Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 321 940
  • 2 284
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 14 715
Какво значение има? Казах,че съм свалила и стана. И да,не е Xiaomi гривната,за това не погледнах изобщо приложението,което ми беше предложено. Линк имаше към Гугъл плей и за това не ми излезе дали е сваляно. Сега обаче написах в Ап стор Mi fit и ми излезнаха две сваляни приложения. Не е това с тази иконка,но пак е с такова име. Друго нещо трябва ли да обяснявам?! 🤪

# 1 711
  • Мнения: 2 182
Може ли да ми предложите изпробвано и сигурно приложение за правене на сторита?

# 1 712
  • Мнения: 1 536
Здравейте , търся приложение - електронен портофейл за дете на 12, за Айфон и Андроид
Трябва да може да се плаща с телефона безконтактно и да мога да зареждам суми в приложението моментално, без изчакване от дни
Има ли такова чудо?

# 1 713
  • Мнения: 2 577
Здравейте , търся приложение - електронен портофейл за дете на 12, за Айфон и Андроид
Трябва да може да се плаща с телефона безконтактно и да мога да зареждам суми в приложението моментално, без изчакване от дни
Има ли такова чудо?
Трябва първо да му издадете детска дебитна карта, всяка банка мисля предлага такава, тогава ще можете да прехвъляте средства към нея. НО с приложение на телефона мисля, че няма да стане, понеже за да раплаща приложението иска верификация с док. за самоличност и селфи от телефона на лицето за да го"разпознае"(изисква се да има 18г.) Не мисля че ще проработи това, но и не съм търсила.
Това което би ви свършило работа е аксесоар , като гривна например, с който може да плаща безконтактно. Предложението е от случайна банка, просто попитайте вашата дали предлага такива аксесоари за деца.

# 1 714
  • Мнения: 5 173
Здравейте , търся приложение - електронен портофейл за дете на 12, за Айфон и Андроид
Трябва да може да се плаща с телефона безконтактно и да мога да зареждам суми в приложението моментално, без изчакване от дни
Има ли такова чудо?
Може, но трябва да е на твое име или някой друг над 18г.
A1 Wallet или Pay by Vivacom. И двата предлагат безплатно зареждане на ел. портфейл с карта и е моментално, но е само за първата година, а след това има процент такса. Имат безплатни и платени планове, като аз пиша за безплатните. След 1г. ще го мислиш пак евентуално. Платените планове за техните абонати са безплатни, но това трябва да го провериш допълнително. Може да се плаща безконтактно с тяхното приложение. Предлагат безплатно виртуална карта, която може да се добави в Apple Pay, но в профила на Apple годините трябва да са мин. 13(„Услугата Apple Pay не е налична за лица на възраст под 13 години. Възрастта е различна в зависимост от страната или региона“.) Тук са описани банките, чиито карти могат да бъдат добавени в Apple Pay. (Paynetics е Phyre, по-горните ел. портфейли използват Paynetics)
Phyre предлагат до 250лв безплатно зареждане всеки месец с карта.
iCard не предлагат безплатно зареждане.
Всички изброени нямат такса за входящ левов превод.

# 1 715
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Много интересно това с електронните портфейли, все още не съм имала нужда за малките, но всеки момент ще ми дойде до главата! Мерси за подробния пост, Чревоугоднико!

А няма ли да е много по-лесно да се направи отделна разплащателна сметка (на свое име) със вързана за нея дебитна карта и тази карта да се въведе в електронния портфейл на детския телефон? В момента говоря наизуст, защото аз съм си въвела само кредитните карти в Google Pay и нямам идея мога ли да въвеждам дебитни. Но захранването на дебитната на малолетното ще стане за секунди от моята през апликацията на банката ми.... хмм, много интересно, трябва да поразровя!

PS Не съм в БГ

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 00:34 от Agent Provocateur

# 1 716
  • Мнения: 1 783
С коя програма за Андроид мога да събирам две снимки в една?
Да не получи нещо като колаж, като снимките са една до друга примерно.А ако са повече да се получи като мозайка.
Мерси

# 1 717
  • Мнения: 5 173
А няма ли да е много по-лесно да се направи отделна разплащателна сметка (на свое име) със вързана за нея дебитна карта и тази карта да се въведе в електронния портфейл на детския телефон? В момента говоря наизуст, защото аз съм си въсела само кредитните карти и нямам идея мода ли да въвеждам дебитни. Но захранването на дебитната на малолетното ще стане за секунди от моята през апликацията на банката ми.... хмм, много интересно, трябва да поразровя!

PS Не съм в БГ
Може, но само в Apple Pay(iOS) и Google Pay(Android), като второто не се поддържа официално в България(могат да се свързват карти само от поддържаните страни/банки), но може да се плаща безконтактно със смартфон в България и с двете без проблем. Ако си в САЩ, както пише в профилът ти, тогава и двете работят официално. Предимството при тях е, че само се свързва картата и при всяко плащане се тегли на момента сумата. При електронните портфейли първо се захранват със средства и от тези средства се плаща. Затова Google Pay и Android Pay са предпочитани пред ел. портфейли.

# 1 718
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
С коя програма за Андроид мога да събирам две снимки в една?
Да не получи нещо като колаж, като снимките са една до друга примерно.А ако са повече да се получи като мозайка.
Мерси
Photoshop

# 1 719
  • Мнения: 6 230
Моят телефон е Samsung и вграденото приложение за снимки и албуми има и тази опция. Като цяло е добро приложение. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.gallery3d

Иначе може примерно на InShot. https://play.google.com/store/apps/details?id=photocollage.photo … itor.collagemaker

# 1 720
  • Мнения: 4 343
Да питам за приложение което позволява да гледам телевизия на смартфона?

# 1 721
  • Мнения: 1 491
Да питам за приложение което позволява да гледам телевизия на смартфона?
Bulsatcom имат приложение, но само за техни абонати.

# 1 722
  • Мнения: 6 092
Да питам за приложение което позволява да гледам телевизия на смартфона?
Аз гледам тук    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mahocan.LotusEPG&hl=bg

# 1 723
  • Мнения: 515
Здравейте,някой може ли да ми препоръча телефон с windows с отличен процесор и някой има ли впечатления от nokia lumia 610 и 720?

# 1 724
  • Мнения: 5 173
Здравейте,някой може ли да ми препоръча телефон с windows с отличен процесор и някой има ли впечатления от nokia lumia 610 и 720?
Защо с Windows, а не със Symbian? Laughing За какво ще го ползваш, ако не е тайна? 610 е с едноядрен процесор, а 720 с двуядрен. От много годините не се произвеждат и не знам дали има откъде да се изтеглят приложения за Windows Phone.

Последна редакция: сб, 09 май 2020, 14:36 от ЧревоУгодник

Общи условия

Активация на акаунт