Съпруги на военнослужещи - 8

  • 54 264
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 141
радини вълнения а ходили ли сте преди в базата на Пампорово? Имате ли впечатления? Ще съм Ви благодарна, ако ги споделите с мен. Ако тук ще спамим, ще Ви помоля на л.с. Благодаря Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 14 793
Базата в Пампорово е най-хубавата от всички ВПД /за мен, де/. LaughingСтрахотно обзавеждане, храната е перфектна, басейна и сауната винаги работят. А наоколо има десетки места за разходки и посещения.

# 77
  • Мнения: 2 141
yovanka благодаря много за успокоението. Не, че съм някоя разглезена и искам лукс, но заради малкия държа поне да е на ниво.
Благодаря много още веднъж  bouquet

# 78
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
радини вълнения а ходили ли сте преди в базата на Пампорово? Имате ли впечатления? Ще съм Ви благодарна, ако ги споделите с мен. Ако тук ще спамим, ще Ви помоля на л.с. Благодаря Hug
не сме ходили до сега на тази база.... и не мога да ти дам информация, но аз и не съм претенциозна така че мисля че ще остана доволна.Където и да е важното е след два месеца да се  прибере и да е с нас, че вече ми писна Simple Smile

# 79
  • Мнения: 2 141
Да, така е. И аз не съм претенциозна, но все пак малкия ще е едва на 6 месеца. За това си питам.
А иначе твоят мъж от къде чакаш да се върне? Да не е и той на мисия?

# 80
  • Мнения: 474
В петък се върнахме от Пампорово - голям плюс им давам за хотела ,все пак е 3 звезди.
Бяхме за 3 нощи,нямаше много хора,само още 3-4 семейства.

# 81
  • Мнения: 22 497
Аз се чудя лятото дали да не отидем до там.
Но по мнението на приятели от преди 2г., пътя е доста зле. Поне по нашия маршрут.

# 82
  • Мнения: 474
Аз се чудя лятото дали да не отидем до там.
Но по мнението на приятели от преди 2г., пътя е доста зле. Поне по нашия маршрут.

За Троян - Кърнаре ли става дума?

# 83
  • Мнения: 22 497
Цвети М, те ходиха зимата, когато Троян-Кърнаре е затворен. Минавали са през Шипка. От там нататък споделиха че било зле.
А Троян-Кърнаре от "нашата" страна е ужасен асфалта.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Аз се чудя лятото дали да не отидем до там.
Но по мнението на приятели от преди 2г., пътя е доста зле. Поне по нашия маршрут.


Кой път е зле? към Пампорово ли?  newsm78

# 85
  • Мнения: 22 497
Дунди, те ходиха преди 2г както писах, от тогава може да са го оправили.

# 86
  • Мнения: 474
Пътят Троян - Кърнаре сега беше добре.Кофти е ,че са много завои и е към 50 км.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 9 742
Дунди, те ходиха преди 2г както писах, от тогава може да са го оправили.

От Карлово до Пловдив пътят е перфектен, от Пловдив до Асеновград също, нагоре правиха миналото лято ремонт, но не знам докъде стигнаха. Може и да се го приключили.
А Беклемето си е височко, да ... ама през лятото с повечко почивки става работата

# 88
  • Мнения: 22 497
Цвети М., да не би да са правили ремонт в отсечката Троян до върха?
Иначе са едни дупки и чудо...
Иначе целия проход се минава за около 40мин  ако не е много натоварено и не се забиеш зад някои камион. Винаги минаваме от там, когато има възможност (не е затворен).

# 89
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Цвети М., да не би да са правили ремонт в отсечката Троян до върха?
Иначе са едни дупки и чудо...
Иначе целия проход се минава за около 40мин  ако не е много натоварено и не се забиеш зад някои камион. Винаги минаваме от там, когато има възможност (не е затворен).

Здравей, вчера преминахме прохода Троян -Кърнаре. Пътя е добре. Все пак миналата година му приключи ремонта. До Пловдив също е ок! Едва ли до Пампорово е зле newsm78

Общи условия

Активация на акаунт