Лещи за очи - 5

  • 133 932
  • 858
  •   2
Отговори
# 375
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
Аз моите ги свалям по по-различен начин  #Crazy

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 15 109
И аз не ги свалям така.

# 377
  • Мнения: 6 852
Винаги придърпам малко лещата настрани и тогава махам. Горе долу слагам/махам на принципа на това клипче:
https://www.youtube.com/watch?v=M1UrPVARtu0

# 378
  • София
  • Мнения: 11 336
Винаги придърпам малко лещата настрани и тогава махам. Горе долу слагам/махам на принципа на това клипче:
https://www.youtube.com/watch?v=M1UrPVARtu0

Така и аз ги свалях навремето, но понякога лещите така се е залепват, че няма сваляне.... това ме беше отказало да ги нося.

Много по-приятен е начина без да докосваш лещата.

# 379
  • Мнения: 164

Много по-приятен е начина без да докосваш лещата.

Как сваляш без да докосваш лещата  Shocked ?

# 380
  • София
  • Мнения: 11 336

Много по-приятен е начина без да докосваш лещата.

Как сваляш без да докосваш лещата  Shocked ?

Има линк на предната страница.
https://www.youtube.com/watch?v=o8841xbRbPk

# 381
  • Мнения: 164
Е там я пипа...гледах го Simple Smile

# 382
  • София
  • Мнения: 11 336

Трябва ли да издребняваме  newsm78

Повечето май ме разбраха... аз лично имах проблем със свалянето, който беше решен от този метод.

# 383
  • Мнения: 164
Извинявай, просто ми беше интересно като прочетох, че не я пипа, не съм искала да издребнявам   bouquet

# 384
  • Мнения: 297
Здравейте ! Преди много години очите ми бяха раздразнени една вечер. Дадоха ми нещо в което имаше алое и се намазах с него . Клепачите ми много приятно се охладиха и погледа ми се избистри. Незнам какво беше това, но ми стана много приятно от това. Един друг път пък лятото пуснах климатика в колата да духа срещу очите ми и пак имаше ефект. Тези два продукта биха ли имали подобен ефект ?



# 385
  • Мнения: 316
Здравейте! Simple Smile Някой ползвал ли е пероксидните разтвори за лещи? На мен ми се иска да опитам, макар че малко се притеснявам да не объркам нещо и да си докарам проблем. Обаче нали почиствали по-хубаво, пък и не се налага да се търкат лещите... Та ако някой е ползвал, ще се радвам да сподели. Simple Smile Simple Smile

# 386
  • София
  • Мнения: 11 336
Здравейте! Simple Smile Някой ползвал ли е пероксидните разтвори за лещи? На мен ми се иска да опитам, макар че малко се притеснявам да не объркам нещо и да си докарам проблем. Обаче нали почиствали по-хубаво, пък и не се налага да се търкат лещите... Та ако някой е ползвал, ще се радвам да сподели. Simple Smile Simple Smile


Аз от години не търкам лещите.... бъркам ли? Още преди години ми казаха, че новите разтвори почиствали лещите без търкане  newsm78
Принципно използвам еднодневни лещи, но от няколко дни съм с Acuvue Oasys и са страхотни! Определено са по-комфортни от ежедневните които съм носила.
Използвам разтвор Biotrue, наскоро поръчах и Gelone, но не съм го тествала все още.

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 00:58 от nad_tab

# 387
  • Мнения: 316
Ами на мен лекарката ми каза да ги търкам, пък то и на самите листовки към разтворите пише, че е препоръчително, а понякога и задължително. И аз съм ползвала Биотру, доволна съм, както и от Реню, на очите ми явно разтворите на Бауш&Ломб им харесват, за разлика от лещите на същата фирма. Simple Smile Отплеснах се, но идеята е, че пероксидните разтвори почистват повече, пък и нямат консерванти. Може би ще пробвам за дълбоко почистване от време на време.

# 388
  • Мнения: 598
Здравейте! Simple Smile Някой ползвал ли е пероксидните разтвори за лещи? На мен ми се иска да опитам, макар че малко се притеснявам да не объркам нещо и да си докарам проблем. Обаче нали почиствали по-хубаво, пък и не се налага да се търкат лещите... Та ако някой е ползвал, ще се радвам да сподели. Simple Smile Simple Smile


Аз съм ползвала няколко такива. Последният беше този
http://www.lensmarket.bg/Aosept-PLUS-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%82%D0 … Ciba-Vision-Alcon
Доколкото знам не са за всекидневно ползване, те са дълбокопочистващи. Но тябва да се прочете добре упътването как се борави с тях. Аз първият път не прочетох листовката и за малко да си изгоря окото с лещата, която бе стояла недостатъчно време в такъв разтвор.Оттогава преди са си сложа лещите в очите, задължително ги изплаквам с нещо друго, не  че е необходимо, но не ми се рискува.

# 389
  • Мнения: 598
Някой да е ползвал тези разтвори, че да каже добре ли почистват и как са откъм хидратация на лещата:
Разтвор AQ Pure ,
Oftyll MonoPink разтвор за контактни лещи за жени
Разтвор SoloCare AQUА
Разтвор Complete RevitaLens

http://www.лещи.bg/raztvor-aq-pure-360-ml
http://www.lensmarket.bg/oftyll-monopink-360-ml-multifunkcionalen-raztvor-za-jeni
http://www.лещи.bg/raztvor-solocare-aqua-360-ml-s-kontejjnerche
http://www.lensmarket.bg/Complete-RevitaLens-120-ml-raztvor-za-kontaktni-leshti

Редактирам се- някои не се отварят.

Общи условия

Активация на акаунт