Имате ли любовник и защо?

  • 41 387
  • 252
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 231
Аз си нямам. Никога не съм и мислила да имам и бях сигурна до скоро  Sunglasses
Не, че и сега си мисля, но нещата тотално ми се промениха в семеен план преди 2 седмици  Sick
И не знам накъде ще тръгнат нещата, сега сме в процес на разговори по тези деликатни теми.
 Та взех да се въртя из подфорума  Mr. Green
И да Ви кажа честно ако скоро някой ми допадне бих си хванала любовник с чиста съвест  Embarassed

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Нямам.
Нямам, защоно съм от онзи тип хора, които не се нуждаят от разнообразие в секса или по-скоро това не е нужда, която да ме накара да имам любовник. За жалост не мога да разгранича секса от влюбването и произтичащите от това обстоятелства. Съответно, ако правя секс с друг... (не съпруга ми), значи съм влюбена в другия, значи няма да остана със съпруга си щом вече или в съответния момент не съм влюбена в него.
Сложно ли стана?  newsm78
Непосредствено преди да се омъжа се влюбих в (увлякох по) друг. За щастие той не отговори на моите чувства. "За щастие", защото днес вече знам че е пълно ... абе селско момче с високо самочувствие. Ако беше отговорил на чувствата ми и или ако се беше стигнало до секс, дори без чувства от негова страна, щях да се разделя с годеника си, за да си преследвам новопоявилите си чувства и защото не мога да крия нищо (той знае за тази история) и да се прецакам наистина много.
Разминах се. Пу - пу да не ми се случва отново.

# 137
  • Мнения: 20
Аз също си нямам, но само засега  Simple Smile
Обмислям сериозно варианта да си хвана един такъв... за всякакви нужди, защото моя явно се раздава някъде извън вкъщи и смятам да последвам примера му по две причини:
1. Като всеки нормален човек и аз имам нужда от секс (а и съм на 27 години )
2. Направя ли го, поне малко ще се чувствам отмъстена и няма да страдам толкова, че моя си го раздава насам-натам Simple Smile
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 138
  • Мнения: 6 993
Ако ти пречи, че твоят се раздава насам-натам, защо не се разделиш с него и не си намериш нов, чисто и просто?

# 139
  • Мнения: 20
имаме брак, дете на годинка и половина.... не е толкова чисто и просто....

# 140
  • Мнения: 2 553
имаме брак, дете на годинка и половина.... не е толкова чисто и просто....


Много ти е рано на 27 за такива драми, бе!  Rolling Eyes

# 141
  • Мнения: X
Аз бих добавила, че преди половинката уважавам себе си и не бих искала да се превръщам в боклукчийска кофа.

Това пък защо? Недоумявам...
Ако ти беше ясен смисъла,  нямаше да ги въртиш по 2-3-ма .....  Laughing

И знам, че това, което ще напиша, едва ли ще бъде прието като съвет, но все пак....
тези, които го правят за отмъщение, няма да почувстват удовлетворението, което очакват.Само ще се почувстват още по-самотни и унижени.А болката, неуважението, предателството от страна на половинката няма да изчезнат....

# 142
  • Мнения: 2 214
имаме брак, дете на годинка и половина.... не е толкова чисто и просто....

това не е причина да се примириш ooooh!

# 143
  • Мнения: 15 379
Краси, нещо си се объркала в бройката Wink, повече са Mr. Green.

# 144
  • Мнения: 32
Да интересна и смислена тема, за какво всъщност говорим - кой на кого колко му е дълъг и колко часа ще ви ....

# 145
  • София
  • Мнения: 28 627
Нямам, но ако е за разнообразие в секса, не го изключвам като възможност. Ако е заради някакво отмъщение - не, не бих имала.

# 146
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
И знам, че това, което ще напиша, едва ли ще бъде прието като съвет, но все пак....
тези, които го правят за отмъщение, няма да почувстват удовлетворението, което очакват.Само ще се почувстват още по-самотни и унижени.А болката, неуважението, предателството от страна на половинката няма да изчезнат....

Моля, да не се приема за заяждане. Peace
Краси, ти какво точно почувства, когато го направи. Явно, че не е удовлетворение... Какво?
Никога ли не изчезват наистина... Разкажи, ако е удобно повече....За чувствата и т.н СЛЕД това.
И.. не разбрах , във вашия случа кой на кого?

# 147
  • Мнения: 6 767
Аз също си нямам, но само засега  Simple Smile
Обмислям сериозно варианта да си хвана един такъв... за всякакви нужди, защото моя явно се раздава някъде извън вкъщи и смятам да последвам примера му по две причини:
1. Като всеки нормален човек и аз имам нужда от секс (а и съм на 27 години )
2. Направя ли го, поне малко ще се чувствам отмъстена и няма да страдам толкова, че моя си го раздава насам-натам Simple Smile
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Shocked Shocked Shocked

# 148
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ако нЕкой ден отимам лИбовник , той ще трябва да е по-добър от мъЖо ми и ще се омъжа за него  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 7
пишете ;]

Общи условия

Активация на акаунт