Хайде, дружно всички да видим две чертички!-Тема 74

  • 22 198
  • 724
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 109
Бременна съм  Simple Smile направих sure chek и от раз 2 чертиии.Успех на всичкиеее Hug Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 1 445


m0ni7o, честитооо Hug, пожелавам ти лека бременност до края!

Кристианаа, честити две черти Simple Smile!

Стаси, честитооо!

# 212
  • Мнения: 6
Бременна съм  Simple Smile направих sure chek и от раз 2 чертиии.Успех на всичкиеее Hug Heart Eyes


ЧЕСТОТО !!!

# 213
  • Мнения: 935
_стаси_,Честитооо  newsm44

# 214
  • Мнения: 109
Благодаря ви  Hug Hug Hug

# 215
  • Мнения: 4 696
Стасиии, бравооо! Честно да ти кажа мислех, че чертата ти е изпарителна, но както винаги съм грешала! Лека бременност до финала!  bouquet

# 216
  • Мнения: 109
Стасиии, бравооо! Честно да ти кажа мислех, че чертата ти е изпарителна, но както винаги съм грешала! Лека бременност до финала!  bouquet

И аз така си мислех,но на sure chek вярвям на 1000 процента.Нормално ли е да ме боли корема,т.е опъва ме,срязва ме?

# 217
  • Мнения: 4 696
Ами за съжаление никога не съм била бременна, но доколкото знам е нормално. Започни е да пиеш но шпа!

# 218
  • Мнения: 20 420
Нормално е Simple Smile И както Рости ти е писала, можеш да взимаш Но шпа.

# 219
  • София
  • Мнения: 783
Браво Стаси, честито, споконо можеш да пиеш но-шпа. А като отидеш на лекар ще ти изпишат и утрогестан. Стискам палци за лека и безпроблемна бременност!

Аз девойки се оциклих току що! Mr. Green
Така че Ейми ли ако може да ми промени данните в списъчето ще съм много щастлива.

МЦ- 18.05; О- 29.05; дата за МЦ или тест- 17.06.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 220
  • Мнения: 109
Благодаря ви за подкрепата.И знайте,че мисленето за бебе не пречи,не вярвах че се е получило,но зацапването ме усъмни.

# 221
  • Мнения: 109
А и още нещо като съвет от мен.Не си купувайте тест presto, само sure chek от раз е резултата,ама няма 5 няма 10мин, но изчаквайте поне датата на Ц.
Само дано всичко и при доки мине добре,че ме е много страх. Hug

# 222
  • Мнения: 935
И на мен ми направи впечатление,как престото не показа нищо  Shocked...хубавото в крайна сметка е ,че бременност има  Hug   bouquet
А за това,кое пречи и кое помага...на всички ни е ясно,че единственото което би помогнало е здрава двойка и наличие на секс...всичко останало,като мислене,немислене,манастири и т.н. е само плевел и плява   Peace

# 223
  • Мнения: 109
И на мен ми направи впечатление,как престото не показа нищо  Shocked...хубавото в крайна сметка е ,че бременност има  Hug   bouquet
А за това,кое пречи и кое помага...на всички ни е ясно,че единственото което би помогнало е здрава двойка и наличие на секс...всичко останало,като мислене,немислене,манастири и т.н. е само плевел и плява   Peace
Точно така!!!

# 224
  • София
  • Мнения: 783
Стаси, твоята графика, ще я покажа на ММ, да види той как очаква с 4 гола да поведе мача! Joy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт