Оnline-магазин за дрехи-2

  • 241 996
  • 695
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 516
Здравейте,
някой с отзиви за simall.bg ?
Благодаря !

# 631
  • Мнения: 89
Здравейте, може ли мнение за https://www.infantjoy.bg/ ?Отговарят ли си дрешките на размера ?

# 632
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Здравейте , има ли някой  пазарувал и с впечатление от MANZARA

Последна редакция: пн, 07 мар 2022, 15:17 от iatcka

# 633
  • Мнения: 1 289
Искам да предупредя, че връщане в gate.shop е невъзможно. Преди няколко дни си получих пратката и искам да върна част от нея (която уж може да се върне до 45 дни), но за изненада в сайта ми изписва, че било невъзможно да върна поръчката. Писах им и чакам обяснение.

# 634
  • Мнения: 1 600
Искам да предупредя, че връщане в gate.shop е невъзможно. Преди няколко дни си получих пратката и искам да върна част от нея (която уж може да се върне до 45 дни), но за изненада в сайта ми изписва, че било невъзможно да върна поръчката. Писах им и чакам обяснение.

И аз имах същия проблем, но се свързах по посочения на сайта телефон, и им казах номера на поръчката, и те веднага оправиха проблема, и успях да регистрирам връщането. Аз звънях още на същия ден, в който получих поръчката, но ми казаха, че трябва да минат 24 часа от момента на получаването на пратката. предполагам, системата им е бъгава. По-добре се свържете по телефона.

М/у другото, отрицателните отзиви на тоя сайт не искат да ги публикуват, само положителните. Много са ми забавни с това нещо Simple Smile

# 635
  • Мнения: 1 289
Asmegin, отговориха ми тази сутрин и при мен оправиха проблема. Сега чакам куриер да вземе кашона. А парите след колко време възстановяват горе-долу?

# 636
  • Мнения: 1 600
Asmegin, отговориха ми тази сутрин и при мен оправиха проблема. Сега чакам куриер да вземе кашона. А парите след колко време възстановяват горе-долу?
Супер!
Иначе това беше първата ми поръчка от този сайт, и аз сега ще знам процедурата Simple Smile
За парите - днес ми възстановиха сумата, а регистрирах връщането и върнах на куриера дрехите на 17 март. Доста бързо, според мен Simple Smile
Единствения минус е, че се налага да заплатя куриеските разходи за връщането.

# 637
  • Мнения: 1 289
Да, и то не са малко разходите. В крайна сметка си запазих част от покупката, но честно казано занапред май ще се въздържа от пазаруване там.

# 638
  • Мнения: 1 600
Аз набелязах си някои неща за поръчка, но ще свъздържа от повечето точно заради това, че ако не ми паснат, връщането ми изглежда доста солено. Ще купувам нещата, които знам със сигурност, че ще ми паснат.
Макар, че при пресмятането на парите, които ми върнаха, и на парите, които би трябвало да ми върнат, имам с едни 10 лева преведени повече. Не помня, дали толкова струваше връщането, защото едновременно връщах 3 пратки на 3 различни магазина, но някъде там струваха връщанията за всяка една пратка Persevere Или аз да съм се объркала при смятането, не знам, ще трябва да проверя, когато имам време.

# 639
  • Мнения: 1 289
На мене вече ми върнаха парите. Признавам си, че са много бързи. Май са ми върнали около 60 ст. повече Simple Smile Нещо закръглят като че ли. На мене връщането ми излезна към 12 лв. Иначе поръчката беше с безплатна доставка, заради сума над едиколко си лв., само че + 3лв. за доставката от Еконт. Та общо цялото приключение ми стъпи на 15 лв пощенски разходи. Просто е много. А има толкова много магазини с безплатна доставка, че и връщане.
За размерите - ами странна работа са. От два чифта дънки с еднакъв рамер, едните горе на дупето се оказа леко големи и едни провиснали, а са слим модел. Другите са супер. От две блузи - L, едната ми стана, другата откъдето и да я погледнеш си беше S.

# 640
  • Мнения: 384
Знаете ли дали стоките в gate.shop са китайски? Никъде не намирам информация за произхода им.

# 641
  • Мнения: 1 600
Реших да напазарувам пак от gate.shop, дребни работи за мен, като тениски, и основно за съпруга ми, да видим, дали ще му паснат дрехите.
Също така получих пратката си от Терранова, и днес пак пуснах поръчка. Много харесах дрехите, които съм поръчала, две от дрехите се оказаха мнооого големи, но не ми се занимава с връщането, че и в Италия на всичко отгоре.

# 642
  • Мнения: 2
Някой пазарувал ли е от modish.bg? Дали са качествени дрехите?

Този магазин е некоректен. Много ниско качество са продуктите им, а отношение под всякаква критика. Докато поръчаш са много мили, но като им връщаш продукт, нямам думи. Върнах продукт, парите не си ги получих.

# 643
  • Мнения: 811
Здравейте, имате ли впечатления от contour.bg?

# 644
  • Мнения: 1 289
Аз съм много доволна от тях. Като цяло към тях имам най-малко връщания.

Общи условия

Активация на акаунт