ДАЛИ МЕ ЛЪЖЕ...И ЗАЩО ГО ПРАВИ

  • 4 106
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 850
Като си убедена, че е лъжкиня, за какво е темата?  Да оплюеш жената,  без да си чула обясненията й? 

# 16
  • Мнения: 0
Като си убедена, че е лъжкиня, за какво е темата?  Да оплюеш жената,  без да си чула обясненията й? 
защото искам мнение дали не съм в грешка,все пак все пак всеки греши в преценката си,понякога...не виждам смисъл защо и двамата ми говорят един срещу друг(много са убедителни в това което говорят).Мерси за мненията,бяха ми от полза.

# 17
  • Мнения: 21 462
 Явно са в лоши отношения и всеки иска да ви настрои срещу другия. Но не е нужно да вземаш страна.

# 18
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Пред двамата си поискай парите и тогава ще разбереш истината.

# 19
  • Мнения: 0
                 Пред двамата си поискай парите и тогава ще разбереш истината.
тя ми ги върна отдавна,не са парите проблема ми с нея а доверието което и имах,това че може да ме е лъгала през всичкото това време.Ако е така как да и вярвам за каквото и да е,как да я допусна,в къщи и в сърцето ми,като приятелка. 

# 20
  • Мнения: 2 850
Кога ще говориш с жената или ще продължаваш да се самонавиваш?

# 21
  • Мнения: 0
Кога ще говориш с жената или ще продължаваш да се самонавиваш?
когато се почувствам готова,а това ще е когато се успокоя и приема и двата изхода от такъв разговор.

# 22
  • Мнения: 5 508
Извинявай, но мисля, че прекалено много драматизираш. Звучиш като ученичка, излъгана от първото си сериозно гадже ...
Вярно, не е хубаво да разбереш, че си излъган от приятел, но не е чак такава драма и болка за умиране. Да не говорим, че ти въобще не знаеш дали жената те е излъгала.

# 23
  • Мнения: 0
Извинявай, но мисля, че прекалено много драматизираш. Звучиш като ученичка, излъгана от първото си сериозно гадже ...
Вярно, не е хубаво да разбереш, че си излъган от приятел, но не е чак такава драма и болка за умиране. Да говорим, че ти въобще не знаеш дали жената те е излъгала.
така е няма смисъл да се впрягам,и да я питам дали ме е лъгала,нейна си работа,тя губи.Просто спирам контактите си с нея,и нямам грижи,имам достатъчно качествени хора около мен та се мисля толкова.Да се оправят както си искат и това е.

# 24
  • Мнения: 2 650
 armada, от постовете ти разбирам защо Тя те лъже - защото  всъщност никаква приятелка не си й била. Приятел се води, мъжът й, а тя е просто пуловер (заемка от друга тема) и  когато има  недоразумение, пуловера се  изхвърля. Тя може и да е  лъжкиня,може и да е някакво сатанинско създание, не се разбра точно, разбра се само , че  ти приятел не си. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 508
Нямам думи ... До сега ревеше за нея и приятелството ви, а сега решаваш да прекратиш всякакви контакти. Разсъждаваш малко глупаво сякаш ... Нито знаеш кое как е, нито нищо ама с лека ръка зачеркваш отношенията ви. Дръж се като възрастен - седнете, говорете, изяснете се и чак тогава предприемай някакви действия. Може пък да има основателна причина за разминаването в думите на двама им. Може да са в обтегнати отношения, а тя да не иска да изкарва проблемите им наяве ... Дори да имат проблеми помежду си те не би следвало да влияят на отношенията ви като приятелки.

Общи условия

Активация на акаунт