Юлски бебета 2013 - тема 21

  • 23 570
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • varna
  • Мнения: 871
Минавам на бързо за запис!
Пине, стига де, не замира, просто вече имаме по-малко време да пишем, като тръгнат по градините пак ще е живичко Laughing
Близначе, стига бе, има си хора, които просто не могат да шофират и това е. Аз имам няколко такива приятелки, ми не са по-малко хора де. Стискам палци за Боци Praynig
Жалина, честита бременност. Стискам палци за пуФкаво бебе на финала Hug
Друго не запомних, сори. За всички, които питаха, мерси момичет Hug Ема вече е по-добре, но откачих направо, защото докато бях в Пловдив уикенда, малката да вземе да направи реакция към антибиотика и била станала като шар пей в лицето. Звъннах на Педи, спряхме АБ, сложихме фенистил на капки и се оправи. Сега е добре, още покашлюква и е малко червено гърлото, ама да продължа АБ по съвет пак на педи не посмях. Изобщо май ще я сменям, егати безотговорното отношение. Тъкмо приключихме с това и взе, че се подриска вече втори ден, не като Боци, но пак не е добре работата. Благодарение на Близначето взех и аз лечебната Хумана и да видим. Та това е.

# 32
  • Мнения: 2 237
Хера, лечебната Хумана аз я харесвам. Навремето каката само така и лекувах дрисните. Чат-пат и моите  Blush

Калина тия дни е превзела на Боци проходилката.  ooooh! Нали му махнах седалчицата и сега тя може да се вмъква. И се прави на таксИ или полицейска кола. Сложила отпред едно синьо и едно червено кубче и казва, че това било полицейска лампа. И от как се е върнала от училище, само в проходилката седи . От своя страна Боци само лази по нея, а тя го арестува че бил нарушил закона. Проходилката била кола, която тя е кръстила Бричко (от бричка - стара кола). Изобщо какъв цирк е, нЕмам думи..  hahaha

Днес някак си ме налетяха едни мисли, колко си ми е хубаво с бебенце. Колко прекрасни моменти и какво щастие е това. И някой да ми обясни защо взех да разсъждавам за трето !  Shocked

# 33
  • Мнения: 251
Близначе, по-добре да не шофираш като нямаш желание, отколкото да е на сила и да стане някоя беля. То затова е кошмар вече да се шофира, всеки може или не може се качил на кола и давай да карам. Наистина когато си притеснен таксито е много по-разумният вариант. Аз шофирам от  7-8 години и го правя с удоволствие. Наскоро трябваше да ходя някъде без децата, пуснах си музика и релаксирах. Бях забравила колко отпускащо ми действа.
Аз също не съм усетила нито за момент нашите да ни делят. Тати попляскваше повече сестра ми, ама то защото тя първо биеше мен. Не мога да си разделя децата, надявам се и да не се налага. Обичам ги еднакво и умирам и давам всичко и за двамата.
Хера, според мен по добре че не си продължила антибиотика. Дано бързо су оправи Ема.
Джине, стискам палци за баба ти. А за подаръка подкрепям Ники, това си е чист рекет. Егати. Аз бих дала само ако госпожата заслужава.
Ани, браво на вас, вече ходите за ръчичка. Ками обикаля по мебелите, пуска се и седи без да се държи докато пляска с ръчички или нещо си прави, но усети ли че не се държи и веднага залитва и се хваща за мен.

# 34
  • Мнения: 28
Хелоууу мадами Simple Smile

Скрит текст:
Бебка е добре...на втория ден я изключиха от апарата, вече е захранена и даже наддава. Стискаме палци бързо да си дойде. Мама си е вкъщи от вчера. Благодаря на всички ви за подкрепата,не съм много многословна,че тя не е писала в темата им и да не стане някой фал. Но засега всичко е ок. Дано и да е така занапред.

# 35
  • Мнения: 2 237
Как ми се щеше и нас да не ни бяха делили.... Tired Но не би. Най-грозно беше когато ни строяха тримата и се почваше: "Вижте се какви сте , нищо не можете...нищо не знаете...не учите..Батко ви е супер, той има само шестици. Взимайте пример от батко си ! Вие не сте като него, вие никога няма да сте като него, вие сте двойкарки, а той е толкова умен ! "
Повярвайте, това действа изключително зле на млади момичета  Tired Толкова много се подтискахме, сриваха ни самочувствието. И до ден днешен той е най-най. Татко му даде пари да си направи фирма. на нас не много, защото сме били безотговорни и едва ли не некадърни и той ни нямал вяра. Ужасно е. Надявам се да не съм такава с децата си  Praynig

Джине, верно е рекет. Макар че и мен това ме чака. Още не са обявили сумата. За сметка на това вече ми поискаха 60 лв за учебници по английски.  Crossing Arms

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Жалинка, честита бременност, дано всичко мине безпроблемно и да се радвате на още един бебок.
Пине, Роси след този път когато го е казала това че иска да има второ веднага след като роди, не е говорила за това и не е споменавала такова нещо. Утре като излизаме ще я питам. Аз също исках породени деца, но много се чудя как ще успея с тях, че сега ми е доста трудно, че детето ми е доста изискващо, а ако съм бременна или пък с две деца направо не знам.
Относно деленето майка ми винаги е предпочитала брат ми и колкото и да казва че не е така то се усеща и се вижда. Разликата между нас е огромна, но той винаги е получавал всичко както внимание така и материални блага. Гадно ми е, но пък от друга страна съм благодарна че това ме е научило да не разчитам на никой , да се оправям сама и да съм самостоятелна от малка.

# 37
  • Мнения: 4 255
Еееех,Жалинка,много ме зарадва!!Честито!Чудесна новина!Дано имаш лека бременност и януари с кака Еми да гушкате едно сладко малко бебче! Hug

Джине,твоята кума я знаем.Първо сте луди,за дето ще ходите в Турция с автобус,сега сте луди,че детето ви ще яде от държавната кухня..Тя някакъв личен психолог ли ви се явява?
Разкажи ни за екскузийката ти.Къде ходи,какво видя,дай снимков материал да изплакнем и ние очета.... Grinning
Стискам палци за баба ти.
Ние днес изпратихме дядо ми.Ми...искам да ви кажа,че чувството ми сега няма нищо общо с онова,което изпитвах,когато почина баба ми.Тези тук(на баща ми родителите) въпреки,че съм живяла с тях,са ми някак чужди.Деляха си децата,деляха си и внуците. Confused

Колева,моята прави същото.Не може да върви като я държа за ръка,но аз и не се натискам.Тя от както се е родила си е самостоятелна Laughing. Joy Не умее да заспива на ръце,или гушната.Такива милувки свързва с игра.Заспива само и единствено самичка.Мястото е без значение.Сега с ходенето се опитах да я държа и да ходи,но тя се дърпа и иска да седне.Като я пусна пълзи до най-близката мебел и се изправя.Там започва стремително обикаляне къде държейки се,къде не.От вчера прави по една-две крачки.Но това сама.Ако я държа не може.Абе оправно дете ви казвам Mr. Green

Близначе,я се стегни бе жена!Тъпа си била,дебела си била...Това,че не шофираш изобщо не е критерии за интелект.Аз също не шофирам,но намирам себе си за изключително високо интелигентна персона bowuu Flutter Учи се! bowuu Нали шофираме колички?Бебешки и блъскащи мога,а ти съм сигурна,че можеш и с дистанционно(или поне със сигурност ще ти се наложи да се научиш на такава) Joy

Да ви се похваля нещо.Нали се зарибих по аватарите и сега си правя комбинациики.Отдавна се навъртам в аватарната и там се творят красоти Heart Eyes.Стана ми като хоби.Сега играя и с момичета в аватарните игри.С тази комбинация спечелих първо място.Темата беше "Представете се"Това е комбинацията,с която се описах и смятам,че съм се справила много добре.
На вас тук мисля,не е нужно да давам инфо към картинките и да обяснявам коя какво значи.Вие ме познавате и знаете дори и последната в подписа ми какво значи. Blush

# 38
# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Ооооо аз много харесвам аватарите ти, но все не мога да се вредя Simple Smile

# 40
  • Мнения: 726
Кате,   bouquet , мерси за темата!!

Дени, Честит Рожден Ден!! Да си жива и здрава, много да те слуша Юли и много да се радваш с него!!  newsm59

Подаръче, с право си спечелила първото място!   bouquet
Скрит текст:
последната снимка прословутото цвеке от свеки ли е? Joy

Хера, да се оправя бързо Ема. Praynig

Аз преди да забременея много обичах да шофирам, по време на бременността нещо изгубих всякакво желание. Сега като ми се наложи да ходя някъде сама - карам, иначе обикновено оставям ММ да шофира, а преди не давах волана на никого. Странна работа. Иначе излизам без кола само когато сме с малкия на разходка. Ако можеше, и там с колата щях да ходя. Wink

Да си похваля чавето - почна да слиза самичък от дивана.  Shocked И той не може да стои мирен на едно място - все гледа за какво да се изправи и да ходи по него, но като го хвана за ръце - не иска, сяда долу като Ади.

П.П. Като стана въпрос за породените деца и майчинството, сега последните колко месеца се взимат - още ли е две години или го върнаха на 1.5, че нещо не ги следя много много сегашните управляващи какви ги вършат. На мен ми се иска номер две на е пролетта на 2016та, ама май ще трябва да го съобразя и с това кога ще направя 18/24 месеца на работа и кога ще изляза в болничен съответно. ooooh!

# 41
  • Мнения: 4 255
 Joy Joy JoyНе,Джема,това е моят мечтан собствен дом.Един ден като се сдобия с малка спретната къщурка,ще си сложа цветя по прозорците,ще си имам градинка с марулки и рози,а свеки няма да допускам да ми прави пози. Joy

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Мадлен, 18 е вече Simple Smile

# 43
  • Мнения: 481
Добро утро,
Благодаря ви за хубавите пожелания:-)  не е много планирано, затпва е хубава изненада за всички:-)
Шофиирането - аз ходих, мъчих се и сега вече съм убедена - от мен шофьор няма да излезе - нито мога, нито ми е кеф. Просто затова реших, че няма смисъл да бъда опасна на пътя
Близначе - не знам дали писах вече, но заведи малката на ортопед в горна баня.
За деленето на децата - може би има нещо, в крайна сметка са различни личности, но се надявам това да не е лишаване от любов, иначе то човек би трябвало да има само по едно дете, за да може поне то да расте щастливо. В моето семейство не са ни делили, надявам се и аз да успея:-)
Поздрави от нас:-)

# 44
  • Мнения: 4 255
Е,айде бе поспалани!До кога ще ви чакам?Станала съм рано-рано и то след като последна си легнах,направих кафе и реших да възраждам темата Laughing,ама сама няма да ми се получи.Или пък може и да ми се получи. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт