Абракадабра, тук се запиши и февруари бебенце роди!-Тема 73

  • 18 115
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 935




Толкова радост извика
писмото с добри новини!
Гледам клеймото на плика
и пътя му смятам във дни.





Cheri_do   EFP    *Цветенце*  EFP    Beeps  EFP    merykey  EFP  Rumi07  EFP    anaqna  EFP

 
  tsangel  EFP wildcat  EFP ralsssss  EFP   Кофеин  EFP   Биби-джиби  EFP  Dudulina_82  EFP 

Pluki  EFP r0se  EFP  Аzaf  EFP Gali_666  EFP karityyy  EFP beginner_mamVma  EFP

   • АлЕкС •  EFP yara  EFP Mella  EFP Sunny9  EFP p4eli4kata_86  EFP BuBitoo  EFP

KalinaiVivi  EFP cristalita  EFP rosalinda 86  EFP  Belle-Etoile  EFP cherry_dream  EFP   nanina_87_   EFP

for girls who ride  EFP alex__n  EFP  Lily Trifonova  EFP bobkaa  Black&White  EFP  svetunka  EFP  Герито   EFP

   llusion_ EFP Cvety_U86  EFP Blizna4e  EFP  Zai4ence  EFP   Rady17  EFP  Vivi**  EFP

Роузии  EFP KristinaKG  EFP TOGERWOMAN  EFP  Passion1  EFP  Алексче  EFP  Pi val  EFP

solsi  EFP  fosha  EFP ioana_g  EFP   malka maimunka  EFP  Lemon    EFP Kristisha   EFP

   -Bibo-  EFP    _Ninka   EFP RAQSVETLINA   EFP   Kanela♥  EFP Miss M  EFP    veseto_87  EFP

Questo sono io   EFP  krisi_1979   EFP  rainbowgirl  EFP    magikrasteva  EFP     pepitta_84  EFP

Пърпълче  EFP   Радинка  EFP   disni007  EFP   Pretty_Kitty  EFP Mirabela_88  EFP  Писенце  EFP
 
~Elg~   EFP ♥Пандичка♥   EFP  toridim  EFP Kokona20  EFP  Нели А  EFP snow_lady  EFP 

maggie_m  EFP buba1011  EFP huba_buba90   EFP dikssi89  EFP  ssunshine_85  EFP Диди_1985  EFP

Mihaela11222   EFP sisinka87   EFP luba_ani  EFP avgust13  EFP Teya  EFP White Dove EFP

zlatna_  EFP *mama*na*viki* EFP  Мики EFP червенокоска ...  EFP Monik@  EFP mama_sancho  EFP

PK  EFP dbojidarova78  EFP Shandorka  EFP PoCuHka  EFP yulitooo  EFP Милена  EFP

zozolinka  EFP Maqqq91  EFP Паулина1  EFP Lunno momiche  EFP  @Daniella@  EFP megi_zdr  EFP

Каая  EFP  matsutka  EFP  VV  EFP  valpetga  EFP   molina_bohemi  EFP

presi1974   EFP  sugarpup   EFP desss9011  EFP Agness   EFP shantall   EFP Ан  EFP

Shakazull  EFP   puffy2307  EFP   Elenna EFP  Klarheit  EFP     Snow Queen EFP  roki81  EFP

ellie_bg  EFP Irene I  EFP  vl81 EFP  NikoStorm EFP  vili123 EFP darkangel-Ели  EFP

Baby83  EFP   4erna pantera  EFP 




Мисля си: значи, когато
бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато,
е вече летяло към мен.








Значи, така ни се струва
понякога черен светът.
Хора, недейте тъгува –
добрите писма са на път!



Тема 50 Тема 49 Тема 48 Тема 47  Тема 46 Тема 45  Тема 44  Тема 43 Тема 42 Тема41 Тема 40Тема 39  Тема 38 Тема 37 Тема 36 Тема 35  Tема 34 Тема 33 Тема 32 Тема 31 Тема 30 Тема 30 Тема 29 Тема 28 Тема 27 Тема 26 Тема 25 Тема 24 Тема 23 Тема 22 Тема 21 Тема 20 Тема 19 Тема 18 Тема 17 Тема 16 Тема 15 Тема 14 Тема 13 Тема 12 Тема 11 Тема 10 Тема 9 Тема 8 Тема 7 Тема 6 Тема 5 Тема 4 Тема 3


# 1
  • София
  • Мнения: 716
Пу, първа!  Party

newsm20 Маняна, благодаря за страхотната тема, отново! newsm20

# 2
  • Мнения: 1 726
Еееее и аз в редиците на първа страница! Благодаря Манянааааааааа   bouquet  bouquet  bouquet
Дано и моето добро писмо е на път!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 765
записче Simple Smile Страхотна Маняна както винаги   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 696
Ихааааа, и аз на първа страница!
Маняна, тенкю! Laughing
Дано в тази темичка имам много, много полжителни тестове и добри новини!
Скрит текст:
ММ не се е илекувал от хламидията,продължаваме с нов антибиотик!

# 5
  • Мнения: 1 898
Хайде и аз да цопна в  новата тема  Hug
Маняна Благодаря ти отново  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 726
Ееее цял ден не мога да ви настигна!
Ирене  Hug не сме те забравили ма включвай се чат пат....ааааа кой е казал, че като си забременяла тряя сега да ни изоставяш....ааааамаха  Hug Hug Hug
Момичета не ме подкукоросвайте моля Ви, че малко ми трябва, ше избягам и аз да не ви пиша и няма да ви казвам кога ша са тествам, пък щом толкоз зор давате!  Crossing Arms
Шегичка!
Аз се чудя дали да ходя на наградите на БГ Радио тая вечер, нали са в Благоевград, а така ми се ходиииии, обаче кат знам ква ше е гъчканица и само това ме спира!
Ох имах много да пиша и пак забраих....ей големи сте муни...пишете пишете па се забраите, значи!
Рости...дано и аз да не съм едно от малкото ти изключения за познаване на пола на бебето... Hug не че ще се сърдя ако се пръкне някоя кокона Wink Сори за ТМ...как се лекува туй чудо? С антибиотик или?!  newsm78
Маняна мерси за съображението, пускай си кафенца не се коси Wink аз се шегувам, колежката по два пъти на ден ми се размахва с едно ароматно кафенце тука и ми иде да я сритам, ма ко да праи!
Лисичкееееееее стискам палци за утре! Да минеш да кажеш после как е минало и как си ги шашнала Simple Smile  Praynig Praynig Praynig
Аутъмн  Hug

# 7
  • Мнения: 4 696
Буци, я вземи иди на наградите! К'во пък? Mr. Green Дано да позная за пола!А за хламидията - с антибиотик се лекува и била много упорита, доколкото прочетох много рядко изчезва от първия прием, дано поне да са само два приема! Днес ходих при док и му казах, че искам и днк изследване за хламидия и в сряда ще ми вземе секрет и ще видим дали откачам или не!
Ниана, какво става с теб? Къде се губиш?

# 8
  • Мнения: 1 898
Роти тук съм си мила не ви изпускам от поглед  Grinning Просто не пиша понеже няма нищо интересно покрай мен. Нещо напоследък съм в кофти настроение и затова избягвам да пиша , защото като че ли оптимизма ми се е изпарил  Confused Сигурно и това ще мине.... незнайно кога обаче  Hug Дано скоро да се преборите с гадната хламидия   Hug

Последна редакция: пт, 09 май 2014, 19:04 от Niana

# 9
  • Мнения: 5 134
Пиша аз вече едно писание от 4 часа, и докато го смогна, вече сте в нова тема Simple Smile Затова го слагам тук!

Здравейте момичета, опитвам се да ви следя защото много се вълнувам с всяка една от вас, особено с тези, с които се познаваме (е, задочно, но все пак) още от миналото лято. На моменти ми се струва много невероятно колко много време мина: датата на термина ми с първата неуспешна бременност трябваше да бъде 4 май. Този ден ми беше доста тегав, но ето че и той отмина и гледам смело напред. Смело, доколкото позволяват осбтоятелствата на бременност след загуба или след дълго чакане. Съдейки по себе си, терзанията и притесненията след като веднъж сме минали по общия ни път не спират (поне при мен). Но това е друга тема за друг разговор Simple Smile
Буци, стискам ти силно палци! Последните дни чакане са най-изнервящи и ти пожелавам да минат бързо и неусетно и да бъдат последвани от най-страхотната новина!
Естлар, прибилижават важни дни и за вас, затова се надявам да не изскочат никакви пречки и всичко да върви по план!
Рости, твоето предсказание май е на път да се окаже истина, понеже въпреки моята интуиция, вече 2 пъти ни казват, че бебето най-вероятно е момиченце Simple Smile Съжалявам, че лечението на мъжа ти продължава, дано това да е посления антибиотик, който пие.
мацето85, много често си мисля за теб и най-вече те следя в другата тема за кюретажа. Кажи, имате ли хубави планове за годишнината, освен евентуално тест Simple Smile. Как мина бързо времето, леле, помниш ли миналата година какви емоции ни тресяха. Мен лично ме нервираха една малка част от гостите, които до последно не можеха да си направят плановете и да ни отговорят, а ни чакаха и хотел и ресторант и сума ти други неща, за които се искаше точка бройка.
червенокоса вещица щастлива, Направо ми се струва, че времето при теб излетя. Почти не остана, успех с ремонта и с наближаващото раждане!
Извинявам се на всички, които пропускам, но съм малко притисната от времето в момента. Поздрави и както винаги, мисля си за вас с най-искрените ми пожелания за две чертички и спокойни бременности:  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 10
  • Мнения: 1 726
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Еленна  Hug благодаря ти, че не си ни забравила!  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 4 660
Здравейте  Stop
И аз да се запиша при вас.
Дано някой ден и аз успея да видя EFP

# 12
  • Мнения: 436
Искам и АЗ!  Embarassed

# 13
  • Мнения: 6 833
Ето ме и мен  bye Маняна, благодаря ти за прекрасната тема   bouquet

При мен цикльо се появи  Sad Amy, моля те да ми промениш датите в списъка:

Първи ден от М- 09.05. дата за М или тест- 10.06

# 14
  • Мнения: 4 696
Елена,  Hug  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79
Деси, съжалявам за лелката!
Кikair, добре дошла, ще ги видиш!

Общи условия

Активация на акаунт