Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 514
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 3 047
Здравейте, от кое приложение за защита от кучета сте доволни Rolling Eyes

# 1 291
  • Мнения: 1 692
Здравейте, препоръчайте ми приложение с което да свалям клипове и да ги обработвам. Имам не телефона опция да снимам екрана, но в последствие искам да мога да изтрия например горе лентата с информацията за час, мрежа и т.н. и да остане само самия клип, но не намирам такава опция. ПРедполагам трябва през някакво приложение или?

# 1 292
  • Мнения: 5 259
Здравейте, препоръчайте ми приложение с което да свалям клипове и да ги обработвам. Имам не телефона опция да снимам екрана, но в последствие искам да мога да изтрия например горе лентата с информацията за час, мрежа и т.н. и да остане само самия клип, но не намирам такава опция. ПРедполагам трябва през някакво приложение или?
Пробвай това приложение https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.trimmer Функцията, която ти трябва, е Crop. Ако това приложение не стане,, потърси video editor и пробваш наред.
Откъде искаш да сваляш клипове?

# 1 293
  • Мнения: 35 116
Бихте ли споделили добър органайзер за задачи и събития за Андроид?

# 1 294
  • Мнения: 1 692
Здравейте, препоръчайте ми приложение с което да свалям клипове и да ги обработвам. Имам не телефона опция да снимам екрана, но в последствие искам да мога да изтрия например горе лентата с информацията за час, мрежа и т.н. и да остане само самия клип, но не намирам такава опция. ПРедполагам трябва през някакво приложение или?
Пробвай това приложение https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.trimmer Функцията, която ти трябва, е Crop. Ако това приложение не стане,, потърси video editor и пробваш наред.
Откъде искаш да сваляш клипове?
Да, точно това ми трябваше. Много благодаря.

# 1 295
  • София
  • Мнения: 398
Бихте ли споделили добър органайзер за задачи и събития за Андроид?
Аз използвам Any Do за ежедневни задачи. Сутрин ме подсеща да си планирам деня, харесва ми дизайна на приложението, сроковете за отлагане на задачи и като цяло как е направено. Има и календар за събития и т.н Има и хубав wiidget и с един поглед виждам какво имам да свърша днес и близките дни. За важни събития си използвам  календара на гугъл като съм си свалила widget, който да ми допада, защото го държа на главна страница.

# 1 296
  • София
  • Мнения: 7 887
...За важни събития си използвам  календара на гугъл като съм си свалила widget, който да ми допада, защото го държа на главна страница.

Какъв widget ползвате за календара на гугъла?

# 1 297
  • София
  • Мнения: 398

Ето този. Харесват ми възможностите за персонализация.

# 1 298
  • Бургас
  • Мнения: 6 902
Гугъл Календар си има вграден widget, с който също можеш да си изкараш адженда на главната страница.

# 1 299
  • София
  • Мнения: 398
Гугъл Календар си има вграден widget, с който също можеш да си изкараш адженда на главната страница.
Да знам, но тук има избор на цветовете, доколкото фона да е позрачен и т.н, все неща, които ми допадат.

# 1 300
  • София
  • Мнения: 7 887
Гугъл Календар си има вграден widget, с който също можеш да си изкараш адженда на главната страница.
Да знам, но тук има избор на цветовете, доколкото фона да е позрачен и т.н, все неща, които ми допадат.

За съжаление не всички сме професионалисти и можем да разбираме от тези термини. Иначе добавката от посочената по-горе снимка не я намерих.

# 1 301
  • Бургас
  • Мнения: 6 902
За съжаление не всички сме професионалисти и можем да разбираме от тези термини. Иначе добавката от посочената по-горе снимка не я намерих.

Ето тази е

https://play.google.com/store/apps/details?id=sk.mildev84.agendareminder

# 1 302
  • софия
  • Мнения: 773
На предният андроид можех да записвам директно от радиото, на този не намирам, дали има нещо като приложение за запис

# 1 303
  • Мнения: 9 486
Търся приложение за такси - отивам в град Х, отварям приложението, избирам въпросния град и ми предлага телефони и цени/км на всички таксиметрови фирми във въпросния град.
Имаше такова - taxibg, но не го намирам, а не мога да го прехвърля от стария си телефон
  Confused

# 1 304
  • Мнения: 5 259
Търся приложение за такси - отивам в град Х, отварям приложението, избирам въпросния град и ми предлага телефони и цени/км на всички таксиметрови фирми във въпросния град.
Имаше такова - taxibg, но не го намирам, а не мога да го прехвърля от стария си телефон
  Confused
Ако пазиш стария си смартфон, можеш лесно да го прехвърлиш.
Аз лично не се сещам за подобно приложение

Общи условия

Активация на акаунт