Новите ни козметични похождения 57

  • 63 055
  • 729
  •   2
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Isoliss флуид за лице и околоочен крем  Peace



Илли, разкажи след по-продължително ползване в темата за кремовете, моля!   bouquet

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте, някой знае ли къде в София се продава козметика за солариум TannyMaxx?

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666

И от мен това Wink

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Червило Maybelline Color Sensetional 720 Drive Me Nuts:



- реално цвета е доста по светъл и хубав.


Извинявам се за цитирането на горните два поста, но това са моите днешни придобивки, а имам проблем с качването на снимки днес...

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Моля да споделите отзиви за това СС кремче на Биотен-светло ли е,течно или кремообразно е,колко струва и най-вече къде го има

# 50
  • Мнения: 2 045
Моля да споделите отзиви за това СС кремче на Биотен-светло ли е,течно или кремообразно е,колко струва и най-вече къде го има
доста богато е като консистенция и мазнее, затова е по-подходящо за суха кожа. Светлият цвят на доста от блогърките ( включитлено и на мен ) идва тъмен. Лично аз го видях и пробвах в ДМ, иначе козметиката на Биотен се намира лесно, и в Кауфланд съм ги виждала даже.

# 51
  • Мнения: 56
Хайде, най-после и аз с нещинко.
Тъкмо пуснах ревюто в блога,ако някой го интересува.

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз го купих от ДМ; струва 6лв. и нещо ,не помня точно. Още не съм го тествала на лице, утре ще дам повече отзиви - моята кожа е нормална към смесена, светла, ще видя как ще се държи.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
  bouquet  bouquet  bouquetмного ви благодаря,дано не е много тъмно,че светлата Нивея ми идва тъмна

# 54
  • Мнения: 2 214
Хайде, най-после и аз с нещинко.
Тъкмо пуснах ревюто в блога,ако някой го интересува.


Дай линк към ревюто

# 55
  • Мнения: X
Ооо,моля те сподели отзиви за спиралата  Praynig Praynig

Не е лоша като че ли, но не е и кой знае какво. Има някакъв обем ако се сложи на два пласта, но като че ли не разделя добре и суха ми се вижда. Поне не се рони и не ми дразни очите.  Laughing
Често ми се случва да си променям мнението за спиралите след известно разносване, ще видя как ще се получи и с тази.

# 56
  • Мнения: 79
Flormar wl02





И за пореден път:

# 57
  • Мнения: 2 689
Моля да споделите отзиви за това СС кремче на Биотен-светло ли е,течно или кремообразно е,колко струва и най-вече къде го има

Аз го купих от Елитис за около 5,70лв. Приятня консистенция и не мирише натрапчиво като бб-то им.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 170
Една приятелка наскоро се върна от Германия и ми донесе тези нещица.
http://linasfavoritestuff.blogspot.com/2014/05/blog-post.html

# 59
  • Мнения: 2 045
  bouquet  bouquet  bouquetмного ви благодаря,дано не е много тъмно,че светлата Нивея ми идва тъмна
щом светлата Нивеа ти идва тъмна и на Биотен ще ти е така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт