Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-56 тема

  • 38 201
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
# 723
# 724
# 725
# 726
# 727
# 728
# 729
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ели, търсила си магията на Джансуто  Laughing Peace И добре си ги подбрала според моя вкус  Heart Eyes Laughing

А това тук долу ме разсмя - рапорт даден, рапорт приет Peace Peace Peace Peace давам ти го непокътнат, неизнасилен, само малко насинен от студа, ама ти го пусни първо да се постопли на слънце и след това го използвай Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Момичета Hug
чета, че напоследък обсъждате участието на Джансу в сериал с Мурат.
Аз, признавам си също не харесвам особено Джансу. И то нещо съвсем определено в лицето - това е носа и високите венци/когато се усмихне/, иначе с ръка на сърцето мога да кажа, че има префектна фигура и очи. Дори вълшебен поглед. Ако се абстрахирам от тези й недостатъци няма да ми е хич трудно да ги гледам и като влюбени с нашето момче.
Ако въобще ще ги влюбват Laughing
Щом Кака пак ще работи усилено/нали не греша newsm78/, значи ще има екшън Rolling Eyes

Скрит текст:
Аз не можах да изгледам 20те минути до край, казвала съм - сценария беше ужасно скапан от към 8-10 серия...не издържах Blush
Но, сега загледах КПА и съм запалена до момента. Ще изгледам целия сезон. А, Туба е разкошна, много красива и нежна. Енгин, не ми е от любимците. Но, смятам, че са добър тандем с Туба Heart Eyes

# 731
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ради, привет Hug Peace Какви разкошни макове си подбрала:hug:HugHug Като няма кого да обсъждаме, веем погледи по косите и снагата на новата в редичката от "любими". И ние сме така с Джансуто, но тя е много различна като излъчване от другите партньорки на Мурат до сега и аз очаквам нещо ново за някакъв друг вид любов, защо не и за любовна треска. Да доживеем до зимъска, та да ги видим душичките колко ще ни сдушат отново около Мурат.

А за засечката към 8-ми епизод на дакиките си права. Там и аз се отказах да ги гледам, че стана  бозаво. И не само аз споделях това. Дори мислех да го зарежа изцяло. Но после след няколко епизода беше по-различно, като почнах да го гледам по диагонал за няколко нощи.

За мен нямаше разходка, но Ринка е направила страхотна нова морска тема за всички запалени сускунларчета Hug Peace

Последна редакция: чт, 26 юни 2014, 20:51 от vanina707

# 732
  • Мнения: 12 831
Ради, я виж как те примамих да слезеш от балкона с една нетипична и модерна Джансу.  Има особен поглед, като на хиена  Mr. Greenсякаш ще те разкъса с очи, а ако скокни  Mr. Greenтежко ти Joy Joy Joy Joy

Кака, батко  душиците, ще се вихрят с Мурат от есента, и както изглежда с Бурчин си общуват.Маги са нестандартни идеи имат сценариите им са различни от останалите турски сериали, но ми идват малко в повече. И аз започнах 20 минути и въпреки актьорския тандем Туба/ Илкер,който ми хареса  не го догледах.След сускунларските пресолявания, нямах нерви за повече мъка.

# 733
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Вани, Ели  Hug Hug
Така е, явно имаме горе-долу сходен вкус за жени актриси Peace
И, да Ели може би си права за погледа, но има и красота в очите. Аз само там я намирам в лицето й Peace
Ама стига й толкова, одумахме я Peace

А, за Минутите, мен не ме подразни толкова мъката, колкото факта, че се изтърка всичко и ми стана тотално скучно. Дори Туба не можа да ме накара да го догледам. А, сега отново водеща фигура в избора ми за сериал е Туба, но на този залагам много повече Grinning И смятам, че ще се оправдае.

И кога почват да снимат, през септември ли? Традиционно..
А, за филма с Мурат, ще се намери ли добра душа да го преведе Praynig

# 734
  • Мнения: 12 831
от другите партньорки на Мурат до сега и аз очаквам нещо ново за някакъв друг вид любов, защо не и за любовна треска.


Точно това имах в предвид като написах хиена, нещо бурно, забранено , нетипично,  изгарящо невъзможно. Предчувствам връзка или любов нестандартна за съседките ширини , за времето което ще се случи, и точно събитията които ще предизвикат страсти чувства ще предопределят  края. Джансу е жена която има точното излъчване на фатална жена, която съблазнява, раздава ласки , но и  .... изпепелява.
Ей това ми се върти из главата като гледам тези дни снимките на Джансу, като хамелион е, нещо което може да предложи и Нургюл

Общи условия

Активация на акаунт