Киста на опашката ( лазер или скалпел(електрически нож) )

  • 6 541
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм на 18 години и преди шест месеца ми откриха киста на опашката ,но тъй като тази година съм абитуриент и няма как да отсъствам и от уяилище ми казаха след като свърша да отида веднага на операция кистата ми не е текла и с голяме болки слава богу но запоянах да имам болки във кръста и сега мисля към средата на юни да отида на операция но понеже искам и трябва по бързо да се оправя а и ми казаха че е по-безболезнено ако може някой който е бил опериран с лазер а не с скалпел или ел.нож да ми каже кое е по-добре, но наитина някой който е преминал през такава операция да ми оттговори. Благодаря на всички отделили от времето си за да ми отговворят Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 500
Мога да ти отговоря от името на мъжа ми - класическа операция със скалпел извършена в Токуда преди 3 години и половина. Интересува ли те или само от лазерният метод се интересуваш?
П.П. Не знам защо ти е лазерният метод, то това пак е "вид нож". Младо момче си, махай я генерално  Peace

# 2
  • Мнения: 3
И на мен са ми правили такава операция, с класическия метод - със скалпел. Беше многоооо отдавна, в една частна клиника във Велико Търново, и всичко мина перфектно, не съм имала проблеми.

# 3
  • Мнения: 22
Здравейте, може ли да ми кажете в коя клиника във Велико Търново правят такива операции?

Общи условия

Активация на акаунт