Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 285
София, Младост, Пощенска - няма, явно в понеделник Sad

# 61
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
софия - дружба 1 - пощенска - току що влязоха в сметката

# 62
  • Мнения: 428
Здравейте. Възможно ли е в някои банки да няма превод на детски надбавки, при положение, че в други имаше превод още вчера по обяд? Става въпрос за Плевен. В Пощенска има, а в Уникредит няма. Не ги ли пускат всички заедно?

Aбсолютно възможно! При нас, в гр. Стамболийски (обл. Пловдив), когато другите получат детските надбавки (тъй като на повечето дебитните карти са към банката, с която робатят от Социални грижи), аз задължително ги получавам на следващия ден, тъй като съм към ОББ. Винаги е било така. Причината каква е, не зная.

# 63
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте и от мен. Да попитам някой получил ли е детски този месец за Красна поляна, София, която и да е банка. За първи път ще взимам от тази община, до миналия месец бях към община Слатина. Просто да знам дали са започнали плащанията и мойте ли  се бавят или да проверя за проблем с документите.

# 64
  • Мнения: 3
здравейте искам да попитам някой дали знае когато детето е с телк къде трябва да се носят документите за да може да започне изплащане на парички...ако някой е компетентен по въпроса моля да обясни подробно..благодаря предварително !

# 65
  • Мнения: 36 135
здравейте искам да попитам някой дали знае когато детето е с телк къде трябва да се носят документите за да може да започне изплащане на парички...ако някой е компетентен по въпроса моля да обясни подробно..благодаря предварително !

при социалните пак
подаваш първо документи за социална оценка
копия на телк, акт за раждане и соц. оценка + л. к. на родител

# 66
  • Мнения: 28
София, Триадица, ПИБ има детски

# 67
  • София
  • Мнения: 93
София, Сердика (Надежда), ОББ - имам превод

# 68
  • Мнения: 48 120
София Слатина има детски

# 69
  • Мнения: 1 138
Момичета има ли някой в София-Подуяне. Тук още няма детски Sad

# 70
  • Мнения: 17
Момичета има ли някой в София-Подуяне. Тук още няма детски Sad
                                                                                                                                                                        imaaaa v 17.30

# 71
  • Мнения: 0
София,ДСК(р-н Искър)-има превод.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз / Подуяне / все още нямам.

# 73
  • Мнения: 1 138
за Подуяне и тази сутрин все още няма, става въпрос за ПИБ, може би зависи от банките.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм в ДСК, и винаги съм последна. Но миналия месец ми беше време за подаване на документи и да не би при мен нещо да се е закучило, та ще те следя, *poly*, кога ще се похвалиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт