ББ кремове 5

  • 159 575
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 249
На Биотен подходящ ли е за комбинирана кожа?
Мисля,че да,защото моята е мазна,но не лъсвам от Биотен,обаче днес го купих,в Лили е намален и ще споделя пак след няколко дни носене,иначе си има слънцезащитен фактор,което го прави супер за лятото,другата ми  нова любов е ББто на Римел-то наистина матира перфектно и е малко по-покривно от Биотен,зависи кой какъв ефект търси

Да те помоля за малко повече отзиви за ББ-то на Римел, ако си го ползвала по-дълго време. Лъсва ли, подходящ ли е за по-продължително носене, в смисъл на повече часове? Тоест дали си променя цвета, изчезва, свлича се от кожата и т.н.?

Благодаря предварително!  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 127
В момента ползвам СС-то на Биотен, с комбинирана кожа съм и съм доволна Simple Smile

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
В момента ползвам СС-то на Биотен, с комбинирана кожа съм и съм доволна Simple Smile

Аз също Peace

# 18
  • Мнения: 1 203
Русалка, може ли инфо откъде и за колко си го взе СС кремчето? Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 20 083
- най-накрая успешна покупка  Laughing - кремчето е чудесно за суха кожа, с приятна текстура, полуозаряващ завършек и достатъчно светло за снежанки. Ароматът му е малко неприятен - билково-лекарствен, но съм много доволна и си го ползвам с удоволствие. 

# 20
  • Мнения: 412
Не е BB, но често се споменават и CC кремовете затова ще си изразя впечатленията от Bourjois 123 Perfect CC Cream. Аз съм с нормална към суха чувствителна кожа, светла без особени нужди от прикриване на нещо. Просто имам нужда от едно леко изравняване на тена, а и съм твърде бледа на моменти.  Laughing Кремчето е леко, не знам при склонна към омазняване кожа как би било /вероятно няма да е нужно предварително нанасяне на крем/, но при мен ефектът е по-добър ако преди това съм нанесла дневния си крем. Забелязах, че иначе прави порите на лицето някак по-забележими, а моите по принцип не са. Но ако преди това се нанесе крем за лице този проблем не се появява. Относно нюансите, аз се спрях на най-светлия /31 Ivory/ и се слива перфектно с цвета на кожата ми, което с някои BB кремове от този клас е било проблем при тестване /винаги са ми идвали с една идея по-тъмни или жълтеникави, изобщо беден избор в сравнение с Bourjois/.
Идеята на CC кремовете е да коригират, а аз имам леко зачервяване около нослето, с което този продукт се справя без проблем. Като издържливост - забелязвам, че след 5-6 часа вече ефектът започва да се губи и има нужда от подновяване, но мен това не ме притеснява, защото аз така или иначе подновявам заради слънцезащитата. Зя пролетта и не толкова слънчевите дни SPF15, какъвто е фактора на продукта за мен е ОК, но за лятото ще нанасям допълнителен и да видим тогава CC крема как ще се държи върху допълнителен продукт. Надявам се да не се разочаровам, защото засега този продукт напълно ме устройва - лек с естествен завършек, с приличен SPF и коригира малкото червено несъвършенство около нослето ми.  Laughing
Мисля да пробвам и коректора от серията, има доста положителни отзиви.  Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Русалка, може ли инфо откъде и за колко си го взе СС кремчето? Hug
Peace Заповядай http://www.ebay.com/itm/351052683729?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1439.l2649 - 30 бр. за 12,04 $ - на търг. Продавача е много точен и бърз и праща по 2 мостри  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 413
В момента ползвам СС-то на Биотен, с комбинирана кожа съм и съм доволна Simple Smile

Аз също Peace
Откъм нюанси как е,3 нюанса ли са?Най-светлия белее ли много?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
На Bioten са 2 цвята. Според мен светлият не белее, аз го имам.

# 24
  • Мнения: 1 324
Някой ползвал ли е корейски CC крем? Почти съм убедена, че няма да ми е по-различно от всички останали бази, които имам, но пък от година вече ми е голям мерак да пробвам нещо и да си начеша крастата.
Peace Аз се похвалих в края на предишната тема, но писах, че е ББ, а е СС крема http://www.ebay.com/itm/HERA-CC-Cream-2-Natural-Beige-30ml-BB-Ma … sh=item3384c7edea.
Давам този линк, защото има пълното описание и видеоклип. Наистина е като фотошоп  Mr. Green
От около седмица го използвам и съм възхитена  Heart Eyes

Да попитам отново: похвалихте силно покривен околоочен коректор. Моля, дайте ми линк, че искам да помогна на моя приятелка  Praynig


Само за много светла кожа ли е подходящ?

Най-доброто, което мога да препоръчам като силно покривен околоочен коректор е фдт Дабъл Уеар на Ести Лаудър. Пробвала съм все коректори на този свят и нищо не тушира сенките ми така като този фдт. И не мърда цял ден. Предполагам и твоята приятелка има същия проблем. Ако е със сериозни тъмни кръгове просто няма смисъл да си хаби парите и нервите с коректори.
Тънкостта при използването на този фдт като коректор под очите е, че трябва да се полага върху по-богат крем и то преди да е попил напълно с леки потупвания с пръст, а не с размазване.

# 25
  • Мнения: 1 203
Русалка,   bouquet
Аз обаче не пазарувам онлайн и няма как да се сдобия с крема Rolling Eyes. Цената е супер, явно ще трябва да поръчам на някой сведущ в материята..

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
На Bioten са 2 цвята. Според мен светлият не белее, аз го имам.

Така е Peace Аз съм светла, с жълт подтон на кожата и светлият цвят ми пасва идеално, нищо че в тубичката изглежда съмнително тъмен Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Letsgo, благодаря за съвета   bouquet Ще предам на приятелката опита ти с  фдт Дабъл Уеар на Ести Лаудър. Наистина тя е тежък случай  Sad
Колкото до СС крема на Хера - за мен си е абсолютно същия цвят, както се вижда на мострата в линка - натурално бежово. Моята кожа не е нито светла, нито тъмна  Mr. Green Вече имам лек слънчев загар, но не ми се получават разлики.
После ще мацна на една солариумна кожа, за да видя дали светлее и ще пиша.

elian, не е сложно. Аз поръчвам на един куп приятели и колежки, че все им се вижда трудно, а за мен е вече мания  Mr. Green

# 28
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
В момента ползвам Maybelline, след това съм решила да взема този на Биотен.

# 29
  • Мнения: 118
Някой има ли наблюдения за CC крема на Max Factor?

Общи условия

Активация на акаунт