Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 53

  • 66 020
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 251
Добро утро! По повод коментарите на хората около нас да ви кажа изобщо не ме интересува. Нека си говори кой каквото си иска. Това си е нашата борба и не давам никой да ми се меси в нея. Да има хора, които подозират през какво минаваме в момента, но грам нямам притеснение да се изправя и да кажа: " Ние не чакаме и се борим с нещо, което може да сполети вече все повече и повече двойки. Не сме по различни от тези, които веднага след като решат могат да имат бебе. Нашият път е малко по-дълъг, но повярвайте най- добре премисленото и осъзнато нещо, което сме правили!" Така, че момичета не позволявайте някакви такива думи да ви разклащат.
Съжалявам за  spam2
Сега ни предстой по-важна битка с природата от колкото тази с околните ни!   bouquet

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 11:37 от b_o_n_b_o_n_i

# 721
  • Мнения: 145
Добро утро! По повод коментарите на хората около нас да ви кажа изобщо не ме интересува. Нека си говори кой каквото си иска. Това си е нашата борба и не давам никой да ми се меси я нея. Да има хора, които подозират през какво минаваме в момента, но грам нямам притеснение да се изправя и да кажа: " Ние не чакаме и се борим с нещо, което може да сполети вече все повече и повече двойки. Не сме по различни от тези, които веднага след като решат могат да имат бебе. Нашият път е малко по-дълъг, но повярвайте най- добре премисленото и осъзнато нещо, което сме правили!" Така, че момичета не позволявайте някакви такива думи да ви разклащат.
Съжалявам за  spam2
Сега ни предстой по-важна битка с природата от колкото тази с околните ни!   bouquet
Напълно съм съгласна!  Hug

# 722
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
 b_o_n_b_o_n_i Страхотен пост Hug Hug Hug
За мен няма вече кой знае какво значение кой какво си мисли.По добре да си насочим мислите към нашата борба от колкото да мислим за останалите.

# 723
  • Мнения: 105
Мен също не ме интересува кой, какво мисли, но не мисля че ви е приятно като някоя злобна бабичка дойде и ви задава тъпи въпроси които изобщо не и влизат в работата

# 724
  • Варна
  • Мнения: 251
Ооооо tip Lorry  веднага и се запушва устата  Joy
И при нас има такива, които се опитват да подпитват, но нещо не им се получава. Аз по принцип съм много мълчалива и търпелива, но настъпят ли ме не оставам длъжна  #2gunfire
 pipilota_85    Hug Hug Hug с теб си пишем от темата за инсеминациите. Знаеш ли преди година когато започнах януари с първата инсеминация бях много изплашена. Ами ако някой разбере, ако започнат да говорят. Преживях го това. Ние не сме различни и изобщо не се вълнувам вече от мнението на другите.  Hug
Момичета утре ми е 11я ден от стимулацията и съм на преглед. Утре свършвам и с пурегона и олгалутрана. Предполагам, че в петък може да ми е пункцията. Да стискате палци  Praynig

# 725
  • Мнения: 145
Момичета вие пили ли сте масло от вечерна иглика докато правите опитите? Аз съм и с хашимото и четох хубави неща за нея, но се чудя как и колко да пия.

# 726
  • Мнения: 105
Бонбон стискам ти палци, всичко ще е наред  bouquet

# 727
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
kali_nn не съм чувала но преди да приемаш каквото и да е първо се съветвай с лекар.

tip Lorry така е винаги има досадници. Аз им казвам че не е тяхна работа и това е въпрос който касае само мен и съпруга ми. Аз по принцип на съм споделяла и с родителите си, не защото ще ме упрекват а защото постоянно ще ме разпитват. А аз не искам да говоря за това постоянно.

 b_o_n_b_o_n_i стискам ти палци защото идва най-трудната част.Ти в коя клиника си?

# 728
  • Варна
  • Мнения: 251
Момичета днес на 11 ден от стимулацията естрадиола ми е 4500. Добре е нали?  newsm78

# 729
  • Italia
  • Мнения: 705
Момичета днес на 11 ден от стимулацията естрадиола ми е 4500. Добре е нали?  newsm78
Мисля,че е супер!  Peace

# 730
  • Мнения: 57
Здравейте! Относно проблема за отсъствията от работа и дали да кажем на шефа си е строго индивидуален. Аз лично не бих го направила, питали са ме защо отсъствам за по ден и съм отговаряла, че си правя изследвания и според това как са ми изследванията си правя нови, но има хора за всичко. Чух по мой адрес какви ли не измислици, така че ако си имате вяра по-добре му кажи.
Дългият протокол се различава от късият по това, че се бие блокираща инжекция и после е пак същото - минала съм и през двата.
Също както и ти и аз съм чувала какви ли не истории, бях чула миналата година когато си правих лапаро, да питат ;къде е да не да отиде да прави ин витро ; а тогава още не се знаеше, че ще стигна до ин витро. Как не им омръзва да се ровят в живота на другите, това са толкова лични неща. И когато добронамерените любезно те попитат: “Вие още ли нямате деца? Хайде, какво чакате?”, ти иде да изкрещиш: “Ние не чакаме! Ние опитваме. И се борим. Мечтаем. И плачем. Надяваме се. И вярваме!” Вместо това любезно се усмихваш, а в сърцето капе кръв. Защото е твърде лично. Все едно да попиташ онкоболен защо си е обръснал главата или слепия защо не си сваля тъмните очила.


На мен също няма да са ми  приятни точно подмятанията и коментарите,а в същото време ще трябва да оправдая отсъствията си по някакъв начин.Днес се видях с лекарката ми и малко се разочаровах.
Да спортувам интензивно и после да взимам горещ дух,хранителните добавки които ми изписа да ги пия още и след следващият цикъл да направя физиотерапия 10 процедури.Също така ми препоръча и лезия на лигавицата,което значи,че каквото и да правим ще е чак март месец. Sad
А ако реши да съм по дълъг протокол ще отидем чак април месец!!!!

# 731
  • Мнения: 105
Здравей, Таня. Защо тази физиотерапия

# 732
  • Мнения: 57
Здравей, Таня. Защо тази физиотерапия

При първата процедура успях да направя само два фоликула и не се оплоди нито една яйцеклетка.Според лекарката с физиотерапията ще се засили кръвообращението на малкия таз,но какво ще постигнем нямам идея.
Ние иначе сме с мъжки фактор,направих изследване и на яйчниковия резерв,но малко съм скептична как с физиотерапия,спорт и хранителни добавки ще станат повече яйцеклетки.

# 733
  • Мнения: 4 954
Здравейте, дами! Ние започваме нашата втора процедура утре, така че се записвам при вас. На кратко:
- генетичен проблем, мозаицизъм на Търнър, шансовете са много малки, но каквото такова, нали ги има, пробваме.
- какво ще правим - ще говорим утре с лекарката по-подробно, но засега планът е къс протокол  и предимплантационна диагностика на 5-ти ден, дано стигнем до там

Това е втори опит, на предния не се представих особено добре с бройката, едва две ембриончета от 9 фоликула.

# 734
  • Мнения: X
Естлар, от цялото си сърце ти желая успех!
Ще следя със огромна съпричастност как се развиват нещата при теб.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт