Важен ли е размерът на мъжкото достойнство за жените в секса?

  • 39 148
  • 358
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4
представям си как биха се почувствали някои жени ако ние мъжете започнем да им натякваме, че вагините им са огромни като пещери, но много жени умело успяват да внушат стероетипа за малкия пенис на някои по-скромен и неопитен ж сексуално отношение мъж, без изобщо да се замислят какво му причиняват психически с това

# 301
  • Мнения: 14 654
последните би трябвало да са по-наясно от нас мъжете, че има много фактори, които оказват значение за това дали жената ще изпита оргазъм/оргазми с даден мъж или не.

И един от тези фактори е самият мъж, който може да е Муньо и заради него жената да си мисли, че е фригидна, а като го смени, се оказва, че не е. Затова и пиша в темата, защото със сигурност четат разни момичета, които се притесняват, че не могат да изпитат оргазъм и винят себе си, защото са чели, че размерът няма значение. На тях им казвам, че проблемът най-често се оказва лошият избор на любовник, така че сменяйте Муньото, за да получите това, което заслужавате  Peace

# 302
  • Мнения: 3 231
А препратките към катрин Зита и Майкъл Дъглас колко щастливо изглеждат заедно и все в този дух, намек за какво са били? Останах с убеждението, че защитаваш тезата за щастливото сексуално съжителство между двамата, при което мъж на 70 може да е адекватен сексуален партньор на жена на 40.
"Адекватен сексуален партньор" е относително понятие. Факт е, че много жени намират "адекватност" в мъже +20 от тях. Обратното някак си е меко казано рядко срещано.
Адекватността е плод на куп други качества, освен сексуалната.
Т.е. поддържаш тезата, че една жена с мъж +20 от нея няма как да е сексуално задоволена. ОК. Не съм съгласен с теб, но нямам и аргументи. Аз като видя усмихната жена до някой чичо, все си мисля, че няма как да е толкова ухилена, само защото й е купил ботушки. Но съгласен съм, че може и да греша. Спирам спора. Ако нямаш нещо съществено по него, давай да свирим финала.
Аз поддържам тезата, че щастливата дългосрочна връзка между партньори с подобна разлика във възрастта в полза на мъжа не се градят на сексуална основа.
Усложняваш ми разговора.

Казах само, че днес има начини един пенис на 60 да е точно толкова голям и твърд както когато е бил на 30? Имаме ли спор за това? Ако нямаме, супер. Щото аз други тези нямам и не защитавам. Само тази.

# 303
  • София
  • Мнения: 3 480

Усложняваш ми разговора.


Демек- свършиха аргументите. Simple Smile
Приемам. Приключвам спора.

# 304
  • Мнения: 4
Хайде, хайде, култът към фалоса е на 5000 г. и повече. Изобщо не се раздухва от днес или вчера. Факт, че размерът на оная работа е голям изблик на самочувствие за мъжете. Факт е, разбира се, и че тия с по-малки се справят в живота. И двете си важат Simple Smile Ама да се говори, че размерът не е важен, си е "Приказки от 1001...."
[/quote]

преди време хората са смятали, че земята е център на вселената, но един ден се пробуждат и осъзнават, че това не е вярно….всичко, което казвам е, че фалосът не е центърът на вселената и размерът на вагината има не по-малко значение за удовлетворението на жената…с уговорката, че говорим за стандартен секс чрез проникване…това, че е скрита от погледите, не я прави по-маловажна

# 305
  • Мнения: 3 231
представям си как биха се почувствали някои жени ако ние мъжете започнем да им натякваме, че вагините им са огромни като пещери, но много жени умело успяват да внушат стероетипа за малкия пенис на някои по-скромен и неопитен ж сексуално отношение мъж, без изобщо да се замислят какво му причиняват психически с това
Е, как ще се почувстват Simple SmileSimple SmileSimple Smile Кво има да си представяш Simple Smile Чети само по-нагоре темата. Аз казах, че имаме едно дето влиза в друго и единственото важно е да се намерят по мярка двете. Един пенис е толкова малък, колкото и една вагина е дълбока. Казах, че широка кофа пълнене няма, и Янечек се самовзриви в тонове слюнки.

# 306
  • Мнения: 4
 напълно вярно:peace:

# 307
  • Мнения: 46 662
...Мисля че жените по-добре могат да преценят.

По-напред се опитаха, но им обясниха, че го казват, защото са попаднали на малки  Simple Smile

# 308
  • Мнения: 3 231

Усложняваш ми разговора.


Демек- свършиха аргументите. Simple Smile
Приемам. Приключвам спора.
И отново.

Казах само, че днес има начини един пенис на 60 да е точно толкова голям и твърд както когато е бил на 30? Имаме ли спор за това? Ако нямаме, супер. Щото аз други тези нямам и не защитавам. Само тази.

Спориш ли за това?

# 309
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, бе, да. Вагината дава отклонения, пенисът до дълбока старост си остава същия як и работлив, който само като му намигнеш, скача като млада булка и остава винаги готов. Simple Smile
Не съм казал това. Казах, че вагината нараства, а пенисът - не. Другото са твои тълкувания.

Има много мъже, които постигат нормална ерекция на 55 или 60 г. За които не могат пък, си има Виагра, Левитра и други продукти. Веднъж постигната, ерекцията на 55 г. е същата като тази на 25 г. Все същия пенис.

Докато една пещера на 55 млн. години въобще не изглежда същата както като е била на 22 млн. години Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Иначе казано, мъж на 60 може, ако трябва и с хапчета да си постигне размера от като е бил на 22. Докато една жена на 60, колкото и да иска, няма как да постигне размера си откакто е била на 22. То затова виждаме жени на 35 с мъже на 55... Обратното доста рядко се вижда.

Споря.
Не виждаме жени на 35 с мъже на 55, защото могат да постигнат размера си.
И една пещера на 55 също може дори дете да роди, както показват последните постижения на съвременната медицина.
Какво остава за пластиката.

# 310
  • Мнения: 3 231
Да, бе, да. Вагината дава отклонения, пенисът до дълбока старост си остава същия як и работлив, който само като му намигнеш, скача като млада булка и остава винаги готов. Simple Smile
Не съм казал това. Казах, че вагината нараства, а пенисът - не. Другото са твои тълкувания.

Има много мъже, които постигат нормална ерекция на 55 или 60 г. За които не могат пък, си има Виагра, Левитра и други продукти. Веднъж постигната, ерекцията на 55 г. е същата като тази на 25 г. Все същия пенис.

Докато една пещера на 55 млн. години въобще не изглежда същата както като е била на 22 млн. години Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Иначе казано, мъж на 60 може, ако трябва и с хапчета да си постигне размера от като е бил на 22. Докато една жена на 60, колкото и да иска, няма как да постигне размера си откакто е била на 22. То затова виждаме жени на 35 с мъже на 55... Обратното доста рядко се вижда.

Споря.
Не виждаме жени на 35 с мъже на 55, защото могат да постигнат размера си.
И една пещера на 55 също може дори дете да роди, както показват последните постижения на съвременната медицина.
Какво остава за пластиката.
Аз ти говоря за едно хапче, ти ми го контрааргументираш с пластична операция. Добре. Щом ти изглеждат сравними... Ок.

# 311
  • София
  • Мнения: 3 480
Приеми раждането на дете като контра аргумент.

Ти кажи доколко е сравнимо с ерекция на определена възраст като постижение на съвременната медицина.

# 312
  • Мнения: 3 231
Не ме въвличай в допълнителни спорове. Аз говорех за размери на путки и хуйове на 55. Толкоз. Казах, че с едно хапче чичото ще вдигне самолета и той ще му е точно толкоз голям и твърд, колкото му е бил на 25. Нито повече, нито по-малко. Казах, че една жена да се скъса, няма как оная й работа на 55 да изглежда като на 25.

Ти ме контрааргументира, че можела да си направи пластика, можела и дете да роди и после пак пластика и да си е свежа салата дори и на 55. Ок. Мисля, че след прочитането на постовете ти много жени на 55 ще си отдъхнат и ще видят какъв сериозен разцвет очаква вагините им, стига само да си направят една мъъъъъъъъничка операцийка Simple Smile

Отстъпвам. Права си.

# 313
  • София
  • Мнения: 3 480
Мисля, че след прочитането на постовете ми трябва да е станало ясно, че и за мъже и за жени няма никакъв шанс да излъжат годините, колкото и да им се иска да е така.
Нито Виаграта, нито пластката, нито фактът, че жени на 60 раждат живородени деца променят този факт.

Аз не страдам от подобни заблуди.
И съм права, да не поема, роман да ми напишеш, пак няма как да изравниш 60 годишния си пенис с 30 годишен.

Има едно единствено изключение.

# 314
  • Мнения: 3 231
И съм права, да не поема, роман да ми напишеш, пак няма как да изравниш 60 годишния си пенис с 30 годишен.
Аргументирам се. Пенисът придобива ерекцията си чрез изпълването на двете му продълговати пещеристи тела с кръв. Няма данни тези пещеристи тела да намаляват размера си с годините. Както казах, то е все едно носът ти да намалява с годините. Това е една съединителна маса. Не е по-различна от на овен, бик или нерез. Който е колил животни или е гледал, знае. Не намалява с годините като размер.

Нататък. Проблемът е в ниските нива на тестостерон след 50, които пък от своя страна не регулират кръвообращението така, че да се насочи достатъчно количество артериална кръв към двете пещеристи тела. Т.е. пенисът на мъжете на 55 не е по-малът от на тези на 25. Просто... по-трудно го вдигат. Следователно науката от години се е борила именно затова - как да накараме този пенис да стане голям при тези занижени нива на тестостерон. Решението е Виагра. Доказано вече 15 г. ли колко станаха.

Не знам какво повече мога да ти кажа. Каква поема? Какъв роман? Нямам други аргументи, освен фактите. Не спориш с мен. Спориш с "Пфайзър"...

Бих се радвал да чуя твоите аргументи за това как намалява размерът на пениса с годините...

Общи условия

Активация на акаунт