Лещи за очи - 5

  • 129 314
  • 858
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 589
Меичка, благодаря за включването. Най-вероятно ще е наистина от миглите, но какво да правя, че се допират, дългички са Mr. Green Ако сложа спирала 100% съм зацапала фона.
Дали има такива рамки, с които ще са ми по-отдалечени от окото  Rolling Eyes Rolling Eyes
Иначе тези кърпички ще ги видя като имам път към Лидл.  Peace
Това ми стана интересно дали е добро.

# 541
  • София
  • Мнения: 779
Здравей,
Вместо разни спрейове можеш да ги миеш с вода и сапун Wink почистват се идеално  Sunglasses
Може да пробваш и кърпичките на ДМ, подобни са на тези от Лидъл Wink

# 542
  • Мнения: 1 831
Здравейте,поръчах си лещи на Zeiss от оптика ,на втория ден се скъсаха и двете.Не съм имала такива проблеми до сега.Поръчвах винаги от сайтове като има промоции.Навежда ме на мисълта,че или оптиката не работи с качествени доставчици ,или вече да взема да сменя марката.А и с тях не виждам така добре.Примерно фаровете на колите ги виждам толкова ''разпръснато'' така да кажа ,че..вечер ако шофирам ,направо се зоря яко.Бихте ли ми препоръчали хубави лещи,но да не са едномесечни.

# 543
  • Мнения: 1 831
МОЛЯ  кажете ми спешно мнение за тези лещи,гледам ,че имат и на същата марка шест месечни http://www.lensmarket.bg/eye-optic-klokotnitza-75-ednomesechni-kontaktni-leshti

# 544
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 441
Този сайт излиза като спам ...

# 545
  • София
  • Мнения: 13 261
МОЛЯ  кажете ми спешно мнение за тези лещи,гледам ,че имат и на същата марка шест месечни http://www.-spam-/eye-optic-klokotnitza-75-ednomesechni-kontaktni-leshti

Линкът излиза като спам. Но единствения ми опит в последните години с лещи от Клокотница (през 80-те и 90-те години само от тях купувах) беше катастрофален. По-неудобни лещи не бях носила от години. Все пак са изминали 4-5 години. Възможно е нещата да са се променили към добро.

# 546
  • Мнения: 1 831
Да ,лещите са на Клокотница ,хареса ми цената им,а трябва да поръчам ,че... съм без една вече.

# 547
  • София
  • Мнения: 13 261
Да ,лещите са на Клокотница ,хареса ми цената им,а трябва да поръчам ,че... съм без една вече.

Не става. Предполагам, че тези от Клокотница са се опитали да рекламират неправомерно във форума и са в черния списък. С техен линк няма как да ни ги покажеш. Wink Автоматично става на спам.

# 548
  • Мнения: 1 831
ясно ,а мнения някой да ми даде за тези лещи

# 549
  • Мнения: 1 831
А мнения за тези съжалявам ,че досаждам тази вечер,но както споменах от Цайс нещо не съм доволна пръска ми се светлината ,особено вечер,не ме кефят въобще нещо.

Вторите излизат като спам  пак на Soft Lens 59 са на Б§Л

# 550
  • Мнения: 6 589
Тримесечните на Б&Л съм ги ползвала години, доволна съм, може да се върна към тях.
Вторите не съм, но и на мен ми е интересно да чуя отзиви за тях. Peace

# 551
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Миналата гадина се пробвах с лещи от Клокотница, само си загубих време и пари!!! Хич не съм доволна!

# 552
  • Мнения: 1 831
Взех Clariti ,тук една съфорумка беше писала ,че са й ОК и са на промоция.Доволна съм не се усещат въобще.Остана вечер да видя дали ще ми се ''пръска'' светлината на крушки и фарове...

# 553
  • Мнения: 3
Зарибихте ме! Mr. Green В кои оптики го има този Eye See? Laughing


Аз го купувам предимно от аптеки на Марешки. Определено го няма навсякъде, а и цената леко варира. И аз ползвам този разтвор от години и съм много доволна.

Цената за такива милилитри ме навежда на мисълта, че е възможно това да е само физиологичен разтвор.
Официална информация за него не можах да намеря, имам предвид за състава  newsm78
Така че, е възможно да не почиства добре лещите, а да е подходящ само за изплакване.


 Здравейте,попаднах на листовка на EYE SEE в аптека,където състава е подробно описан.
Стерилен изотоничен разтвор,съдържащ неутрализираща система борна киселина,хипромелоза,натриев хлорид,хидрохипропил метилова целулоза като овлажняващ агент,полоксемер 407 като активно вещество,динатриев едетат като хелатен агент,пречистена и специализирана за очите вода с полихексанид.
Това е описанието за съдържанието от рекламната брошура.Надявам се да съм ви била полезна.За цената си от 8.70лв този разтвор е направо страхотен.
Хубав ден на всички Simple Smile

# 554
  • Мнения: 650
Описанието на състава е обнадеждаващ.
Ако се този разтвор се комбинира с ензимни таблетки би следвало лещите да са добре поддържани.

Общи условия

Активация на акаунт