Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 688
  • 2 292
  •   2
Отговори
# 1 410
  • Бургас
  • Мнения: 6 913
Пп. Как се импортваха контактите (преди оставане на сервиз)?

Можеш да качиш всичките си контакти в Гугъл акаунта си. Така при всяка смяна на телефон те директно се зареждат. На мен всичките ми контакти са в акаунта, нищо не паза я телефона. Ако питаш за Андроид, за iOS не зная.

# 1 411
  • Мнения: 14 804
Сигурно пита за Андроид,защото с iOs ако ползваш клауда всичко си е там. Вписваш си анаунта и всичко се налива автоматично.

# 1 412
  • Мнения: 1 557
Здравейте,
Бихте ли ми предложили хубаво приложение за четене на epub и pdf формати на книги ?
И ако може някаква програма за превеждане на голям текст.
Благодаря !

# 1 413
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
За .epub има много рийдъри в google play най-добре е да разгледаш и да прецениш, кой най-добре отговаря на твоите нужди. Аз съм ползвала и съм доволна от moon+ reader pro, cool reader, fbreader.
За .pdf вграденият drive pdf viewer, но ако е книга или по-дълъг текст без диаграми си го конвертирам в .epub с тази програма https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techmania.allfileconverter и си го чета в някой рийдър.

# 1 414
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Здравейте Simple Smile, признавам си, че несъм гледала в предишните коментари и направо питам за добро приложение за календар за iOS ?

# 1 415
  • София
  • Мнения: 8 124
Някой питаше за You Tube, как може да се слуша при заключен екран. С това приложение, след последната актуализация, вече може да се слуша на заключен екран, освен, че може да си работиш с телефона докато слушаш, разбира се.

# 1 416
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
При мен това приложение не може да работи на заключен екран, за да продължи да свири ми държи екрана вкл. Confused Даже като се опитам да го заключа и ми го отключва веднага, за да може да продължи да работи.
Със Samsung galaxy s9 plus съм, ако е от значение модела на телефона.

# 1 417
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз от теб разбрах за това приложение, за което ти благодаря Simple Smile Тази сутрин като го отворих, ми поиска някакво разрешение да му дам в настройките на телефона. Ставаше въпрос за автостарт. Аз съм с Xiaomi redmi 5 plus.

# 1 418
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Хмм. Не си спомням, кога съм го тествала. Thinking Но знам, че до момента не съм намерила работещо приложение за YouTube на заключен екран.
Търсенето продължава.

# 1 419
  • Мнения: 5 267
Но знам, че до момента не съм намерила работещо приложение за YouTube на заключен екран.
Търсенето продължава.
https://vanced.app/APKs?type=NONROOT
Няма го в Google Play, защото Google не позволява такива приложения. Имам го и работи без проблеми.

# 1 420
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Да ви кажа, открих начин да се слуша youtube на заключен екран без да се инсталира никакво допълнително приложение.
Направо не мога да повярвам колко е лесно.
В браузер Mozilla или Opera (аз лично ползвам мозила) от настройките се чеква Request desktop site и това е всичко!

# 1 421
  • Мнения: 765
Да попитам - бихте ли ми предложили клавиатура за Андроид? Смених Айфон с Хуаей и все още не мога да свикна с клавиатурата. Единственото нещо, което ме дразни, и то много. Пробвах всякакви, клавишите ми идват тесни и изписвам съседните букви. Все трия и пиша наново. Иначе не съжалявам, че смених телефона.

# 1 422
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз използвам тази. Има даже различни цветове.

# 1 423
  • Мнения: 2 590
Аз използвам тази. Има даже различни цветове.

Тя е същата като на Huawei, и на мен ми идва тясна и все бъркам

# 1 424
  • София
  • Мнения: 39 785
Аз използвам тази. Има даже различни цветове.
Аз съм със същата. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт