Отговори
# 15
  • Мнения: 1 604
Нико - честит рожден ден с пожелания за лека бременност и най- щастливото семейство през декември Simple Smile. Бъдете здрави.

# 16
  • Мнения: 958
Нико, ЧРД!!! bdbaloni hbday happy bd
Пожелавам ти спокойна и безпроблемна бременност и здраво и хубаво бебе на финала! Весел празник Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 202
Страхотна нова тема  Hug!
NikoStorm честит рожден ден  newsm59    ura,пожелавам ти много здраве,щастие,любов и едно малко човече декември месец  newsm30!Весело изкарване   bouquet!

Последна редакция: вт, 13 май 2014, 10:07 от vili123

# 18
  • Мнения: 26
NikoStorm, Честит Рожден Ден!   bouquet Лека и беспроблемна бременост ти желая! И най сладкото здраво бебе на финала!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за темичката.   bouquet

Аз нещо не се виждам в спписъка обаче.  newsm78

NikoStorm честит рожден ден!   bouquet

# 20
  • Мнения: 566
Добро утро! Hug Hug Hug
Нико Честит рожден ден! Бъди много здрава, много обичана, късмет и само успехи и положителни емоции ти желая, а щастието и подаръка си го носиш в коремчето! Весел празник!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Последна редакция: вт, 13 май 2014, 10:01 от darkangel-Ели

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Цоп и аз тук Simple Smile  Темичката е много красивичка, мерси Ели!

NikoStorm,  честит празник, много щастие, любов и сбъднати мечти!  И един прекрасен и здрав бебок на финал разбира се!   baby_neutral  bouquet Peace

# 22
  • Мнения: 34
Добро утро на всички, страхотна тема, дано да я напълним само с положителни емоции и добри новини. Нико   Gift бъди много щастлива, лека бременност ти пожелавам и едно прекрасно бебче на финала. Аз да ви кажа все още ми е малко невероятно, може би защото ми е втора бременност, ама даже понякога забравям че съм бременна  Laughing, като изключим хормоните, който бушуват, а и покрай грижите за синчето... пак е болен, януари изкара пневмония, вчера като каза доки мн червено гърло и като почна да вдига температура вкъщи, направо щях да откача. Първата бременност ми беше повече от невероятна, без грижи, без притеснения, ама бяхме в чужбина, самички с моя мъж, няма рода, няма съседи  Laughing, абе с две думи няма дразнители. Оплаках ви се, хайде лек ден на всички.

# 23
  • Мнения: 298
Ели поздравления за темичката! Страхотна е  Hug  bouquet
НикоСторм честит рожден ден! Много здраве, късмет и здраво бебче през декември!  nbirthday  ura Gift Gift Gift Gift

# 24
  • Мнения: 27
Нико честит рожден ден и от мен  Simple Smile Пожелавам ти здраве и лека бременост  Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 261
Момичета, аз май вече почвам да си чувствам корема леко подут - дали е от бебчо или от перисталтиката, не знам. Но вчера даже като тръгвах за работа не си сложих колана на дънките, които по принцип са ми леко широки. Днес вече влизам в 12та г.с.. По-опитните мами да кажат с първата бременност кога започна да им личи? Simple Smile

# 26
  • Мнения: 71
Niko Storm  newsm59
Ели страхотна темичка си направила Поздравления   bouquet
Габии Аз още нямам корем, вечер само го усещам подут. Утре започвам 10 г.с., но вчера като бях на лекар и ми каза:"Този пиърсинг вече трябва да го сваляш". А аз си мислех, че чак към 4-5 месец ще го махна Simple Smile Бях гледала снимки в някакъв сайт как на някои жени и във 2 месец им личи. Много зависи от структурата на човек явно

# 27
  • София
  • Мнения: 1 003
darkangel-Ели, Страхотно си оформила темата....  bouquet

NikoStorm, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива, обичана и обгрижвана! Хубав празник   bouquet

Аз В понеделник съм на преглед, тогава ще обсъдим кога ще ходя на БХС, защото в края на др. седмица заминавам за 3 седмици за Щатите!
 Да си кажа честно, малко ми е притеснено, заради това пътуване, доста часове са, а и с това постоянно гадене.....  Надявам се всичко да е ОК!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Благодаря за темата!!  Нико, весел празник и много здраве ти желая!!

# 29
  • Мнения: X
Ели страхотна тема  Hug

Niko Storm Честит рожден ден,да си жива и здрава и пухкав бебок на термин   party023

Общи условия

Активация на акаунт