Важен ли е размерът на мъжкото достойнство за жените в секса?

  • 39 079
  • 358
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 231
Замислих се върху нещо, което вчера някой беше написал. Мисля, че Марисе. Теорията на вероятностите е приложима в случая.
Ако средният размер пенис на човешкия род не е достатъчен за средния размер вагина на човешкия род, то... светът би бил пълен с незадоволени жени. Няма логика природата, Бог, етерът, Космосът или който там според вас е създал всичко това около нас, да създаде два пола от един и същ биологичен вид с различни средни размери. Така би обрекъл огромна част от жените на сериозен и продължителен сексуален дискомфорт.

Оттам нататък вече остава проблем на всички с размери много под и много над средното да намерят точния си номер. А за размерът на вагината определено мога от собствен опит да кажа, че съм посещавал места, където спокойно можем да влезем двама. И други, където е толкова приятно тясно......  Все с моя инструмент съм бил и на двата вида места, не е като да съм го сменял.

# 331
  • Мнения: 17 546
Какви са тези 5мин за секс...това е крайно незадоволително ако е редовна практика.
Много си е задоволителна даже! Аз поне имам предвид от момента, в който го искам вече до оргазъм, са ми предостатъчни 5 минути. Когато се подготвим достатъчно продължително и приятно, свършваме заедно. Понякога се искаме толкова много, че и подготовка не ни трябва. Няма нужда да ме тъпче 1 час! Ако сме пили повече на някой купон, може и до сутринта да си откараме... Ама хайде да е на всекиго според потребностите, а не според твоята веща оценка колко е или не е задоволително!

Ми, siders, не им знам размерите на колежките и честно, не съм ги мерила на мъжете, с които съм била, но съдейки по размерите на един друг инструмент, ми стига фи 4,5 см както вече писах. Дължината е относителна, но не под 15 см. средно предполагам, така ката гледам линийката. Crazy


# 332
  • Мнения: 144
Какви са тези 5мин за секс...това е крайно незадоволително ако е редовна практика.
Много си е задоволителна даже! Аз поне имам предвид от момента, в който го искам вече до оргазъм, са ми предостатъчни 5 минути. Когато се подготвим достатъчно продължително и приятно, свършваме заедно. Понякога се искаме толкова много, че и подготовка не ни трябва. Няма нужда да ме тъпче 1 час! Ако сме пили повече на някой купон, може и до сутринта да си откараме... Ама хайде да е на всекиго според потребностите, а не според твоята веща оценка колко е или не е задоволително!

Ми, siders, не им знам размерите на колежките и честно, не съм ги мерила на мъжете, с които съм била, но съдейки по размерите на един друг инструмент, ми стига фи 4,5 см както вече писах. Дължината е относителна, но не под 15 см. средно предполагам, така ката гледам линийката. Crazy






Извинявай,но 5 минути са много малко поне 2,3 часа е нормално време за един секс. Rolling Eyes

# 333
  • Мнения: 46 648
2,3 часа е нормално време за един секс. Rolling Eyes

Като почнеш да правиш, ще разбереш колко е нормалното smile3560

# 334
  • Мнения: 17 546
Хахахаха, ти луд ли с бе, хлапе? Да не съм в айсберг, та да ми трябват три часа! Трябвя да съм умряля, за да са му нужни на някой три часа да ме задоволи. Тва да не е олимпиада?

ЧовечеJoy Hug

# 335
  • София
  • Мнения: 23 135
Ванко, душице сладка и зажадняла!  Joy  Joy  Joy

Аз също не съм от офлянкващите се. В партията на Бижу съм. Тва да ме лашкат цял час и да ме тъпчат като коледна пуйка, айде моля ви се. Понякога съм толков бърза, че чак срам ме хваща.  Mr. Green По-добре така, че като знам какви жени има... цял ден не би им стигнал. И не че мъжете са им криви.

# 336
  • Мнения: 144
2,3 часа е нормално време за един секс. Rolling Eyes

Като почнеш да правиш, ще разбереш колко е нормалното smile3560



 Laughing рекордът ми е 3 часа и 18 минути  с 10-15 кратки почивки не повече от 2 минути  без да взимам Виагра. Тук включвам  и аналния секс.

# 337
  • София
  • Мнения: 23 135
Ама те жените си умират за такива роботи като тебе.

# 338
  • Мнения: 46 648
Чакай сега, Ванка, ние говорим за редовен сексуален живот, не от дъжд на вятър. Тогава е ясно, че като хванеш не пускаш, докато спре да мърда  Naughty

# 339
  • Мнения: 144
Ванко, душице сладка и зажадняла!  Joy  Joy  Joy

Аз също не съм от офлянкващите се. В партията на Бижу съм. Тва да ме лашкат цял час и да ме тъпчат като коледна пуйка, айде моля ви се. Понякога съм толков бърза, че чак срам ме хваща.  Mr. Green По-добре така, че като знам какви жени има... цял ден не би им стигнал. И не че мъжете са им криви.




Еми незнам за толкова кратко време аз няма да съм доволен.Иначе съм свършвал най много 17 пъти за един ден,но беше експеримент "колко най-много мога да направя", който едва ли бих повторил. Naughty

# 340
  • Мнения: 22 540
М-у 5минути и 1час има още много възможности.
Нито обаче 5минути стигат всеки път, нито е нужен 1час лашкане, както някои го наричат. Да не говорим, че това далеч може да не е лашкане....ако човек толкова си може и за 5мин. ще те "излашка" и ефекта ще е все същият.
Естествено идеалния вариант е жена задоволяваща се с кратък сексуален акт и мъж, който повече не може да издържи така или иначе. Simple Smile

# 341
  • Мнения: 144
Чакай сега, Ванка, ние говорим за редовен сексуален живот, не от дъжд на вятър. Тогава е ясно, че като хванеш не пускаш, докато спре да мърда  Naughty

Права си.Всекидневното удоволдтвие с един и същ човек омръзва и става задължение,което все по-малко се изпълнява както трябва.Затова много двойки започват да си изневеряват взаимно,защото губят тръпката.
За другия пример съм напълно съгласен също.    

# 342
  • Мнения: 17 546
Естествено идеалния вариант е жена задоволяваща се с кратък сексуален акт и мъж, който повече не може да издържи така или иначе. Simple Smile
Joy
Така е, не издържат така или иначе. Mr. Green

# 343
  • Мнения: 3 231
Ванко, това 89 накрая на ника ти не може да е набор. Кажи ми, че не е набор. Звучиш ми повече като 96-97... Гледам те и се сещам, че бях такъв като теб на 16-17. На 18 вече имах сериозна приятелка и дори живеех с нея... Не може да си на 25, човече. Няма начин.

# 344
  • Мнения: 144
М-у 5минути и 1час има още много възможности.
Нито обаче 5минути стигат всеки път, нито е нужен 1час лашкане, както някои го наричат. Да не говорим, че това далеч може да не е лашкане....ако човек толкова си може и за 5мин. ще те "излашка" и ефекта ще е все същият.
Естествено идеалния вариант е жена задоволяваща се с кратък сексуален акт и мъж, който повече не може да издържи така или иначе. Simple Smile


Значи за теб секса е само лашкане?За мен е повече страст,борба за надмощие кой да води ,превръзки на очите белезници,бял или черен  шоколад по тялото ,лизане  хващане за косата(ако е дълга  и любимата ми поза кучешката).По-нежен или по-груб секс в зависимост от момичето.Затова ми трябва по-слабичка за да мога да я мятам в различни пози. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт