Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 267

  • 29 511
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 966
На мен засега неуравновесената и злобна Аслъ ми се вижда най-адекватна от жените Денизер. Simple Smile И поне си е открита, не и дреме как ще я възприемат останалите. Тъй и тъй са я нарочили... поне да си провежда собствената линия.
То, наистина е трудно за приемане председател на УС да ти бъде човек, който до този момент е бил съвсем встрани от бизнеса като цяло. Но пък и самата Аслъ не ще да е била кой знае колко "вътре", след като беше изненадана от фалита. Изобщо... куче влачи, диря нема е този холдинг...  ooooh!

Последна редакция: нд, 11 май 2014, 15:09 от marytza

# 721
  • Мнения: 23 334
"Принципната" Елиф ...

Първо приема поръчката / впоследствие дори ще я изпълни /



После вече може да воля да си плаче ... направо до този момент използва доста добре сълзите като средство / момента с подменената информация във флашката е на прима виста което се сещам /...









# 722
  • Мнения: 20 905
Ами нали помагачите и казаха, веднага да се обади и тя....позвъни на Йомер. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 4 133
А на някого не му ли хрумна, че Аслъ нарочно се направи на изненадана от фалита?? Няма да се учудя, ако е знаела и дори самата тя е участвала в него.  Peace

Това е трилър и нищо не е такова, каквото изглежда. героите си пазят ревностно  тайните, а вие за споделяне говорите. Thinking  Тайните трябва да се разкрият по трудния начин, да има шокови ситуации, интрига и съспенс. Казаха, че всеки герой има своята тайна. Може би точно това е тайната на Елиф в сериала и тя ще си я пази максимално дълго.

# 724
  • Мнения: 23 334
След научената информация от телефона на Нилюфер и изводите направени от Йомер - е време да се запознаем със семейството и Таййар`амджа.





Отново въпросът за доверието ...

# 725
  • Мнения: 23 334
 


Колкото и да бяха забавни г-ца Денизер и г-н Джанер по време на вечерята у Таййар - реалността си е реалност.













Както и работата.



Последна редакция: нд, 11 май 2014, 15:15 от Марта_49

# 726
  • Мнения: 917



Hug Хубав неделен следобед, МОМИЧЕТА! Hug
 Two Hearts
Скрит текст:

МАЙКА

Не и се карай, и не и крещи!
Тя - МАЙКАТА, една е, хора!
Ще те прегърне, и ще ти прости.
И ще поеме твоята умора.
Понякога се смее, често плаче.

Косите и са в нежна белота.
А колко много пък за нея значи,
да си защити чедата от Света.
Обрулва ги Живота като сливи,
и брули до последният им ден.
Тя гледа да са все щастливи,
и пали свещ на всеки ден рожден.
Не ги оставяйте самотни!
Обичайте си майките, деца !
Отидат ли си, кой ще ви запълни,
със обич, полупразните сърца.

Кресто Миров



Извинявам се,  Embarassed че прекъсвам прекрасния преговор, който правите!
 

Скрит текст:

# 727
  • Мнения: 4 966
Аз съм на 17-и еп. на АБО. Simple Smile)



Правя си най-после "подобрения" и в него. Simple SmileJoy

# 728
  • Мнения: 23 334
Тануша  Two Hearts привет !

Аз си правя почти монолог, другите  се включват съвсем малко, трети поради профилактика в темите си  пишат тук ... въобще ден за релакс...

И нещо много красиво - нов клип на  Lisa LisaDi

# 729
  • Мнения: 4 966


Красота...

# 730
  • Мнения: 917


МАРТИЧКАHug твоят монолог се чете и гледа от ВСИЧКИ. Two Hearts
Продължавай да ни РАДВАШ с ВСЕОТДАЙНОСТТА си! 


# 731
  • Мнения: 23 334


Тануша  Two Heartsто с четене само не става ...



http://www.vbox7.com/play:2fae20e772

# 732
  • Мнения: 858
За Празника на Майката–нека всичко е с любов,колкото повече празници има Тя толкова по-добре! Аз съм закъсняла за някои отговори,но ще споделя сега!Против брадите съм ,нито 3- дневни,нито по-отгледани,мустаците ме плашат -мисля,че променят човека-мое мнение.Но на Енгин всичко му отива!Брадата е подходяща за персонсжа .Обаче си мислчя,че дори без промяна на визията момчето ще се справи добре(малко по- нагоре са 2-те снимки на Тек и на Керим голяма разлика няма,но това са две различни души),защото просто е...отличник,той изживява героите си и ние с него!Разбира се има жени ,които не харесват Енгин,като мъж нормално различни сме,но той има нещо повече визията си и чара си-Енгин е харизматичен и това според мен прави героите му така органични ,освен това  увеличава броя на почитатлите му!Като актьор дори и моят съпруг го харесва,а той дизита не гледа-много претенциозен! smile3525 Two Hearts newsm51

# 733
# 734
  • Мнения: 4 966
Мартичка, аз днес съм като в спойлера:

Скрит текст:

И понеже съм пак в облаците, в деня на майката (по турски) слагам...



 Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт