ББ кремове 5

  • 159 605
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 479
Някой ползвал ли е бб крема на Missha?

# 722
  • Мнения: 208
Някой ползвал ли е бб крема на Missha?
Аз го имам. Има много светли цветове, аз съм с мазна кожа и не съм особено впечатлена, може би е за по-суха кожа. аз лично не виждам да е и много покривен както всички го хвалят.

# 723
  • Мнения: 1 130
И аз имам въпрос за MISSHA M Perfect Cover. Слагате ли крем преди да го нанесете? Попива ли напълно и цапа ли ви, ако се докосне до дрехите ви?

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
И аз имам въпрос за MISSHA M Perfect Cover. Слагате ли крем преди да го нанесете? Попива ли напълно и цапа ли ви, ако се докосне до дрехите ви?
Винаги слагам крем преди ББ, СС , ФДТ.  При мен попива напълно и не цапа. Много си го харесвам. С комбинирана кожа съм.

# 725
  • Мнения: 479
Здравейте. Аз идвам с един тъпичък въпрос понеже си търся бб крем, който е водоустойчив та се чудих дали въобще има? Joy

# 726
  • Мнения: 18 542
Аз не знам да има такова животно. Заложи на оцветена слънцезащита по-скоро.

# 727
  • Мнения: 5 383
Идеята на ББ крема уж е, да е по-лек от ФДТ. Ако го направят водоустойчив, според мен ще стане доста тежка консистенция.

# 728
  • Мнения: 348
Препоръчайте моля ББ крем за нормална кожа с анти ейдж ефект и да е по-тъмен нюнс за кожа с хубав шоколадов тен.

# 729
  • Мнения: 40
Момичета, през зимата ползвате ли BB крем? И винаги ли слагате крем преди да го нанасяте? Не съм ползвала досега, но искам да си взема такъв с цел леко изравняване на тена.

# 730
  • София
  • Мнения: 38 530
Пуснали са Миша в Дуглас. Пробвах го, но не ми харесва. Това не е лек ВВ.

# 731
  • София
  • Мнения: 20 089
Момичета, през зимата ползвате ли BB крем? И винаги ли слагате крем преди да го нанасяте? Не съм ползвала досега, но искам да си взема такъв с цел леко изравняване на тена.
Аз лично ползвам ББ крем целогодишно и да, винаги слагам крем преди него, както и тоник, и серум, и слънцезащита. Но съм с много суха кожа, която ми позволява подобно напластяване на продукти.

# 732
  • София
  • Мнения: 38 530
Моята уж е нормална, но и аз си ходя ежедневно с 3 продукта. Серум, крем, ВВ. Яд ме е, че вече изтеглят от пазара оцветяващите кремове.

# 733
  • Мнения: 1 130
Момичета, през зимата ползвате ли BB крем? И винаги ли слагате крем преди да го нанасяте? Не съм ползвала досега, но искам да си взема такъв с цел леко изравняване на тена.

Серум, крем, ББ крем на Миша. Аз си го нося целогодишно и ми се е случвало да забравя, че имам грим. Grinning

# 734
  • Мнения: 40
Благодаря! А можете ли да препоръчате такъв за нормална кожа и да не стои изкуствено т.е. да има съвсем лека покривност, може и едва забележими блестящи частици.

Общи условия

Активация на акаунт