Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 9 644
Шоко, определено си има втора чертичка  Praynig  Hug.

# 586
  • Мнения: 1 066
Шоко: Чудесна новина! По-добре е за теб в момента да си без емоции. После ще имаш време да се радваш, да се тревожиш, да мислиш...Стискам силно палци за кръвния! Hug
Много добро начало на деня!

# 587
  • Мнения: 1 421
Страхотна сутрин, със страхотна новина! Шокоо  Hug Hug Hug Хайде едно дебееело марсианско ЧХГ сега  Heart Eyes

# 588
  • София
  • Мнения: 783
Чудно, чудно! Hug Praynig Heart Eyes

# 589
  • Мнения: 2 660
Мерси, мацки!  Hug Правя един разбор и се залавям за работа, че марсианците ме ръчкат  Grinning

Това е третият месец, в който опитваме, и беше месецът, в който бях най-претръпнала. Предишните два нямах търпение, а този... свикнах, че може и да си откараме доста дълго време. С което не искам да кажа, че търпението има някакво отношение към забременяването... Сакън! Някъде в началото на цикъла, преди овулация беше, имах едно видение - погледнах си графиката и само за секунда я видях пълна - много дълга, с много отбелязани неща и с няколко положителни теста накрая... Това ми се случва за трети път в живота. Първият имаше отношение към семейството ми, вторият - видях, че Трохичка няма да оцелее, и третият път е сега.
Правих тестове за овулация, мерех температура и общо взето това беше по техническата част. Пих вит Е и ФК и бях на утрогестан 10 дни по схема 2х2. Утрогестана е голяма работа - вдигна ми доста иначе мижавата температура. Симптоми нямам никакви, мацки. Ни гърди ме болят (мен никога не са ме боляли), леко яйчниците, но по-малко от предишните месеци. Не изяждам света.... Не ми се спи като на бяла мечка... Това е.

# 590
  • София
  • Мнения: 1 757
Прекрасно утро  Hug
И с хубави новини.Шоко стискам палци  Hug
Манана мммм....този ШоКо...лад,колко е вкусен   bouquet

# 591
  • Мнения: 1 421
Mademoiselle Chocolate  Всички тези симптоми, които нямаш при мен се появиха чаак в 7 седмица. Но сега вече мога да изям света!  Mr. Green

Пожелавам Ви, девойки, още многооо положителни тестове и такива прекрасни новини!

# 592
  • София
  • Мнения: 783
Те симптомите тепърва ще се засилват! Heart Eyes
Ох, нямам търпение и ние така да си видим чертата. Mr. Green
 Обаче много се радвам за теб Шоко! Hug
 Момичета, не знам какво мислите да правите, но аз искам от тук нататък всяка сутрин в темата да виждам поне един положителен тест, дава чудесен старт на деня! Hug Praynig Heart Eyes Mr. Green

# 593
  • Мнения: 1 421
Определено дава чудесен старт!   bouquet Hug

# 594
  • Мнения: 270
Добро утро от мен! Наистина чудесен старт на този слънчев ден!
Много спокойствие и поздравления за Шокото Simple Smile Чудесно, мила!
Дано се насити още идните дни и да си бременееш спокойно!

# 595
  • Мнения: 1 445
Обичам кафе и добри новини!

Честито, Шоко! Желая ти дълга и щастлива бременност с прекрасен финал!   bouquet

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 1 005
Mademoiselle Chocolate Hug Hug Hug Hug

Момичета помагайте. Канени сме на кръщенка на момченце.
Родителите живеят в чужбина но са решили тука да е празника. Та детето си има почти всичко. Какво да му измисла за подарък. Четох за идеята сребърна лъжица. вие какво ще кажете?

# 597
  • Мнения: 6 831
Мадмоазелче, честито! Силни прегръдки  Hug Hug Hug

# 598
  • Мнения: 524
шоко ,шоко супер новина  стискам палци всичко да е наред  Hug Praynig

на другите добро утро от мен Heart Eyes

# 599
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Шоко -  Hug ЧЕСТИТО!
Дано завали с положителни тестчета, тези дни мнооого, като за празник!

Мерита - сребърна лъжица, не знам, доколко е подходящо за кръщене, и то на малко дете!
Но нещо сребърно или златно - като обици, гривничка, по-скоро това бих ти предложила като идея!

Аз днес, пак се събудих с едно такова гадно виене на свят, обливане на топли и студени вълни, но се размърдах и като чели съм по-добре. Врънка ме ММ да съм ходила по лекари, ама ... не може да познае. Не и днес! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт