ББ кремове 5

  • 160 144
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тайга, моята кожа е абсолютно същата, ще чакам отзиви с нетърпение. Аз имам нужда и от покривност/петънца тук-таме, неравности Confused

Забавих се малко с отзивите Rolling Eyes
Кремът е добър, в смисъл - приятен като нанасяне на кожата, с деликатен аромат, лесно се разнася, усещането е приятно. Прави обаче лицето сочно и това го превръща в не особено удачен избор за моята смесена кожа в топлото време. Лъсването при мен с него се проявява бързо и пудрата трябва да е на разположение Crossing Arms
Тъй като също имам нужда от прикриване на някое и друго петънце, да спомена, че покритието е деликатно, за мен малко недостатъчно.

Вероятно ще го оставя за по-хладни дни, освен ако не се заинатя да го ползвам на всяка цена сега с пудра отгоре и винаги на помощ в чантата за съответните корекции.

# 376
  • Мнения: X
Аз си взех този на Микса.
Като тон ми е добре. Слива се с тена, обаче никак не покрива добре. Уж пише Anti-redness, а точно зачервените ми места по лицето си ги виждам прекрасно и с прясно нанесен ББ-крем.
Освен това лъсвам. Но сега като съм си го купила, ще си го ползвам със здраве и ще си лъщя цяло лято.
Поне не ми дразни кожата и очите като някои други.

# 377
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Тайга, благодаря ти много, беше ми много полезна Hug
Аз търся ББ/СС крем, който да има средно покритие и да не лъсвам от него/ако може и да има доста "хубавини" като грижа/ Wink Засега правя едни миксове от ББ крема на Миша - Пърфект кавър и ФДТ Диор форевър.

# 378
  • Мнения: 1 206
Тайга, благодаря ти много, беше ми много полезна Hug
Аз търся ББ/СС крем, който да има средно покритие и да не лъсвам от него/ако може и да има доста "хубавини" като грижа/ Wink Засега правя едни миксове от ББ крема на Миша - Пърфект кавър и ФДТ Диор форевър.

Biskvitka, аз наскоро тествах Бейби Глоу на Герлен, не е ББ, а фдт, но по ефект бих го сравнила с фдт. Дава кадифен финиш, за мен е средно покривен, но основното, което ме впечатли, е супер обгрижена и гладка кожа, при мен се получи аir-brush ефект. Но, аз го тествах на кожа, с положен фдт, макар и преди 7-8 часа, все пак не е на гола кожа. Сега се двоумя, че и цената е главозамайваща. 98лв в БЗ. Само в 3 тона е, на мен ми пасна най-светлият.

# 379
  • Мнения: 36 174
Тайга, благодаря ти много, беше ми много полезна Hug
Аз търся ББ/СС крем, който да има средно покритие и да не лъсвам от него/ако може и да има доста "хубавини" като грижа/ Wink Засега правя едни миксове от ББ крема на Миша - Пърфект кавър и ФДТ Диор форевър.

ако искаш погледни бб крерма на лавера

Скрит текст:

трябва да му напиша ревю скоро, но с няколко думи: лек и нежен като консистенция, слива се перфектно с моята кожа, не омазнява, няма спф, но се държи добре върху кремове с висок фактор
само покритието според мен не е средно, а по-скоро леко
чудесен е и самостоятелно без крем отдолу
мисля, че лавера има и сс, но не съм го пробвала и не съм се интересувала /все още/ от него

# 380
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Бисквитка, погледни и на Erborian ВВ-то с женшен. Отговаря на всичките ти изисквания  Peace Аз най-после намерих моята база, не искам ФДТ сега. Тъй като кожата ми понякога е откъм сухата страна, под това ВВ слагам по-богат крем, така че за смесена кожа трябва да е трепач Wink

# 381
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този на Лавера ме заинтригува.

bubanka, мислиш ли, че ще е подходящ за смесена кожа? newsm78
Натуралната козметика нали обикновено е на основата на масла, та се чудя няма ли да омазнява допълнително...

# 382
  • Мнения: 36 174
bubanka, мислиш ли, че ще е подходящ за смесена кожа? newsm78
Натуралната козметика нали обикновено е на основата на масла, та се чудя няма ли да омазнява допълнително...

да, и моята кожа е смесена
но наистина е с леко покритие, не крие дефекти, само изравнява и няма спф
аз много го харесвам, защото търся точно това /с изключение на липсващата слънцезащита/
никога нямаше да го погледна, защото знам на алверде какви са мазнотии, но го спечелих от игра във фейсбук  Wink
виждала съм го в Лили и мисля, че има тестер, за да се ориентираш за цвят и консистенция

# 383
  • Варна
  • Мнения: 5 886
много ти благодаря  bouquet  bouquet

# 384
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ви за предложенията  bouquet Ще тествам всичко и ще докладвам на какво съм се спряла Peace

# 385
  • Мнения: 2 854
Бисквитка, погледни и на Erborian ВВ-то с женшен. Отговаря на всичките ти изисквания  Peace Аз най-после намерих моята база, не искам ФДТ сега. Тъй като кожата ми понякога е откъм сухата страна, под това ВВ слагам по-богат крем, така че за смесена кожа трябва да е трепач Wink
Къде може да се намери?

# 386
  • Мнения: 1 206
Ербориан ги има в аптеки Сейба, поне аз там съм ги виждала. Имам тоналния крем за околоочен контур. На мен ми е сух, ползвам го за цялото лице като го смесвам с друг, по-тъмен фдт.

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 2 503

Къде може да се намери?

В някои аптеки. Имат и два грамажа тубички. Нормална 40мл, както и 15мл. Аз си взех тази от 15мл, за да го пробвам и ми хареса много. Ползвам го вече 2-3 месеца Peace Следващият път ще си взема голямата туба.

# 388
  • Мнения: 1 110
Избрах си бб крем и съм много доволна, че рискувах, но спечелих Simple Smile

Този е:

# 389
  • Мнения: 93
Аз си взех този на Микса.
Като тон ми е добре. Слива се с тена, обаче никак не покрива добре. Уж пише Anti-redness, а точно зачервените ми места по лицето си ги виждам прекрасно и с прясно нанесен ББ-крем.
Освен това лъсвам. Но сега като съм си го купила, ще си го ползвам със здраве и ще си лъщя цяло лято.
Поне не ми дразни кожата и очите като някои други.
ами... виждам , че бсички бб кремове са същите Confused

Общи условия

Активация на акаунт