Кога се обръща бебето?

  • 1 973
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Казано честно аз нещо клоня към секцио, но не знам дали обръщането в случая е от значение.

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Зависи, някои бебчета се обръщат доста рано, но има и такива, които в 9ти месец се обръщат.
Моят син се обърна в края на 7мия месец

# 17
  • Мнения: 1 668
Моето бебче си е с главичката надолу от 5-ти месец, но лекарят ми непрекъснато казваше, че до 34 седмица може и по два пъти на ден да се върти.... Всъщност то досега не се е завъртяло, а вече смяам, че му е тесничко. Иначце съм чувала от приятели и за случаи, в които бебето се обръща 2-3 дни преди раждането ама това май е страшна рядкост.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз мисля, че към 8-ия месец, при първа бременност, е нормално да се обърне. Но както са ти писали другите мами, всичко е строго индивидуално. пожелавам ти всичко да е наред, а то само ще реши кога да се обърне!!!

# 19
  • Мнения: 130
Много е относително!Моята дъщеря се обърна за първи път на 2 месеца явно случайно след това започна активно да се обръща чак на 7!

# 20
  • Мнения: 3 760
Моята в 7-ми месец се обърна няколко пъти. Към края но 8-и се застопори с главата надолу и вече не се въртеше /нямаше къде/.

# 21
  • Мнения: 2 952
Саги си се беше нагласил   Simple Smile с главата надолу още в 35 седмица доколкото помня ...така докрая ....41  седмици.....уж надолу, а не излиза .... Grinningта ми предизвикаха дори раждането.

# 22
  • Мнения: 351
Моето бебче се обърна в осмия месец.

# 23
  • Мнения: 992
Аз сега се връщам от преглед и вече се обърнало с главата надолу, аз съм в края на 7-ми месец, но при всеки е различно.

# 24
  • Мнения: 3 089
а аз се зачетох с инетрес, щото си мислех, че става въпрос за обръщане на бебе от гръб на корем, а това ме вълнува hahaha
ама съм заспи на квадрат  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
Моята - в началото на 9-ти. А бях подготвена да я усетя, кога ще го направи този номер, че беше една дунда, ама пак ме изненада - обърнала се беше, без да предупреди и без да разбера!

# 26
  • Мнения: 1 031
Моят син се обърна в 8-мия месец, но всяко бебче е индивидуално. Може и в последния момент да се обърне Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Май се обърна към 6-7 месец

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Според моя доктор, горе-долу до 34-35 г.с. вече трябва да си е заело крайната позиция.
Моето бебче преди 2 седмици беше главично разположено, което обаче не означава, че няма да се завърти в последния момент - има още време  Tired.

# 29
  • Мнения: 175
хи-хи и аз се обърках.  Joy Помислих си,че става въпрос за обръщане на вече родено бебе Simple Smile
А в корема може да се обърне и в последния момент. Но обикновено е до началото на 9 месец.

Общи условия

Активация на акаунт