AVON обсъждане на продукти - тема 16

  • 64 561
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 028
Кои са по- хубави наистина, Лукса или четворката?

# 706
  • ruse
  • Мнения: 175
Здравеите момичета на 130 стр. какво ще рече избери всеки 2 продукта за 13.90 мога ли да порачам маската за коса и крема за тяло за тези пари?

# 707
  • Мнения: 13 891
Сенките от Лукс серията излизат на много добра цена в този каталог ако се комбинират, обаче по добри ли са като качество ( цвят и покривност ) сравнени със сенките от "нормалната" колекция.

Ами много често съм чела че се смятат за не силно пигментирани, но явно пак зависи от това кой какво търси. Серията Лукс е грим без да вади очи че си гримиран.На мне ми се поръчваха на два пъти сезонните нюдови палетки и дамите си бяха доволни.

ето малко снимки на последната четворка Luxorious Nudes



# 708
  • Мнения: 18 028
На каква цена са /или ще са, когато са изгодни/.
Харесах си от четворката някакво Taupe

# 709
  • Мнения: 13 891
Ето и другата сезонна палетка Стоун Шик


# 710
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 076
Здравеите момичета на 130 стр. какво ще рече избери всеки 2 продукта за 13.90 мога ли да порачам маската за коса и крема за тяло за тези пари?

Това обикновено значи , че да , поръчваш си 2 неща за въпросната цена.Аз от сегашния каталог, който го има в сайта на Ейвън си поръчах точно така 2 неща от Планет спа, серията с кафе ексфолианта и суфлето за тяло.Много се чудех кои точно да си избера и се спрях на тези два продукта.Пише , че са със стягаш ефект, някой ползвал ли ги е и наистинали имат такъв ефект?

# 711
  • Мнения: 2 846
Здравеите момичета на 130 стр. какво ще рече избери всеки 2 продукта за 13.90 мога ли да порачам маската за коса и крема за тяло за тези пари?

Това обикновено значи , че да , поръчваш си 2 неща за въпросната цена.Аз от сегашния каталог, който го има в сайта на Ейвън си поръчах точно така 2 неща от Планет спа, серията с кафе ексфолианта и суфлето за тяло.Много се чудех кои точно да си избера и се спрях на тези два продукта.Пише , че са със стягаш ефект, някой ползвал ли ги е и наистинали имат такъв ефект?



Серията с кафето е много хубава,аз ги ползвах през лятото и ефекта е по-голям,ако ги ползваш  2 заедно.Много добър избор,няма да съжаляваш. Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 152
Моля за отзиви за парфюма Luck, защото искам да направя подарък.

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Моля за отзиви за парфюма Luck, защото искам да направя подарък.

А последните 1-2 страници не успя ли да прочетеш или ние си търкаме копчетата напразно да пишем?

# 714
  • София
  • Мнения: 152
Моля за отзиви за парфюма Luck, защото искам да направя подарък.

А последните 1-2 страници не успя ли да прочетеш или ние си търкаме копчетата напразно да пишем?

Ами не, не успях! Струва ми се, че използваш думата напразно много уместно за собствените си коментари! Абсолютно напразни като този

# 715
  • Мнения: 2 045
Айде по-кротко...  Shocked Никой не оправдава мързела Ви - можело е само да кликнете едно копче или да потърсите в темата името на парфюма и дори щяха да ви излезнат постовете  с него. Ама всъщност да, защо се впечатлявам - нарекохте постовете на Ивчето "напразни", при положение, че тя е изписала поне 1/3 от темите и е била полезна на много хора, явно не сте запозната с това... Винаги е по-лесно да получиш нещо на готово, защото все пак то е много трудно няколко реда нали да прочетеш по-назад...  thumbsup

# 716
  • Мнения: 183
Айде по-кротко...  Shocked Никой не оправдава мързела Ви - можело е само да кликнете едно копче или да потърсите в темата името на парфюма и дори щяха да ви излезнат постовете  с него. Ама всъщност да, защо се впечатлявам - нарекохте постовете на Ивчето "напразни", при положение, че тя е изписала поне 1/3 от темите и е била полезна на много хора, явно не сте запозната с това... Винаги е по-лесно да получиш нещо на готово, защото все пак то е много трудно няколко реда нали да прочетеш по-назад...  thumbsup

newsm10 newsm10
Аз също намирам коментарите и ревютата на Ивчето за изключително полезни - та моля бе неуместни квалификации

# 717
  • Мнения: 14 503
Аз затова ви го шервам, за да можете да гледате три каталога подред и да си преценявате кое кога да поръчвате...  защото ценовата политика на ейвън за мен е необяснима.

Аз съм ти много благодарна за това  bouquet

Последно си поръчвах пудрата Luxe, доволна съм, даже много, някой ако иска по-подробен отзив ще напиша. Другото е околочния крем против сенки под очите Genics, има ефект, определено Peace

# 718
  • Мнения: 677
Вижте на какво ревю попаднах на най-новия Ейвънски парфюм - LUCK (EDP).

http://svetlanabeauty.blogspot.com/2014/11/avon-luck-edp-body-lo … n-body-spray.html

Едно откровено и искрено мнение. Малко хора се осмеляват да го направят. 
 Повечето коментари във форума са "напудрени" и "захаросани" хвалебствия.
Не е вярно,аз също се изказвам когато нещо не ми харесва и даже лятото бях се изказала точно относно парфюмите на Ейвън че повечето не ги бива,но този е страхотен и се чудя дамата която така се е изказала какви ли мухозоли ползва,че така се изказва за прекрасен парфюм. А с отварянето и лосиона пък въобще абсурд при мен съвсем лесно се отвори,а лосиона е по лек като аромат и много хубав.

# 719
  • Мнения: 1 111
Скъпи дами, какво ще кажете за стягащите продукти на Planet Spa?

Общи условия

Активация на акаунт