От коя марка детски обувки сте доволни

  • 218 797
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Clarks също имат светещи модели.
Мерси, ще потърся!

# 1 441
  • Мнения: 327
Сандалите на Зизуу как са?

# 1 442
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Супер са! Мекички и леки, с подметка от вибрам. Това лято мисля пак от тях да поръчам.

# 1 443
  • Мнения: 4 749
За по- голямо дете (на 3 г. и 8 м.) дали ще са подходящи? Приличат ми на цвички, сякаш прекалено тънка е подметката.  newsm78

# 1 444
  • Мнения: 11 747
Аз взех сандали Зизу за дъщеря ми на 3г. 11м., но още не ги е носила и не мога да кажа за тях, но е носила техни мокасини със същата дебелина на подметката, когато беше на 2-3 години, бяха ѝ любимите обувки. То това е идеята.

# 1 445
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
За по- голямо дете (на 3 г. и 8 м.) дали ще са подходящи? Приличат ми на цвички, сякаш прекалено тънка е подметката.  newsm78
Това е идеята, да имитира босо ходене. На детето са му любими, каквото и да купя от Зизу.

# 1 446
  • Варна
  • Мнения: 4 932
И аз симпатизирам на Зизу като малкия носи само техни домашни обувки и е имал мокасини. Скиптична съм към сандалите, т.к. не са с достатъчно защитени пръсти, което при мен е изискване. За който не е сигурно ще му харесат, т.к. наистина са им удобни обувките и имитират босото ходене. Има и избор при подметките, а обувката е изцяло от естествена кожа включително и естествена стелка.

# 1 447
  • Мнения: 5 368
Както се оплаквах от високи цени, така купихме Елефантен за малкото.https://www.deichmann.com/CZ/cs/shop/deti/home-deti-obuv/home-de … Sand%C3%A1ly.prod  Много ми харесаха. Стелката е една мека, като котешка лапичка. Цветовете са малко умрели - т. синьо и бежево, но обикновено на момчетата не се полагат красиви и ярки цветове.
A на госпожицата купухме подобни, в пепел от рози и без цветята отгоре: http://www.primigi.it/en/shoes-spring-summer-2017/little-girls-s … 19107-detail.html . За пръв път й купуваме сандали с открити пети и пръсти, такива си пожела.

# 1 448
  • Варна
  • Мнения: 4 932
Лято, дано не те отчаям, но този модел на елефантен е ужасен. Малкия го имаше само, че в бяло, синьо и зелено, а моя приетелка беше вземала женския вариянт за нейната госпожица. И двете бяхме разочаровани и в края на лятото сандалите бяха нови. Хубава подметка, естествена кожа, но недоизмислени и спарваха. Не дишаше крака при подметката и макар със сандал дъ0ух 2 пъти мокър крак и до там беше. Дори и с модела на найк sunray protect, който е плажен не му се е изпотявал така крака. Изкара с адидас superstar sandals,които изглеждат доста по като маратонка и пак не е имал такъв проблем с мокри крака.

# 1 449
  • Варна
  • Мнения: 457
Искам съвет какви сандалки са най-добре за момченце на 1год и 9м. Ако са със затворени пръсти и пети от естествена кожа спарват ли в жегите? Аз такива мисля да взема. Отворените изцяло май не са много подходящи. За спортните пък чувам, че много вмирисвали.

# 1 450
  • Мнения: 5 368
Лято, дано не те отчаям, но този модел на елефантен е ужасен. Малкия го имаше само, че в бяло, синьо и зелено, а моя приетелка беше вземала женския вариянт за нейната госпожица. И двете бяхме разочаровани и в края на лятото сандалите бяха нови. Хубава подметка, естествена кожа, но недоизмислени и спарваха. Не дишаше крака при подметката и макар със сандал дъ0ух 2 пъти мокър крак и до там беше. Дори и с модела на найк sunray protect, който е плажен не му се е изпотявал така крака. Изкара с адидас superstar sandals,които изглеждат доста по като маратонка и пак не е имал такъв проблем с мокри крака.
Ee, пепел ти на клавиатурата. Дано пък ние да останем доволни.

# 1 451
  • Варна
  • Мнения: 4 932
Лято, дано!!!

# 1 452
# 1 453
  • Мнения: 4 749
Може ли тези от вас, които са купували сандали Geox (Starada, Respira, има и светещи модели) да споделят мнението си? Удобни ли са били на детето, кракът му запотявал ли се е.
И Ессо имат подобни модели, но стелката е изкуствена материя.

# 1 454
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
къде мога да намеря следното: детски обувки (не знам дали се водят обувки даже) за морски бряг с камъни, не джапанки или кроксове, а такива които са с гумена подметка и нагоре като чорап?
Ако някой има идея къде, много благодаря да сподели!

 Simple Smile Hug bouquet

Общи условия

Активация на акаунт