Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 53

  • 65 977
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 251
Здравейте, днес беше пункцията ми.Имаме си 14 хубави яйцеклетки  Simple Smile Сега започва чакането утре да разберем колко оплодени имаме  Praynig

# 736
  • Italia
  • Мнения: 705
Здравейте, днес беше пункцията ми.Имаме си 14 хубави яйцеклетки  Simple Smile Сега започва чакането утре да разберем колко оплодени имаме  Praynig
Супер резултат. Дано всички се оплодят. Успех! Peace

# 737
  • Мнения: 1 368
Естлар, бонбони, стискам ви палци за успешни процедури, с по поне едно здраво бебе на финала  Hug

# 738
  • Мнения: 57
Здравейте, днес беше пункцията ми.Имаме си 14 хубави яйцеклетки  Simple Smile Сега започва чакането утре да разберем колко оплодени имаме  Praynig

Успех!  bouquet

# 739
  • Варна
  • Мнения: 251
Благодаря ви   bouquet

# 740
  • Мнения: 19 706
Здравейте, дами! Ние започваме нашата втора процедура утре, така че се записвам при вас. На кратко:
- генетичен проблем, мозаицизъм на Търнър, шансовете са много малки, но каквото такова, нали ги има, пробваме.
- какво ще правим - ще говорим утре с лекарката по-подробно, но засега планът е къс протокол  и предимплантационна диагностика на 5-ти ден, дано стигнем до там

Това е втори опит, на предния не се представих особено добре с бройката, едва две ембриончета от 9 фоликула.
Успех!!!

# 741

Общи условия

Активация на акаунт