Пиете ли вода през нощта?

  • 8 906
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 891
Не. През деня пия по 5 литра вода, явно ми е достатъчно и през нощта никога не съм жадна.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, не пия. Случвало се е изключително рядко и то е било в следствие на нещо пресолено.

Може би има значение, но аз съм свикнала да ям почти безсолно.

# 17
  • Мнения: 2 052
Аз ям доста солено, не не пия Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 161
Изобщо не се събуждам до сутринта. Когато бях бременна, всички гледаха на мен като на феномен. Виждали ли сте бременна, която не посещава тоалетната вечер? Е, аз не разбрах до самото раждане, какво значи някой да ти притиска мехура и изобщо къде е този мехур.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 791
Aз пия на всяко събуждане 4-5 пъти вечер, може да е заради кърменето.Преди пих по веднъж на вечер.

# 20
  • Мнения: 2 052
Aз пия на всяко събуждане 4-5 пъти вечер, може да е заради кърменето.Преди пих по веднъж на вечер.
Първите месеци от кърменето и аз бях така, бебето сучеше, аз се наливах с вода, вечно бях жадна (и гладна)  Mr. Green
Chanel, блазе ти. Аз не можех да отида на разходка дори. През 20мин. ми се ходеше до wc.

# 21
  • Мнения: 2 229
Ако пиеш достататъчно вода през деня, не ми се струва нормално да се будиш за вода..

# 22
  • Мнения: 2 161
Aз пия на всяко събуждане 4-5 пъти вечер, може да е заради кърменето.Преди пих по веднъж на вечер.
Първите месеци от кърменето и аз бях така, бебето сучеше, аз се наливах с вода, вечно бях жадна (и гладна)  Mr. Green
Chanel, блазе ти. Аз не можех да отида на разходка дори. През 20мин. ми се ходеше до wc.
А когато съм била бебе, на сутринта винаги съм била суха. Но аз нямах този късмет, моето бебе беше не само опикано до ушите, ами и оакано понякога и над ръба на памперса.

# 23
  • Мнения: 4 199
И аз не ставах да ходя до тоалетната, но пък страдах от кошмарна инсомния. Когато отидох да раждам, мислеха, че е преждевременно, тъй като коремът ми беше като за в 6-ти месец. Може би и за това можех да се превивам, да сядам по турски и не съм имала никакъв друг дискомфорт и позивни освен безсънието и операцията.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 891
Пиенето на вода през нощта е ок, но виж, хапването ми е много странно.

# 25
  • Мнения: 337
Да, поне 1.5 литра. А през деня......Стигам ги 5 литра на 24 часа  Simple Smile .

# 26
  • Мнения: 9 041
Принципно пия много вода и да, през нощта също - стандартно около 0,500 л.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 130
Абсурд да пия вода нощно време, освен ако не съм изяла 5 луканки преди лягане.  Mr. Green
Детето ми също не пие.

П.П. Ако не ставах да пишкам, щеше да е идеално.

# 28
  • София
  • Мнения: 39 116
Децата все още ме будят по няколко пъти на нощ и ходя до тоалетна и пия вода.
В последно време още повече пия вода нощем, че преди около месец хванах един вирус с кашлица, излекувах се, но още кашлям нощем.

# 29
  • Мнения: 14 654
Да, още от дете. Една чаша не ми стига, затова си наливам вода в купата за пасиране. Ако не се събудя през нощта, пия докато чета преди да заспя. Винаги се събуждам прежадняла, но не се безпокойте - кръвната ми захар е добре, нямам диабет, склонна съм, но си го знам и внимавам с храната.

Общи условия

Активация на акаунт