Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-56 тема

  • 38 220
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Днес се навършвали 5 години от смъртта на великия Майкъл Джексън..
Мир на праха му Hug Peace

Ени, и аз не издържах до края Момичето с червената забрадка. Почнах го заради класиката, че бях гледала една от първите екранизации на романа, но не издържах на дизи-версията въпреки актьорския състав. Вече ги шътвам в коша като почнат да ме дразнят. Толкова са много дизитата, а времето ми е малко Embarassed

Ели, не съм разбрала за пристрастията ви. Наистина си помислих, че сте добре зарибени по анадолската история и наистина си помислих, че сигурно има сред нея нещо дето си заслужава това, ама аз си забранявам да го търся Joy hahaha Успокои ме  Joy Joy hahaha hahaha

Аз се опитвам да се зарибя с Джансу.  Не примирам чак толкова, че знае ли се. Ама наистина има нещо в нея по-шантаво дето привлича и ме кара да я мисля. Още в Езел беше така. Хем я харесвах, хем не.

Лека нощ от мене. Тоя път, лягам по-рано, че почнаха вече да ми се карат ooooh!


# 706
  • Мнения: 12 837
Здравейте!
               

                     

# 707
  • Мнения: 12 837
Няма как да опознаем  Мурат и Бурчин пък и останалите артисти.
Страната която ние познаваме  от тях съвсем не ни разкрива истинската им същност.

Така е Ванина и по-добре за тях, че иначе от много доброжелателни фенове бъктън Joy Joy

Джансуто в маковете ми харесва, определено.

А душиците да са живи и здрави, от семейното щастие да ги озари по-сносни сценарии да сътворяват. Истината е, че в Сускунлар образите които представи Пънар си бяха в голяма част от реала. Не ни хареса че прекали, но нима ни харесва действителността около нас. Има и добри  и не дотам хубави неща, за съжаление!
Ама що трябваше да занули Еджевит?!  Така съвсем отчайва зрителя, добрия си отиде от този дето от както се е родил една добрина не е направил. Злото ли все ще ена върха, няма ли да се промени този свят ,пък ако ще поне в сериалите . Имаше нелогични ,твърде пресилени неща, които сме коментирали и няма смисъл да повтарям.
Очаквам  душичките  Joy Joy Joyда си починат, да се насладят на слънце ,въздух и вода и на есен с песен да сътворят по -човешки сценарий  Joy Joy Joy Joy още повече  като отслабне човек има друго самочувствие Joy Joy Joy

# 708
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Ели, Ени, Ванинка, БУ,  Hug Hug Hug Hug



Дали ще се оправдаят надеждите за ново творческо начало у Пънар и Керем ще видим наесен.  Peace
Трудно се преглъща загубата на главен герой, но както го измислят така и ще го гледаме!  Peace
Все пак се надявам да не се повтарят!

Приятен ден, момичета!

# 709
  • Мнения: 12 837


Няма почивка след Мерхамет, Фърат ли се наричаше по име ,вече участва в нов сериал и май е  рейтингов.
От понеделник започна и друг летен сериал с участието на пак познати артисти, за който вчера има публикация ,че е обидил някой с името или нещо такова.
Поне така писа Зарани, та той се излъчва също в понеделник с Булките бегълки. От рейтинга видях ,че е доста добре в класацията ,но едва сега видях и кой участва в него.

# 710
  • Мнения: 8 717
Привет и от мен!  Hug

Ели, сложила си ни едно чаровно кафенце  Hug

Аз пък ви предлагам да се усмихнете /като Емо Чолаков  Joy/, за да беде прекрасен денят ви!  Heart Eyes Hug


"Усмихни се и нека всички да разберат, че днес си много по-силен от вчера!"





Ринка,  Hug

Ванинка,   Hug добре ти се е получил колажът с Мурат и Джансу - още малко и да ги харесам като двойка, ама не става и това е.

Ени, разсмя ме с глас със "слънчасалия" Мурата, но си много права  Joy Joy Joy

# 711
  • Мнения: 8 717
Хайде и една усмихната Принцеса Сускунлара  Grinning


# 712
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет момичета
Ели Hug, Ринка Hug, Алекс Hug

Да ви кажа, и снощи го мислих, а и по-рано - не искам Керем и Пънар да си сменят нагласите, с които търсят провокативност на сюжетите, напрежение, обрати в развитие на интригата, дори засягане на болни за обществото теми. Те навсякъде го имат където съм гледала техни истории – и в Езел и в Дакиките и в Сускунлар и в последния май филм на Керем за септемврийския проблем. Но искам да си сменят прекалено черните очила с малко по светлосини. А и що пък да не махнат очилата въобще. И най-вече да намалят малко страстта си към кървища, убийства и зануляване точно на тези които е добре да продължат да живеят. Освен това явно все още са неопитни в детайлите и в стремежа си да са свръх ексцентрични правят нелогични, често зашити с много бели конци ситуации.  Дано им се получават нещата все по-вече, че явно няма да се отървем от тях, все ще ни примамват понякога  Heart Eyes Laughing

Ели и на мен ми е интересен Фърат Албайрам, но ми стана интересен чак след Мерхамет. А и нали следващия му филм някаква награда взе. Нямам време обаче да го следя, че търсих веднъж набързо инфо за този филм дето сега играе (май пак някаква комедия) ама като неразбирам езика нищо не направих. Става все по котируем, че изглежда хем млад, хем опитен като актьор. Дори по едно време ми се прииска да го видя в комедия с Мурат  smile3521

Тук в тоя клип ми е най готин накрая в рекламата за някакви хрускави нещица newsm47



Иначе може да играе смотаняк, но и несмотаняк, фермер но и интелектуалец ( че смотан и не смотан такъв),  полицай ама и крадец и т.н. Напоследък много му е кеф да си снима  кучето в инстаграма  Joy Joy hahaha hahaha Ето тук: http://instagram.com/firatalbayram?modal=true
 
И още малко фотки:


g







Алекс, разкошна усмивка на Мурат си подбрала. Много добре ми се отрази. Ама с още по-голямо нетърпение чакам поредната хапка от Буря.  Heart Eyes Laughing

А за новата ми играчка - аз от двойката Мурат-Джансу очаквам нови провокации и нов тип любовна игра. Нито целувките на Саваш, нито погледите точно на Демир или Еджи. И точно това ме интригува – какво ли ще е. Затова вече се заигравам с фотките им. Че старите лИбови вече ги знаем наизуст как точно са се изиграли и дори да позабравим нещо, веднага се намира някой който да го припомни. Heart Eyes Laughing

Много дълги са ми постовете в последно време  ooooh! Сори  newsm12 Простете ми  newsm53  Ринка си знам аз, че е добро другарче и пак ще ни спретне хубаво дворче да си фоткаме и дърдоркаме на воля.  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Laughing Peace

# 713
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Та да не забравя - Kaçak Gelinler се казва филмчето на наш Фърат. Тук е сладур около 33-34-тата секунда Laughing Laughing

# 714
  • Мнения: 10 240
Ванина, сценаристите се котират на дизипазара - значи стила им си има своите привърженици.




Малкото момче един ден ще стане голям Сускунларец.  Peace


# 715
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ванина, сценаристите се котират на дизипазара - значи стила им си има своите привърженици.

Абе котират, котират, ама само дакиките където по сценарий на душиците не убиха нито героинята на Туба, нито съпружето й се лансира на запад. Сускунларите не го искат по Европата. Щото там и деца трепеха, че караха и децата да трепят с тояги. Много модерен похват бяха измислили за радост на зрителя:crazyeyes: ooooh! Sick

Малкото момче един ден ще стане голям Сускунларец.  Peace


Леле Ринка , това лична карта ли е на наш Саръ от детските години
 Ама каква косица е имал Сарп, къде по дяволите се е дянала  всичката ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!




Ох и такива неща имало по света – Сингапур било



А това в Непал



Май не е полезно повече да се разхождам из НЕТ-а
Мисля, да накарам да ме повозят тази вечер поне до гара Пирин Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha


# 716
  • Мнения: 12 837


Ванина, и ти си разсъждавала като мен за душичките.

# 717
# 718
  • Мнения: 12 837
Различни погледи на Джансу


# 719

Общи условия

Активация на акаунт