Оnline-магазин за дрехи-2

  • 243 485
  • 695
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 629
Много са сладки ботушките, а как седят нагоре като чорап ли или са широки? Краката под коляното са ми слаби и много отворено ми стоят по принцип трудно си намирам по крака.
Аз да похваля http://www.splashbg.com/ изключително съм доволна, истински професионалисти. Поръчах си дрешка, първо ми направи впечатление, че веднага се отрази в сайта като изчерпана, снимките напълно отговарят на реалните дрехи, както и номерата им, много добре се разглеждат увеличават се , има снимки от всеки ъгъл. Поръчката се потвърди и пристигна светкавично. Идеята ми беше нещо за една много шантава моя пола, обаче не ми хареса как седи с нея, иначе чудна материя, италиански етикет. Реших да я върна, прозвъних, върнаха ми веднага обаждане, никакъв проблем, казах им както си е не ми хареса как седи. Веднага ми изпратиха куриер до дома, което никой магазин не го прави, всички искат да ходиш до офис. Куриера ми взе дрехата за тяхна сметка, почувствах се супер доволна и реших вместо да ми връщат парите все нещо ще си харесам от магазина, че и сега имат и намаления. На другия ден ми се обадиха, да направя замяната и веднага ми ипратиха новата дрешка, като аз си платих само разликата в цената между двете, втората беше с няколко лева по скъпа. Това ми е втора поръчка към тях, не смеех да си поръчвам нещо над 20лв, но вече няма да е така, стига да имам парички разбира се. В мое лице получиха един много доволен клиент, разказах на всичките си познати , ето така се работи.

# 76
  • Мнения: 8
Аз също съм доволна от http://www.splashbg.com/ , но не бих казала, че съм изключително доволна. Доста често си поръчвам от тях. Повечето модели от този сайт могат да се поръчат от http://www.aliexpress.com/, но новите, които предлагат не мога да намеря, пък и много време отнема, а не ми се чака.
Веднъж исках да си поръчам от тях модел, на който пишеше в сайта, че доставката ще е след 13 дни. Съответно им писах в скайп (чрез скайп правя поръчки, защото от сайта нещо ми прави проблеми) и им казах, че искам да направя заявка за съответния модел, при което ми казаха, че като пристигне, ще ми се обадят за потвърждение. След 2 седмици чакане им писах за този модел, при което ми казаха, че вече се изчерпал и ако искам да си избера нещо друго. Нито се извиниха, че вече са продали модела, въпреки че направих заявка, нито нищо. Бях много разочарована, тъй като се предполага, че поне би трябвало да ми пишат да не чакам. Иначе от другите дрехи, които съм поръчвала, съм много доволна и си отговарят на размера. Само последната рокля, която получих, беше различна от тази на снимката и не ми харесва.

# 77
  • Мнения: 807
Здравейте!Аз пак съм с питане.
Споделете читав сайт,за тениски,с разни рок групи.

# 78
  • Мнения: 472
Поръчвала съм многократно от Кокетна и от ВМЗОНА и съм много доволна Simple Smile
Единствено мога да кажа,че наистина обувките в Кокетна са ужасно високи,поръчах едни за повод и едвам се движих въпреки,че ходя на високо  Mr. Green Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Искам да изкажа възмущението си от vmzona!
По принцип си поръчвам често неща от този сайт, като винаги ми се случва по някой от артикулите да го няма!

Както и да е, свикнах, че при тях не се отразява наличността и първо поръчвам, тогава чакам да ми звъннат и потвърдят дали евентуално е налично!

Днес си поръчах 3 чифта обувки, като основния, заради който поръчах и останалите два, го нямаше!

След като ми звъннаха за втори път, жената ми съобщи, че единият чифт не бил наличен, но ще ми изпрати другите два!

Съответно аз отговорих, че предпочитам да изчакам наличност на черните, тъй като те ми бяха по-важни, а тя ми отговори, че не можела да ми задържи поръчката!
А аз не съм искала да я задържа, казах и просто да я откаже и госпожата най-нахално ми затовир телефона!

Досега имам направени десетки поръчки за мен и мои приятели от там!
Познайте дали ще си купя пак нещо от там!

# 80
  • Мнения: X
Здравейте!
Да ми препоръчате сайт за онлайн покупка на мъжки анцуг-хубав и ефтин Simple Smile,за синковеца,че много мрази да ходи по магазините.

# 81
  • Мнения: 308
А някой сайт за маратонки, кецове да споделите? По принцип харесвам на Булдозер, но не мога да намеря сайт от който да си поръчам  newsm78

# 82
  • Мнения: X
http://struvasi.bg/category/2/maratonki.html   ,но не съм поръчвала.
Маратонки поръчвам от спортдирект и спортдепо.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 359
А някой сайт за маратонки, кецове да споделите? По принцип харесвам на Булдозер, но не мога да намеря сайт от който да си поръчам  newsm78

Заповядай сайт с обувки на Булдозер Simple Smile
http://myshoes.bg/bulldozer.html

# 84
  • Мнения: 308
SheLLia благодаря ти много  Hug ще го пробвам

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 359
SheLLia благодаря ти много  Hug ще го пробвам

За нищо  Hug
Аз днес ще ходя да си взема поръчката от магазин Zoe и ако съм доволна ще споделя!
Поне на снимката кецовете изглеждаха много добре  Simple Smile

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 359
НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ МАГАЗИН ZOE

Просто без думи!
Не върнах обувките единствено, защото трябваше да заплатя излишен транспорт за връщането им, след като вече бях платила за получаването и евентуален следващ транспорт за друг номер, при положение, че грешката е тяхна.
И двата чифта са номер 39, слагам и снимка, за да видите и вие колко очевадна е разликата между тях!



# 87
  • Мнения: 472
Уфффф много неприятно!

А всъщност поне един от тях става ли ти ? Има ли вариант да ги подариш или продадеш?

Имаше ли дължина на стелката ?

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Да, белите ми стават!

Свързах се с магазина и казах, че съм върнала обувките, ако сметнат, че грешката е тяхна да ми изпратят от белите само, че черни, тъй като те си отговарят на номера, а ако не - да си ми върнат парите!

Все пак вината е тяхна при такава очевадна разлика.
Иначе в сайта не пише нищо за номер на стелка.

Ех, много ме е яд така като стане, поне да си направят труда като изпращат нещо да видят дали на външен вид са еднакъв номер, все пак това са обувки 2 номера по-малки.

Както и да е, казаха ми да изчакам понеделник или вторник да се свържат с мен, за да ми кажат какво са решили и да проверят за какво става въпрос.
Надявам се да се поправят за тяхна сметка.

# 89
  • Мнения: 308
SheLLia a пробвала ли си този сайт, който ми даде?

Общи условия

Активация на акаунт