ББ кремове 5

  • 159 919
  • 749
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 876
Мнения за bb крема на MAC? : )

# 361
  • Мнения: 93
а на cc крема Gosh? newsm78

# 362
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Мнения за bb крема на MAC? : )

Харесва ми, но не е нещо изключително. Със суха до нормална кожа съм, със склонност за ПМС-пъпки около устата/по брадата, които преминават бавно и оставят дълго червеникави следи: та, с прикриването на това има проблем т.е. покривността на крема е лека до средна и трябва да се ползва коректор задължително. Лунички и пигментни петънца се позаличават, поизглажда се тена, поосвежава, не изсушава при мен, което си е плюс  Grinning Добре се усеща върху кожата, включително и в зоната под очите, не се набива в порите на кожата, не подчертава фини бръчици - качествен бб-крем, който за лице без особени недостатъци е оптимален, SPF35 напълно достатъчен за такава кожа в обикновените градски условия през топлите месеци.

# 363
  • Мнения: 5
Препоръчвам ви да пробвате ZERTA sunlit. Подходящ е само за суха и нормална кожа, съфорумките с мазна е по-добре да не го ползват.

Успех в намирането на най-подходящ продукт:)

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
имам го, не ми харесва  Stop бих, казала, че е най-лош от всички ВВ и СС кремове, които съм ползвала  Rolling Eyes

# 365
  • Мнения: 160
Така ли?!Добре че ми каза! Кои са най-добри според теб?Simple Smile

# 366
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Моля и аз за мнение за този ББ крем на Biotherm:


Аз го поръчах вече де, така че каквото-такова, но ме интересува най-вече как се държи в околоочната зона, изсушава ли, причинява ли дискомфорт? newsm78

# 367
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Тайга, хвърлила съм му око на този крем, но не съм го пробвала. Сподели, моля те, после, и да ми припомниш каква беше кожата ти Flutter

# 368
  • София
  • Мнения: 9 561
Ако виждам правилно кремчето няма никакъв Слънцезащитен фактор, обозначен на опаковката. Огромен минус. Naughty Значи ще играе роля на поредният фдт. Аз лично си имам фдт за целта. От крема ми за лице очаквам повече. Peace

# 369
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Има SPF 15. Не е много, но по-добре от нищо.

*Biskvitka*, кожата ми е смесена към мазна през лятото, през зимата често е дехидратирана на места. Топлото време ме мъчи, защото лъсвам бързо и с ФДТ си чувствам лицето спарено и далеч от свежо.
В понеделник ще е при мен и ще споделя отзиви после.

# 370
  • София
  • Мнения: 431
Тайга, днес го гледах на летището в Италия. Има два нюанса - за светла до средно тъмна кожа и за средно тъмна до тъмна кожа. Пробвах светлия вариант на ръка - много приятна текстура, хидратиращо ми се стори, дори с леки блясъчета. Но - никаква покривност, абсолютно никаква, дори пръстът, с който го размазах, не се "нацапа" (най-образно казано). Макар че все пак е ВВ крем, едва ли се очаква да покрива кой знае колко. Не знам на лице как ще е, надявам се да ти хареса  Peace

# 371
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Тайга, моята кожа е абсолютно същата, ще чакам отзиви с нетърпение. Аз имам нужда и от покривност/петънца тук-таме, неравности Confused

# 372
  • Мнения: 160
Моля и аз за мнение за този ББ крем на Biotherm:


Аз го поръчах вече де, така че каквото-такова, но ме интересува най-вече как се държи в околоочната зона, изсушава ли, причинява ли дискомфорт? newsm78
ами аз лично никога не нанасям никакви фондьотени в околоочбата зона, защото кожата там е много тънка и много лесно се исушава........

# 373
  • Мнения: 1 130
Опитах и аз СС крема на "Хера". Поръчах мостри, бързо дойдоха.
Лек е, не го усещаш на лицето си, отлична основа за грим (по -добра е от "АртДеко" в бурканчето!  Shocked) със средна към лека покривност (нямам белези и др. за прикриване). По някое време обаче лъсвам, което е нетипично за мен, ще се радвам да е от времето, не от крема. Фотошоп ефект силно казано, но разчитам ефектите му да се покажат във времето, т.е. да действа на кожата, не само да прикрива. Единственият минус за мен е, че ако се докоснеш с пръсти усещаш, че има нещо. На самото лице, както казах, не усещаш, че си сложила крем.

# 374
  • Мнения: 93
имам го, не ми харесва  Stop бих, казала, че е най-лош от всички ВВ и СС кремове, които съм ползвала  Rolling Eyes
и аз имам същите впечатления! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт