Как бихте реагирали...?

  • 6 529
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Ти нямаш основания да се притесняваш, живеете прекрасно, обаче това, че е произнесъл чуждо име може да срине всичко до основи. Слушай какво, не вземай под внимание  малоумните постове, които ще се публикуват по темата, от сорта на: ах, мила, изневерява ти със сигурност, звездите ми говорят... Никой на света, освен твоето собствено сърце и интуиция, не могат да ти кажат, той изневерява ли ти или пък не. Ти живееш с него, всеки ден го гледаш в очите, преживявате различни събития и ти и само ти можеш да отговориш на въпроса Как бихте реагирали? Нездравословно е да обсъждаш тук собствения си съпруг, защото:
- полудели и отегчени жени искат кръв и зрелища
- жени, с изхабени емоции или с липса на такива, са готови да разкостят съпруга ти, само за да се развеселят и оживят
- сивотата на ежедневието е жадна за чужди трагедии, които да ни зарадват, че сме по-добре

# 16
  • Мнения: 56
Ти нямаш основания да се притесняваш, живеете прекрасно, обаче това, че е произнесъл чуждо име може да срине всичко до основи. Слушай какво, не вземай под внимание  малоумните постове, които ще се публикуват по темата, от сорта на: ах, мила, изневерява ти със сигурност, звездите ми говорят... Никой на света, освен твоето собствено сърце и интуиция, не могат да ти кажат, той изневерява ли ти или пък не. Ти живееш с него, всеки ден го гледаш в очите, преживявате различни събития и ти и само ти можеш да отговориш на въпроса Как бихте реагирали? Нездравословно е да обсъждаш тук собствения си съпруг, защото:
- полудели и отегчени жени искат кръв и зрелища
- жени, с изхабени емоции или с липса на такива, са готови да разкостят съпруга ти, само за да се развеселят и оживят
- сивотата на ежедневието е жадна за чужди трагедии, които да ни зарадват, че сме по-добре



Благодаря,Chanel !

# 17
  • София
  • Мнения: 17 305
Страхотен пост, Шанел!   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 105
А ти защо си замълча? ДА го беше попитала веднага. Аз поне така бих направила.

# 19
  • Мнения: 2 553
Ти нямаш основания да се притесняваш, живеете прекрасно, обаче това, че е произнесъл чуждо име може да срине всичко до основи. Слушай какво, не вземай под внимание  малоумните постове, които ще се публикуват по темата, от сорта на: ах, мила, изневерява ти със сигурност, звездите ми говорят... Никой на света, освен твоето собствено сърце и интуиция, не могат да ти кажат, той изневерява ли ти или пък не. Ти живееш с него, всеки ден го гледаш в очите, преживявате различни събития и ти и само ти можеш да отговориш на въпроса Как бихте реагирали? Нездравословно е да обсъждаш тук собствения си съпруг, защото:
- полудели и отегчени жени искат кръв и зрелища
- жени, с изхабени емоции или с липса на такива, са готови да разкостят съпруга ти, само за да се развеселят и оживят
- сивотата на ежедневието е жадна за чужди трагедии, които да ни зарадват, че сме по-добре



 Подкрепям това мнение Peace

# 20
  • Канада
  • Мнения: 264
Аз не съм съгласна с поста на Шанел, защото тя няма как да знае какви хора пишат тук и какъв е животът им.Авторката пита директно и всеки може да пише в нея, ако спазва правилата и няма грубости.

Някои хора може би са преживели подобна ситуация. И да помогнат дори само виртуално.
Авторката може да има нужда да пише и да коментира по темата. Един вид отдушник.
Защо непременно трябва да се мисли, че ще има злобни и лоши коментари.

Не знам дали съпругът ти спи с въпросното лице, но има две смущаващи неща:
1. Споменава името по време на секс
2. Става страшно мил след това - казва ти неща, които искаш да чуеш.

Иначе може да ти захаросаме живота, няма проблем -
 ах мила, ти гледай колко те обича, как се грижи за теб и детето, нали имате хубав живот заедно, това е наистина важното и прочие...

Хубаво е човек от време на време да отрезвява или да се събуди малко и "да помирише кафето", както се казва в една известна песен.

# 21
  • Мнения: 15 960
Иначе може да ти захаросаме живота, няма проблем -
 ах мила, ти гледай колко те обича, как се грижи за теб и детето, нали имате хубав живот заедно, това е наистина важното и прочие...

А не е ли така? Grinning
Аз лично не бих я посъветвала да човърка и рови, белким излезе нещо.

# 22
  • Канада
  • Мнения: 264
Е, така изглежда на повърхността.Не пречи човекът да си има някого настрана за освежаване.

Била съм в подобна ситуация, само че не беше споменаване на име. И точно поведението на въпросния човек след това, ми беше крайно подозрително. И направо ме принуди да разбера какво точно става.

И аз я съветвам да не рови, защото тя сама спомена, че изневяра няма да приеме.

# 23
  • Мнения: X
Иначе може да ти захаросаме живота, няма проблем -
 ах мила, ти гледай колко те обича, как се грижи за теб и детето, нали имате хубав живот заедно, това е наистина важното и прочие...

А не е ли така? Grinning
Аз лично не бих я посъветвала да човърка и рови, белким излезе нещо.
То зависи от нея ....ако може да живее спокойно с подобни съмнения, да, по-добре да не рови.
Но, ако не може?Ако мислите й са все в проклетото женско име и във въпроса:"Какво "търси" друго женско име в нашето легло/секс/отношения?"
Да сбъркаш името на жена си с името на колежка, например, докато си говорите за случилото се през деня, донякъде разбираемо:още не си превключил от работен "режим" на домашен такъв, но да сбъркаш името в леглото, когато си изключил от всичко и си на вълна секс и само секс?

Аз лично, предпочитам истината.И бих разкостила нещата докрай....НО, с моя мъж.
В едно е права Chanel , всяка познава най-добре собствения си мъж, не чуждите, и би трябвало да реагира според това.

# 24
  • Мнения: 15 960
Който е готов да понесе истината и да живее с нея или веднага да се разведе - да разкоства.

# 25
  • Мнения: X
Цитат
Който е готов да понесе.....
До това опира всичко, кой какво е готов и способен да понесе.
За мен, подчертавам, За Мен, премълчаването означава постоянни съмнения , ровене по телефони, номера, пощи, проверки, завоалирани въпроси, т.е., една постоянна подозрителност във всичко, което той казва или прави.
Колко време биха "понесли" отношенията ни това?
Страната, която е подложена на проверки и подозрения, рано или късно ще се усети.А никой не обича да е вечният заподозрян....
Сега, не отричам, че има хора, способни да "заметат" проблема под килима и да си живеят спокойно.
Авторката пита "Как бихте реагирали...?", аз отговарям за себе си.
По-важното е обаче, тя от кои е.

# 26
  • Мнения: X
Бих проверила какви са тия командировки. Не бих си го слагала на сърце.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз съм от тези, които няма да могат да живеят като се преструват, че не е било. Тя и без да говори, на момчето ще му е ясно, че е съсипана от тези съмнения. Дали говори и задава въпроси няма ни какво значение.

При тези обстоятелства, развили се по този начин с не-реакцията й на момента, и преди и по време на командировката (все моменти, на които нямаше да мога да устоя), бих до-направила следното: като се върне, на първата вечер, сядаме един срещу друг и му казвам: "знаеш, какво ми тежи, нали? спомена Пенка и го направи по време на секс. Не знам какво има зад този факт, но искам да знаеш, че в момента съм много чувствителна/подозрителна и тем подобни. ти сгафи и от теб очаквам да ме накараш да ти повярвам отново. самият факт, че не повдигаш въпроса ме наранява страшно много." И да му се даде шанс да обясни. Дано, ако е имало въобще нещо, дори само в главата му, а не в натура, да е претеглил кои са важните неща в живота му и да измисли едно правдоподобно обяснение и повече да не се повтаря.

# 28
  • Мнения: 836
Недей да си тровиш живота ако единствения проблем е сгрешено име. С настоящия си приятел съм от почти 3 години. В началото се е случвало да се обръщаме един към друг с имената на бившите си (също дълги връзки). И той към мен, и аз към него. Грешка е, случва се. Дори по време на секс!
На скоро ме нарече с името на негова колежка (по време на секс). Умрях от смях и го бъзиках цяла седмица после! Нормално е. Прекарва с нея 12 часа от денонощието, а с мен едва 2-3. Пак, че ми помни името  Mr. Green    Peace

Преживявала съм изневяра и ще ти кажа, че човекът никога не ми беше бъркал името!!! Но не приемаше обаждания от непознати номера пред мен. Баламосваше ме до колко е на работа и че се налага да остава. Чатеше си и затваряше чата моментално, когато влезех в стаята.... Името ми не сбърка... Да го беше сбъркал, но да беше ми спестил останалото!  Да не говорим за снимки, в които той беше отбелязван с момиче в скута му (настоящата му приятелка). И след като го питах какво става, той измисляше нещо, а снимката изчезваше!

Има много признаци на изневеряващият мъж. Сбърканото име е просто признак, че употребява по-често нейното име, а не твоето  Peace   Аз бих се позабавлявала със ситуацията  Hug

А и на кой му трябва да си говори по време на секс  Rolling Eyes   Ако искаш другия път ти спомени някой познат и после се смейте дружно  Wink

# 29
  • Мнения: X
Учудва ме търпението ви, момичета Sad Не знам дали подобна ситуация е повод за развод, но знам, че никога не бих премълчала такава обида. Ако ми се случи такова нещо, няма да търся съвети във форума, а знам точно, как ще постъпя. На авторката ѝ беше съвсем достатъчно да ѝ кажете, че едва ли не е нормално и тя се успокои и е готова да си затвори очите. Sick Тъжно ми е, че масата го смятате за нещо незначително и се обезличавате, като жени по този начин. Къде остава достойнството и самочувствието ви на жени? Confused Останах без думи....

Общи условия

Активация на акаунт