Смело раздават ритници, нашите сладки юлски мъници - Тема 18

  • 22 343
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 77
Мами,
премахнете ме от страничката с термина,на 05.05 родих,защото бебчо беше мъртъв в 29г.с.
Кураж и успех на всички.
Дано се засечем догодина

# 16
  • Мнения: 142
 Hug каквото и да кажа е малко  Hug

# 17
  • Мнения: 6
благодарности за новата тема preggo

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 676
 princesaIrulan, много съжалявам за огромната загуба  Cry.

# 19
  • Мнения: 10 874
Аз пък към нощниците изобщо не съм придирчива, и без това ще ги нося само в болницата. Ще си взема с котенца  Joy
Аз миналата седмица стегнах набързо един багаж и съм приготвила две съвсем обикновени нощници, които имах в наличност. Но тези дни ще си взема и нощница за кърмене и вероятно ще е с котенца (тези, които гледах, масово са такива). Но и аз смятам да ми е само за болницата, така че нямам никакви претенции. Laughing

Благодаря на Мимето за страхотната тема и на Авенсис за сладурското заглавие. Heart Eyes Hug Hug

princesaIrulan, ние ти писахме във Facebook онзи ден, но пак ще кажа, че думите са излишни и безкрайно много съжалявам за това, което ти се случи. Cry Вярвам, че след бурята винаги изгрява слънце и че скоро ще имаш повод за радост. Прегръщам те!!! Hug

# 20
  • Мнения: 0
sweetpie ": много ми хареса "колко да боли" Joy ама сега ми е смешно , защото не знам колко е

Lady April": виждам че си от Варна. В коя болница ражда с епидурална упойка?

Mama Sancho : При теб явно е имало възможност да поискаш тази упойка в течение на раждането, но тук във Варна в ОБ незнам дали ще е възможно.  newsm78

# 21
  • Мнения: 121
Здравейте на всички юлски мами... Аз също съм една от вас...В началото бях много активна в писането и четенето, но след това напред назад работа и не ми оставаше време да пиша...Сега съм вече в болничен и имам време да ви следа и ви чета с голям интерес и удоволствие.... Научавам много неща от вас, защото съм първескиня и всичко ми е изключително ново и непознато.... За сега имам планове да раждам във ВИТА, много бих искала да помоля някоя от вас която знае да ми каже какво точно ще ми трябва за болницата??? Благодаря и предварително.......Надявам се от тук нататък да обменяме опит заедно.... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 613
Здравейте тумбаци !

Аз явно тази нощ съм спала твърде блажено след верашния преглед, който ме успокои, защото си легнах в 1 и станах в 11.30 без дори да пишкам тази нощ!!  Shocked Като пън !
Днес съм на очен, ще видим дали ще ми дадат бележка за секцио.

За нощниците - отвратителни са. Мразя ги. И не ми е дори заради картинките. Просто са ми грозни. Купих си такива, но ги мразя. Просто не намерих други. Ако можех да шия сигурно бих си направила сама. Да не говорим колко мразя болничната атмосфера и разхождането по нощници. Това ме кара да се чувствам още по-болна. Аз имам 2 засега, но ще се подготвя и с трета. Едната ще е някаква съвсем смотана за операцията.

Лале в дъжда : Надявам се сте оправили кошарката. Сигурно нещо дребничко се е счупило, не се сдухвай !

Бориса, много съжалявам за сестра ти. За съжаление това се случва твърде често, но пък винаги има щастлив край  Hug

princesaIrulan - не знам какво да кажа. Думи нямам. Имаш цялата ни подкрепа и ти пожелавам възможно най-скоро да имаш здраво бебче на финал.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 455
princesaIrulan, много съжалявам за това, което се е случило! Кураж и нека скоро да имаш повод за радост!

Mama Sancho, моята е почти на 6, голяма е вече, не мога да я спирам. Колко бързо растат, не е истина! Все едно вчера подритваше в корема ми  Heart Eyes При кого ще раждаш във Вита? Предната бременност ми я следи д-р Илиева, много я харесвам тази жена, за малко да родя при нея, но тя имаше ангажимент и не стана.

И мен ме развесели това "колко да боли". Истината е, че колкото и да боли, всичко се забравя.  Peace Щом се навиват мамите за втори, трети път.

# 24
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз в новата тема. Вчера си взех две нощници, едната е зелена с копчета по средата, а другата е класиката-от сивите с картинките. Ама голяма работа, те много от бременните в МД бяха с такива като бях на изследвания, но не можах да намеря други. Само ми се видяха скъпички-по 22лв, ама...
  princesaIrulan, много съжалявам, дръж се и само напред Wink

# 25
  • Мнения: 11
Здравейте, мами! Едва изчетох предната тема, без да се включа! Вече мога да се похваля с покупки - дрешки, но има още доста неща за купуване.
Пазете се, тумбачета! Хубав ден!

# 26
  • Мнения: 500
Благодаря за хубавата тема и страхотното заглавие,нека  хубавите вести да валят и само се хвалим с придобивки.Относно нощниците наистина няма други освен с детски картинки,но поне аз си намерих по 10 лв. такива за кърмачки,просто не са БГ производство.Вчера бяхме на ЖК и съм  +15 кг за сега,с един от най-примитивните уреди слуша тоновете на бебо,напипа с ръце главичката че енадолу с главата,но важното е да е живо и здраво,когато се укроти за по-дълъг период,може и смешно да прозвуча,но почвам да си пощипвам,гъделичкам корема

# 27
  • Варна
  • Мнения: 925
Lady April": виждам че си от Варна. В коя болница ражда с епидурална упойка?
В Майчин дом.  Peace Когато ме приеха да раждам и ме питаха дали ще искам епидурална, категорично отказах. Но после сама ги повиках.  Tired

# 28
  • Мнения: 10 874
Лале в дъжда : Надявам се сте оправили кошарката. Сигурно нещо дребничко се е счупило, не се сдухвай !
ММ е в командировка и като си дойде след две седмици ще я оправи. Иначе не е нещо сериозно наистина, някаква малка пластмасова частичка съм счупила. Но това го осъзнах днес след обстойния преглед на щетите, вчера бях твърде ядосана, за да си дам сметка реално какво се е случило. Blush

Пивалче, много сладка идея е това синовете ти да рисуват по коремчето. Ще се радваме да споделиш някоя снимка и с нас. Heart Eyes Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 913
Lady April": виждам че си от Варна. В коя болница ражда с епидурална упойка?
В Майчин дом.  Peace Когато ме приеха да раждам и ме питаха дали ще искам епидурална, категорично отказах. Но после сама ги повиках.  Tired

И аз там. И аз отказах, пък после друга песен запях. Мен обаче ме хвана и беше разкош от около 5см. до пълно разкритие. Напъните ги усещах прекрасно. Доволна и въпреки всичко този път пак ще отида с нагласата, че не искам.  Laughing Както каза sweetpie "колко да боли"  Joy Преди системката с окситоцина точно и така се чувствах - нищо апокалиптично. Но след нея размислих, затова този път ми се ще и системата да спестя.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт