Четки за грим-5

  • 75 500
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 428
Към veselina_s_p: Доколкото четох във форума и си спомням, ти беше фенка на четките на Хакуходо? Колко четки си успяла да набавиш и има ли такива, които неусетно си ги "захвърлила" настрани?

О не, аз нямам техни четки  Sunglasses

# 676
  • Мнения: 2 214
Епона разбра ме за кои четки става въпрос нали. Wink
adilemm аз имам много от тяхните четки, нямам захвърлена имам една разменена и то не защото е лоша а защото повече ми трябваше тази за която я размених, между другото размених я за Хакахудо (нали Епона  Joy)

# 677
  • Мнения: 4
запалих се и аз много по тези четки на Хакуходо ... сложно им е името наистина  ooooh!

Имате ли тука във форума практика да се организирате и да правите обща поръчка на четки от чуждестранни сайтове с цел да се пести от доставка?

# 678
  • Мнения: 3 248
То разбрах, но съм запозната. А тези, които не са? Просто ми стана странно защо все го пишеш грешно. Не се заяждам, любопитно ми е. Пък все пак Хакуходо, четири прости срички, не виждам логика една да се пропуска?

# 679
  • Мнения: 4 428
запалих се и аз много по тези четки на Хакуходо ... сложно им е името наистина  ooooh!

Имате ли тука във форума практика да се организирате и да правите обща поръчка на четки от чуждестранни сайтове с цел да се пести от доставка?

Общите поръчки във форума са забранени.

# 680
  • Мнения: 4

Общите поръчки във форума са забранени.
[/quote]

Ами, ОК! Rolling Eyes

Въпрос към щастливките, които вече притежават четки на Хакуходо. Спрях се на J5529 и G5528BkSL, някакви мнения, препоръки? Благодаря пак предварително!

# 681
  • SF
  • Мнения: 21 469
А може ли някой, който вече си е поръчвал Хакуходо, да ми пише на лични?? Praynig

# 682
  • Мнения: 2 214
Епона ти никога не се заяждаш Simple Smile
а по въпроса ти, нямам обяснение, навик вероятно.
 Esmee какво да ти пише на лични?

# 683
  • SF
  • Мнения: 21 469
Понеже не знам кой е поръчвал от този сайт Хакуходо, за да му пиша аз, нека да ми напише, за да мога да попитам нещо, свързано с поръчката.
Ако може, обяснете тук - за колко време пристига поръчката, колко струва доставката... въобще подробности, защото пожелах да си имам такава четка за нанасяне на руж.

# 684
  • Мнения: 2 214
14 долара беше доставката примерно.

# 685
  • Мнения: 2 214
Моля за съвет за четка за очна линия
ето от този тип

Такава която можеш да направиш тънка очна линия, не мога да си намеря стабилна, каква ли не взимах след 3 мес цъфва.

# 686
  • София
  • Мнения: 1 500
Аз ползвам подобна четка за очна линия на MAKE UP FOR EVER. Много е тънка и прави прецизни черти. Купих я от Сефора преди около една година, ползвам я всеки делничен ден и засега е стабилна. Не помня цена, но техните четки по принцип не са евтини. За сравнение имам четка за очна линия подобна на Хакуходо и тази на МУФЕ прави по-тънки линии, защото е по-твърда.

# 687
  • София
  • Мнения: 760
А може ли някой, който вече си е поръчвал Хакуходо, да ми пише на лични?? Praynig

Да, дайте линк за тези четки, заинтригувахте ни Peace

# 688
  • Плевен
  • Мнения: 339
http://www.hakuhodousa.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=11

Това е американския сайт на Хакуходо, който има доставка до България.

# 689
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
аН, ползва ли вече четката на Елф ? Сподели как ти се струва и ако може да я сравниш с РТ.



Четката пристигна и вече няколко пъти я използвах с Ревлон Калърстей, дава много по-леко и естествено  покритие нанесен с тази четка. Фдт някак попива в нея (т.е. има доза неикономичност) , докато  с Експерта и Ф80 на Сигма това го няма и съответно покритието е доста по-силно, с Ф80 много по-силно, следва го Експертаи най-естественото е с Елф-ската . Четката е много хубава и за парите си е направо идеална, много съм доволна от покупката  Flutter 

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт