От коя марка детски обувки сте доволни

  • 218 752
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Може ли да споделяте и от къде купувате тези марки? Особено ако купувате онлайн? Ще бъде полезно.

# 91
  • София
  • Мнения: 30 142
Може ли да споделяте и от къде купувате тези марки? Особено ако купувате онлайн? Ще бъде полезно.

Купувам ги от един магазин в София /Sourcherry или  Angel_Dust ми го бяха препоръчали, дано не бъркам само/.
Мисля, че ги има и онлайн.

Не знам, дали да споделям магазина, за да не се приеме като реклама.

# 92
  • Мнения: 15 379
Това е магазинът: http://juniorsway.com/

# 93
  • София
  • Мнения: 30 142

Да.

Скрит текст:
Значи не съм сгрешила, че ти си ми го препоръчала.  Peace

# 94
  • Мнения: 15 379
Аз не помня, може и Ейнджъл да е била.
Скоро не съм ходила там, но има голямо разнообразие.

# 95
  • София
  • Мнения: 4 307
Подметките на Richter  дали са достатъчно меки и еластични?
След злополучен опит с поръчка на иначе готини сандали, трябва да търся нови, в които крачето да е стабилно и да не пада като тича. От сайта ми се струва, че Richter са с дебела подметка, но мога и да бъркам. Не са ортопедични също така, нали?

# 96
  • Мнения: 15 379
Подметките на Richter  дали са достатъчно меки и еластични?

Да, хубави са, удобни и стелката е напълно равна.
Онлайн обувки не купувам аз лично.

# 97
  • Мнения: 8 244
Rihtera са с идеална гъвкава подметка.
След като моя ходи 2 пъти на тенис с тях щото умната му майка забрави маратонките.
Имат страхотна опция, поръчваш , мериш и тогава решаваш дали да платиш. Могат да ти изпратят 2  номера за проба.
А ако се обадиш може и у вас да ти ги донесат. 

# 98
  • София
  • Мнения: 4 307
Страхотни сте!   Hug
Поръчвам смело тогава Simple Smile

# 99
  • София
  • Мнения: 30 142
Подметките на Richter  дали са достатъчно меки и еластични?

Скрит текст:
Да, хубави са, удобни и стелката е напълно равна.
Онлайн обувки не купувам аз лично.[/i]

И аз така.

# 100
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз за трето поредно лято купувам на сина ми сандали Чипо.
Много съм доволна, кожени са, хубава изработка/те се произвеждат в Китай, но се контролира качеството/, сина ми тича и играе с тях, изключително удобни. От пред имат кожичка, ако се спъва да не си наранява пръстите, иначе са си изрязани...
И цветово, и като удобство, с точна номерация и като цена/разбира се - 33-35лв./ са много добри Peace

Доволна съм и от марката Елефантен. Всяко лято купувам от Дайхман сандали, от теза крокс ли бяха, перфектна изработка, с еластиччен бързосъхнещ плат малко от пред и каишката. Но, за тях давам по 29.90лв./идват скъпички, на фона на останалите, но са много удобни на сина ми и цената не ме спира/


На Елефантен купувам и пантофи, също много хубави Peace

# 101
  • Мнения: 1 298
Подметките на Richter  дали са достатъчно меки и еластични?
След злополучен опит с поръчка на иначе готини сандали, трябва да търся нови, в които крачето да е стабилно и да не пада като тича. От сайта ми се струва, че Richter са с дебела подметка, но мога и да бъркам. Не са ортопедични също така, нали?

Колкото пъти съм се опитвала да купя Рихтер, са били много нееластични подметките и съм се отказвала. Но съм гледала зимни обувки, не сандали. Дано имаш късмет да дойде това, което ти трябва.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 307
Колкото пъти съм се опитвала да купя Рихтер, са били много нееластични подметките и съм се отказвала. Но съм гледала зимни обувки, не сандали. Дано имаш късмет да дойде това, което ти трябва.
Ами като ги сравнявам с vibram на Зизу сигурно и на мен ще ми се струват нееластични, но поне се надявам да не пада. Вчера беше страшно - хем сандалите хич не са му големи...
Днес гледах много приятни полски сандалки в Ново бебе - еластична подметка, непретенциозен, но все пак красив модел, но са останали само мънички номера. Марката е Etem. Имаше на същата марка и друг модел с големи номера, ама бяха мноого ретро модел.

# 103
  • Мнения: 1 298
Сандалите, с които пада, на Зизуу ли са? И защо според теб пада?

Виж сандали на Елефантен в Дайхман - не са много дървени, като че ли.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 307
Да, техни са. Не знам защо пада. Отговориха ми, че това се случвало със сандали, които са им големи, а те не са. Външният ръб не пречил. С пантофите им, които са му по-големи не пада. Не е и от повърхността, по която се движи, защото вкъщи ги носи пробно седмица като домашна обувка и имаше проблем. Вярно, накрая по-рядко се пльосвше,  милото, но навън нямам поле за експерименти, защото го боли и става предпазлив. Вчера едно момиченце беше със същите като модел и всичко при тях е ок.
С мокасините на Зизу проходи и досега ги носи. Тича с тях безпроблемно.

Общи условия

Активация на акаунт