Как бихте реагирали...?

  • 6 527
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте,имам проблем, който няма с кого да споделя, а много ми тежи.
Бих искала да споделите мнение,как бихте постъпили на мое място ?

Историята е следната:
Аз съм на 30г.,а мъжът с когото живея е на 32г.
От 10г. живеем на семейни начала.Имаме прекрасна дъщеря на 7г.
През всичките тези години,сме се разбирали добре,имали сме бурни спорове от време на време( за дребни неща),но всичко бързо е преминавало.
Като цяло,сме щастливо семейство.
В секса,също много си допадаме.
В последно време,дори имах чувството ,че се разбираме,по добре и от преди.
НО.. една вечер,по време на секс,той ме нарече с друго женско име.
Не мога да ви опиша,как се почувствах! Не знаех ,как да реагирам и не казах нищо.
Направих ,се че не чух,но той усети,че ми стана гадно и започна да се държи,необичайно добре след това с мен.Казваше ми че,ме обича и ме прегръщаше постоянно.
Аз казах,че много ми се спи и си легнах. Цяла нощ,не мигнах.
На следващият ден рано сутринта,той тръгна на работа в командировка.
Аз цял ден не знаех,къде се намирам,днес е втори ден,а на мен не ми е по-малко тежко,дори повече се замислям. Като ,че ли в първия момент,не повярвах на ушите си !
През тези два дни той,ми звъни доста,по-често от преди,иска да си говорим и ми казва,колко много ме обича,а аз се държа резервирано и му казвам ,че имам работа.След което затварям телефона и сълзите ми тръгват.
Не знам,какво да правя,да говоря ли с него,като се прибере (той естествено,ще отрече дори и да има друга).
Вие какво бихте си помислили при такава ситуация?
Как бихте реагирали !?

Последна редакция: вт, 13 май 2014, 19:17 от Radyto

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не знам какво да ти кажа. По принцип може да е грешка на езика. И аз съм наричала мъжа си /не по време на секс/ с името на колегата си, но нямам нищо с него. Просто когато прекарваш целия ден с един човек и постоянно му повтаряш името е напълно възможно да се разиграе описаната от теб ситуация.
Мъжа ти какво ти обясни точно? Споменатото от него име познато ли ти е. Ако не ти е познато и не е на човек, с който прекарва много време, тогава може да се позамислиш.

# 2
  • Мнения: 0
И един ден, това което четете по форумите , че хората изневеряват разбирате, че съществува наистина.

# 3
  • Мнения: 56
Не ми е познато името,единствено съм чувала , да говори за жена с това име по работа с колегата си.

# 4
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Говори с него. Може да е случайно. Аз например, много ама, много бъркам имена. Всички си ме знаят. Но пък поведението, ако мислиш, че е по-различно, не знам

# 5
  • Мнения: 56
Поведението му,по нищо не показва да има друга,не знам.

# 6
  • Мнения: 56
Благодаря,andjelina djuliq !
Точно от това се страхувам и аз,дали ще се потвърдят съмненията ми.
Не желая да се разделяме,но ако се окаже истина,няма да мога да го преглътна. Отношенията ни никога повече,няма да са същите. Cry

# 7
  • BG
  • Мнения: 2 458
Съжалявам, но мисля, че ако няма друга, поне е в главата му! Гузен е, затова се държи така. Предлагам ти да не му споменаваш нищо, защото както сама казваш, ще отрече. Което е добре. Това + гузното поведение значи, че държи на теб. Бъди бдителна обаче! Вероятно е нещо моментно, което ще изживее. Възползвай се максимално от това, че всякак се старае да ти угоди, за да измъкнеш всичко, което досега не си посмяла!  Peace

# 8
  • Мнения: 2 711
Не виждам смисъл да повдигаш директно въпроса. Каквото и обяснение да даде, все няма да повярваш, за какво да нажежаваш атмосферата ненужно. Той е наясно, че си чула. Сега го остави да се пече на бавен огън, без да му изясняваш какво мислиш и какви са намеренията ти по въпроса. Все едно прегрешил ли е или не, заслужава си терзанията.  Wink


# 9
  • Канада
  • Мнения: 264
Много неприятна ситуация...
Само съмнения.
На мен, ако ми се случи, ще поискам да знам истината, дори това да означава да разбера за изневяра. Просто съм такъв човек, мразя съмненията. Веднъж посято това семе на недоверието, поне при мен няма измъкване.

Но за теб, не знам. Ако не си склонна да простиш изневяра, по-добре се опитай да преглътнеш и се наслаждавай на неговото поведение.

Друго не ми идва наум засега

 Hug

# 10
  • Мнения: 556
Не задавам въпроси, чийто отговор няма да понеса. Щом всичко друго ви е ОК, не се тормози толкова. И наистина го остави да се пече на бавен огън. Twisted Evil

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Ето затова не бива да се употребяват имена по време на секс. Коте, писе, маце, имена - не. Стават грешки.

# 12
  • Мнения: 56
Благодаря ви за съветите,момичета !
Наясно съм ,че в една връзка,от време на време,има кризи и понякога трябва да се правят компромиси.
С изневяра,компромис няма да мога да направя и затова ,ще се опитам да преглътна ,за да не създавам напрежение .
Надявам се нещата,да не са били такива каквито си мисля.
Но ще си имам,едно на ум.

# 13
  • Мнения: 2 265
Ако бях аз, щях на секундата да го попитам какво по дяволите значи това Thinking .

# 14
  • Мнения: 1 136
Въобще не си го слагай , нито питай -какво ще постигнеш , само внасящ напрежение. Аз много често ми се е случвало почти да изрека друго име и то понякога напълно непознато , случва се понякога човек си има фантазия , в която живеее докато прави секс и я вербализира . Не се притеснявай за глупости , човека те обича и държи на теб , така че тези глупости с отмъщение ги остави и като се при бере то го изненадах с приятна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт