Мнения за 40 ЦДГ Д-р Ангушев, 129 ЦДГ Приказен свят-бл.6 и 127ОДЗ-бл.91

  • 11 301
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 591
Мамчета за децата от 40-а детска градина ще има зелено у-ще на Сандански от 23.09. След това за 29 и 30 ще има еднодневни екскурзии. Сега ми звъннаха от градината да ме питат. Който иска да звънне в градината и да пита. Супер съм доволна значи все пак ще тръгнем от 23.09. Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 сеп 2014, 16:04 от dyndla

# 31
  • София
  • Мнения: 591
moonlight_80 - аз до колкото разбрах няма да са сборни групите. По принцип яслата почва винаги по-късно от другите.

# 32
  • Мнения: 710
Много благодаря!  bouquet

# 33
  • Мнения: 16
 Уважаеми родители, ЦДГ №40 все още е в ремонт поради което съвместно с ТА „Хестия” организираме:

 

1.  Зелено училище в гр. Сандански и посещение на Благоевград, Мелник, Роженски манастир и Рупите от 23.09.2014г. до 26.09.2014г.

 

2. Еднодневна екскурзия  до крепост Кракра  - „Крепост, съкровище и игри” на 29.09.2014г.

 

3.Еднодневна екскурзия до Витоша – „Детски сървайвър” на 30.09.2014г.

 

При интерес от Ваша страна за повече информация можете да се обадите на директора на ЦДГ №40, в детската градина или на учителките.

 

За отварянето на ЦДГ №40 „Проф. Г. Ангушев” след приключване на ремонта ще бъдете уведомени своевременно лично от учителките на всяка група и на сайта на детското заведение.

Желаещите деца за дежурна група продължават да посещават ЦДГ №87 "Буката"
 до приключване на ремонта в ЦДГ №40

 

 

Веселина Георгиева директор на ЦДГ №40

# 34
  • Мнения: 322
Здравейте дами,
Току що се връщам от градината ... Говорих със счетоводителката и тя ми каза, че за сега стартовата дата е 1.10.2014, но ако стане така, че да приключат по-рано ЛИЧНО ще се обадят на всеки родител!

Стискам палци и чакам обаждане  Peace

# 35
  • Мнения: 16
Ето от мен една снимка от днес

# 36
  • Мнения: 69
Като гледам на 01.10.2014г. с песен  Laughing

# 37
  • Мнения: 69
Здравейте,
днес говорих с детската градина и децата тръгват от 06.10 Grinning

Хубав ден на всички   bouquet

# 38
  • Мнения: 322
Здравейте,
днес говорих с детската градина и децата тръгват от 06.10 Grinning

Хубав ден на всички   bouquet

 Е това вече е добра новина за започване на седмицата било то слънчева или дъждовна  Hug

# 39
  • Мнения: 16
Уважаеми родители ЦДГ №40 „Проф. д-р Г. Ангушев” отваря врати на 06.10.2014г.

Очакваме Вас и Вашите деца в една обновена, слънчева и уютна детска градина.

Благодаря Ви за търпението, толерантността и помощта.

Благодаря за подкрепата на Столична Община, Дирекция „Образование”  СО р-н „Триадица” и екипа на ЦДГ №40.

     Да си пожелаем много здраве и успешна учебна година.

 

 

Веселина Георгиева – директор на ЦДГ №40

# 40
  • Мнения: 322
Дами,
Извинявам се за спама ....   bouquet
Днес дадох бележка за извинение по семейни причини за три случайни дни през изминалия месец, но нямало да бъдат извинени, защото не съм се обаждала съответните дни до 10ч да предупредя ... ОК няма проблем  Peace ... Забравих обаче да попитам (и сега няма да си намеря място до 17ч) на кой номер да звъня  newsm78

# 41
  • Мнения: 16
02/859-11-15 ( на медицинската сестра)

# 42
  • Мнения: 322
02/859-11-15 ( на медицинската сестра)

Много благодаря   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 1 911
моля за актуални мнения за тези детски градини. Колебаем се коя да изберем:)   bouquet

# 44
  • Мнения: 16
  Здравейте stelaartois Simple Smile
  Аз лично бих избрала 40ЦДГ. Дъщеря ми в момента е в първа група там и съм много доволна. Градината е след основен ремонт, има физкултурен и музикален салон, както и голям двор за игра. Учителките са мили и любезни и учат децата на много неща.
  Филиалите се намират в жилищни блокове и нямат собствени площадки за игра. Учителките водят децата на площадки, разположени между жилищните блокове, а там играят и децата от съседните блокове.

Общи условия

Активация на акаунт