек.
Чета всеки пост внимателно и по моя преценка са повече пиещите вода, а анкетата показва обратното.

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А статия ще има ли след проучването? Wink

Общи условия

Активация на акаунт