Важен ли е размерът на мъжкото достойнство за жените в секса?

  • 39 139
  • 358
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • София
  • Мнения: 3 480
С две думи, да приемем, че си нямал предвид възможността за мъжете и жените да въздействат върху половите си органи и функции след определена възраст по равно, така ли да го разбирам Simple Smile

Или пак да цитирам, къде казваш, че с Виагра един мъж можел да въздейства, а една жена не можела никак Simple Smile

После аз съм манипулирала мненията, но все пак, нофелет, манипулацията е дамски природен похват. При мъжете е придобит.

За съжаление няма да мога днес да продължа така интересната ни дискусия, защото имам вечеря след малко и ще трябва да те изоставя.
Но нищо не пречи тези дни пак да продължим.
От мен лека вечер.

# 317
  • София
  • Мнения: 23 149
Здравеите ТонкаБонка, благодаря за подкрепата.
Любопитно ми е защо не сте поставили своя лична снимка в профила, а такава на модел?
И все пак какво е Вашето мнение: съгласна ли сте че темата за размера на женската вагина не се дискутира за разлика от тази за размера на мъжкия член единствено защото е практически невъзможно да се сравняват?
Здравейте, suess! Моля, няма защо.
Личната ми снимка много дълго е стояла като аватар, и много пъти съм се показвала в разни теми, та сигурно вече съм втръснала на съфорумките. Дано да съм Ви задоволила с отговора си. А моделката, ако не Ви харесва, сори.  Wink

Колкото до последния Ви въпрос... това не е проблем, който ме вълнува. Аз проблем с размери, най-вече мъжки, нямам.  Grinning

# 318
  • Мнения: 17 546
Разпънали сте пак метрите, гледам, напира ми да се включа, значи. Twisted Evil
Една жена, мили мои, може да бъде доведена до оргазъм и с малък, и не съвсем твърд член. Преди доста страници писах, но пак да кажа защо. Защото "митичната" G-точка, всъщност не е мит и тя не се намира в недрата на вагината, а съвсем близо до входа ѝ! И това не са на Кобилкина теориите, а лични практики. Blush Друг е въпросът дали предпочитам такъв вид оргазъм или един друг, още по-чудесен, много по-чудесен!, заради това, че се чувствам изпълнена с нещо, което ми приляга плътно, защото и с пръсти се получава оргазъм, ама не е същото като с един подходящ за моето тяло размер. Става за един-два пъти или спорадично, ако е придружено с неимоверни страст и влечение, но не е за продължително и постоянно ползване.
Много голямо количество от възможността на една жена да се почувства задоволена и да достигне до оргазъм, както и неговия вид, и интензитет, не е нито само в размера, нито само в техниката на партньора ѝ, но хора като Кобилкина получават пари, за да говорят за това даже и без личен опит. Wink

# 319
  • София
  • Мнения: 35 332
Не знам за Кобилкина, ама моето йони иска твърд и достатъчен на размери пенис. Достатъчен за мен, със сигурност не е 8-10см. И моята G точка не е на входа, дълбоко в недрата е Laughing
Видовете оргазъм нямат общо с мъжките размери, защото един мъж може да ти даде много, ако знае как. Получавам всякакви, обичам си ги, мои са.
Не бих се чувствала комфортно с партньор обаче, който не може да поддържа, задържа и предоставя за ползване сериозна ерекция. За размерите не знам със сигурност, защото на ню-ню размер не съм попадала и нямам опит. Знам само, че една приятелка беше хукнала през глава от един подобен пенис, нищо, че вкара в притежателят му месеци чувства, емоции и желание за сериозна връзка.

# 320
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Ох, аз най-вероятно не съм по темата.... Laughing
Не знам къде са ви G точките....
Обаче, аз след 5 мин. буквално си я "локализирам".
 Чак пък "размер"... newsm78 Цъ!
Обаче....Явно си е и до техника...
Аз съм си и нимфоманка, де....
Какво обаче, да правя с останалите 15 мин.... newsm78

# 321
  • Мнения: 17 546
Абе не 5, ама още 2-3 и... и аз съм в твоята група. Crazy Кво да правим да му се не види?! Mr. Green

# 322
  • София
  • Мнения: 35 332
И аз съм от еротоманите и любителите на сексуални преживявания, ама 5-7 мин ги слагам в графа - повторка Laughing
Някъде скоро четох, че дългогодишните партньори се намират. Не е казано, че мъж тип "5 минутка" не е ефективен при подобна дама. Както и маратонците. Хора разни, вкусове всякакви.
Точно 15 мин отделям доста спорадично в моменти на тотален захлас или проба на ново място.

# 323
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
Ами... Моят си е "романтик".. Едни хубави думи, една романтика, имам чувството, че ме "изпива".
То хубаво, ама...чак пък всеки ден....
И аз нали....да го играя ....не знам какво...
А имам нужда от точно 5 мин....Където и да е .....
Айде, да не казвам и с който и да е, че ще прозвучи  .... Mr. Green

Ама той нали......галантен и влюбен....Айде малко по...

# 324
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
И аз съм от еротоманите и любителите на сексуални преживявания, ама 5-7 мин ги слагам в графа - повторка Laughing
Някъде скоро четох, че дългогодишните партньори се намират. Не е казано, че мъж тип "5 минутка" не е ефективен при подобна дама. Както и маратонците. Хора разни, вкусове всякакви.
Точно 15 мин отделям доста спорадично в моменти на тотален захлас или проба на ново място.

Май не ме разбра.. newsm78
За МЕН 5 мин са достатъчни.... Peace Когато са ми необходими.
Него ако го оставиш.....
Е, вярно то 30 мин са си 5х6, ама по скоро 5х2. Peace
Не е от възраст, от потребност е!

# 325
  • София
  • Мнения: 35 332
Не, разбрах те и теб и Бижу Simple Smile
Аз казвам къде съм, моят половин ако питаш, след 20мин ще спи като пън. Ама кой му дава Laughing

# 326
  • Мнения: 17 546
Не е казано, че мъж тип "5 минутка" не е ефективен при подобна дама.
И аз нямам предвид мъж петминутка, а... жена. Crazy  Blush И после поне... час почивка. Кво е това бързане, не мога да разбера! Crossing Arms hahaha

# 327
  • София
  • Мнения: 35 332
Ами аз имам приятелка 5 минутка с такъм мъж. Не, е е час почивка -5 минути е Laughing Не им разбирам ....емте пъти, като резултат няма - ама ей на, кефят си се хората.
Аз съм 25 минутка, ама пак 5 ми е почивката. За съпругът уточнихме -не е важно какво мисли Laughing

# 328
  • Мнения: 5
Браво момичета! Изказахте мнения по темата и ...около темата , но никоя не написа какви см. я задоволяват,...биха я задоволили, или НЕ биха я задоволили. Мисля, че ще е любопитно!ОК?



























# 329
  • Мнения: 22 558
Какви са тези 5мин за секс...това е крайно незадоволително ако е редовна практика.

Общи условия

Активация на акаунт