Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 269

  • 37 618
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966


Красота.

# 706
  • Мнения: 1 955
Марта ,съжалявам,че с няколко глупави въпроса ,наруших спокойствието ти   bouquet
Няма и не искам да ти отговарям!Приемам всичко каэано и написано от теб !
Простете ,чувствам се като идиот!
Мислех ,че в темата на любим артист, ще споделям мисли и чувства за герой!
Никога не съм си представяла,че с хората с които чакахме Енгин на екран-ще ме #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моля ,почитателките на Туба  в темата - не бъркайте и не унижавайте Енгин!
Обсъждайте Елиф и Йомер ,но не си позволявайте да обсъждате Енгин и Туба в личен план!

# 707
  • Мнения: 1 097

Я да си сложа хубавото момче отново.

# 708
  • Мнения: 4 966


Аз пък не съм в състояние да пиша и мисля след днешния ден. Simple Smile Затова само ще гледам. Даже няма и да чета. Simple Smile)

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


http://televizyongazetesi.com/kara-para-ask-dizisinin-buyuk-sans … nssizligi_6_86089

Статия от днес:
"Мръсни пари и любов" с голяма шанс, "Курт Сеит и Шура" с несполука"
Астрологът Dinçer Güner е потърсен за мнение относно новия сезон на сериалите и инвестициите които се влагат в тях.
Астрологът е направил коментар за в-к "Сабах", за разликите в двата сериала:
...... Пример за директен боклук: "Курт Сеит и Шура", пример за това, че въпреки инвестираните пари за реклама, което не може да се  получи няма как да стане, сериала е приключен.
"Мръсни пари и любов" израстваше, въпреки стартирането му в не толкова подходящо време. Всичко е започнало по времето на новолуние. Датата на публикуване със сценаристите на "Мръсни пари и любов" се идентифицира като добър период, въпреки че се е забавила с две седмици.

# 710
  • Мнения: 1 097

Момичета,нека тези очи са в съня ви.
Утре ще ви търся в новия ни дом.Лека нощ.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


"Какво падна в чашата с чая? Куршум, диамант, захар?"
Скрит текст:
What dropped it into a cup of tea? bullet diamond sugar?

# 712
  • Мнения: 1 955
Извинете newsm78Кои са тези двамата newsm78

# 713
  • Мнения: 23 353
Марта ,съжалявам,че с няколко глупави въпроса ,наруших спокойствието ти   bouquet
Няма и не искам да ти отговарям!Приемам всичко каэано и написано от теб !
Простете ,чувствам се като идиот!
Мислех ,че в темата на любим артист, ще споделям мисли и чувства за герой!
Никога не съм си представяла,че с хората с които чакахме Енгин на екран-ще ме #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Моля ,почитателките на Туба  в темата - не бъркайте и не унижавайте Енгин!
Обсъждайте Елиф и Йомер ,но не си позволявайте да обсъждате Енгин и Туба в личен план!

Дочи, днес говоря т.е. пиша върху серията която гледах - обсъждам повече Елиф, по-малко Йомер просто защото така ми "тече" мисълта !

Направо недоумявам защо реши, че си нарушила точно моето спокойствие.  Отговорих на два въпроса които беше задала, защото сметнах, че адресата съм аз.

Пиша в темата когато намеря някоя и друга минута време. Пък и трябва да ми дойде музата да споделя нещо.

Никога не съм крила, че харесвам Туба и дори мога да кажа,че с Енгин тя прави много успешен тандем. Дори още преди да почне проекта бях изразила едно желание двойката Туба-Енгин да детронира двойката Туба-Мурат.

На мен сериала си ми харесва и ще си го гледам, ще си пиша когато имам какво да кажа и естествено да намеря   и време за това.


Дано утре ми дойде пък друга муза - малко е материала за Сибел да я подхванем нея. Най-първото ми впечатление от нея беше много добро. Ама с днешните факти - доста се замислям.  Искам да се разбере причината поради която се е замесила в мръсните дела на Метин. От беднотия, от безизходица, от принуда някаква. Дотук знаем, че тя трябва да издържа семейството си - бащата е болен, но играе на някакво тото-залагане или нещо подобно ; сестрата учи и то не какво да е - образованието явно е скъпо ; майката работи, но ...
Дали Сибел не е жертва и тя като Елиф / защото Елиф започна всичко под смъртна заплаха /.

Но аз си мисля на клавиатура, пък какво ще видим в сериала  ще  е по всяка вероятност съвсем различно.

# 714
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Скрит текст:
Здравейте!

Честит празник на всички!

Благодаря много за преводите!  bouquet  bouquet  bouquet

Скрит текст:

 newsm51
Не ми се сърдете, знам, че ще ви подразня, но просто не мога да не го сложа, защото по същият начин се чувствам и аз. Няма да се обидя, ако го прескочите...  
Engin Akyurek Universal Fans Club

Kara Para Aşk
by Engin İçin


Съжалявам, Енгин Акюрек…
Мъчно ми е и за теб, и за мен.
Мъчно ми е за теб, защото прекрасният ти талант се използва в един много нескопосен проект и се похабява.
Мъчно ми е за себе си, защото гледам този нелогичен и слаб проект само заради теб.
Ние не заслужаваме това.
Нито ти, нито твоите фенове…

Скрит текст:
I am sorry Engin Akyurek…
I am sorry for you and for myself.
I am sorry for you because your wonderful talent is used for a very inconsistent project (that’s my opinion, of course) and is wasted.
I am sorry for myself because I am watching this inconsistent, pending, and weak project just for you.
We don’t deserve this.
Neither you nor your fans.


Такива мнения имаше и по времето на КВФ! След като е изиграл Мустафа Булут, как може сега да игре Керим. Но коя роля го направи известен се питам аз.

Аз обаче като чета толкова негативизъм изведнъж се замислих. Как ли ще се почуства Енгинq ако прочете тези мнения. Не мисля, че ще е особено щастлив, че принуждава някого да потъпква собствените си критерии и да гледа сериал, който не струва. Нали много му вярвахте, че ще избере нещо стойностно – сега Ви разочарова.  Аз обаче виждам, че той участва с желание, справя се както само той си може, разбира се с екипа с който работи, особено с Туба.

Много го уважавам, че няма официален туитър. Представям си как ще го засипят с мнения – Ние много те обичаме, но това което правиш не струва. Много окуражаващо, зареждащо, стимулиращо.



anairamanairam, имаше "опасение", че ще попаднеш в моите "цитати".  
Поздравления!!! Успя!!!
С голямо удоволствие приемам споделеното от теб!!!
Благодаря!!!

# 715
  • Мнения: 1 007


http://televizyongazetesi.com/kara-para-ask-dizisinin-buyuk-sans … nssizligi_6_86089

Статия от днес:
"Мръсни пари и любов" с голяма шанс, "Курт Сеит и Шура" с несполука"
Астрологът Dinçer Güner е потърсен за мнение относно новия сезон на сериалите и инвестициите които се влагат в тях.
Астрологът е направил коментар за в-к "Сабах", за разликите в двата сериала:
...... Пример за директен боклук: "Курт Сеит и Шура", пример за това, че въпреки инвестираните пари за реклама, което не може да се  получи няма как да стане, сериала е приключен.
"Мръсни пари и любов" израстваше, въпреки стартирането му в не толкова подходящо време. Всичко е започнало по времето на новолуние. Датата на публикуване със сценаристите на "Мръсни пари и любов" се идентифицира като добър период, въпреки че се е забавила с две седмици.


 #Crazy Чак до гадатели ли опряха... леле... мъка!
Киво като не става за актьор, да го гледат на модния подиум, какво толкова.

# 716
# 717
  • Мнения: 23 353


Лека и спокойна нощ. Сънувайте нещо красиво.

Утре т.е  след няколко часа ще продължим с преведената серия, фрагманите и подсказката

# 718
  • Мнения: 3 243


Tурският режисьор Нури Билге Джейлан спечели "Златната палма" на фестивала в Кан за драмата "Зимен сън". Главната роля е поверена на Мелиса Сьозен, партньорка на Енгин Акюрек в сериала "Мустафа Булут", нашата Нарин.

# 719
  • Мнения: 716
  Здравейте момичета! smile3525
   Два дни само ви чета, не пиша, защото писах безобразно много и реших, че е време да послушам мислите ви. Много ви благодаря!  bouquet Помогнахте ми да изчистя част от въпросите в главата си, да подредя емоциите си.
   Сега ще си сипя и моята мерудия в манджата.

Скрит текст:
  Първо за визията на Туба. Вярно, това не е най-важното и изглежда дребнаво да се обсъждат подробности като полата, тюрбана, ботите, коленете и прочие. Peace Но какво да правим, като има само по една серия на седмица? Изгледаме я, видим какво "се случва" и оттук нататък до следващата серия нищим подробностите. Ако не гледахме онлайн, а накуп след края на сериала, щяхме да поставяме тези подробности в правилната им перспектива.
   Не помня коя от вас каза, че на времето сме плюли по същия начин по КВФ, пък после нещата се обърнали. Съжалявам, явно съм изключение. Peace Аз и досега не съм си променила мнението за КВФ, сценария му във втори сезон и безсмислиците в него. За мен този великолепно започнат филм, със силна кауза и невероятен каст беше съсипан и пропусна шанса си да се запише със златни букви историята на световното кино дори. И ще го твърдя, докато някой не ме опровергае.
   Големият проблем за мен идва точно от тази идиотска практика да се пишат сценарии в движение. Сценаристи, продуценти, режисьори като малоумни се вторачват в рейтингите, трескаво търсят да бъдат модерни, да угодят на спонсорите и най-вече да не изтърват момента. Някой тук даде пример с Дързост и красота, но той е още по-голяма боза от всички турски сериали взети накуп. Което е още едно доказателство, че практиката е тъпа. Ясно е, че един сериал от 80-100 серии не може да се напише изцяло и тогава да се снима... Но и аз не съм гледала толкова дълъг сериал, който да е задържал интереса на зрителите и да се е превърнал в шедьовър изцяло. Само като пример ще дам любимия си Даунтън - най-съвършеният сериал за мен newsm10. Дотук 4 сезона по 8 серии - всяка една съвършена перла. Не знам защо след като топлата вода е открита, трябва да се открива отново.
   От друга страна, очарованието на турските сериали е точно в тяхната различност от установените матрици. Но КРА специално за мен е нескопосан опит на турски сценаристи да създадат сценарий по американски образец. Толкова за сценария, недомислиците и качествата на историята. Надявам се да не ми са налага да ги дъвча повече. smile3516
   Отношенията между Йомер и Елиф... другата сериозна дъвка в темата през последните два дни. Накарахте ме да се замисля сериозно. Продължавам, обаче, да смятам, че комисарят съвсем целенасочено атакуваше Елиф с цел да я извади от равновесие и затова му вменявам вина. Но това, което го оправдава в моите очи, е че той не осъзнаваше какво може да се случи. Сам го каза на Арда - Не съм забелязал, не съм допускал дори... За него Елиф беше като неуязвима - богаташка, разглезена, свикнала на съвсем друг тип кавалери, презира го... Демек, няма начин да се влюби в него, затова си позволяваше да я провокира и разтърсва от време на време. Но все пак, мисля, че тактиката "ще се правя, че нищо не се е случило" не е правилната. Дори да не беше й дал любовното обяснение, което на нея й се иска, можеше мило и нежно да й каже, че не е безразличен към нея, че вече му е скъпа, но просто още не се е простил окончателно със Сибел. Като открие убиеца й, тогава ще се чувства свободен. Елиф щеше да го разбере, галиба.
   Вината на Елиф виждам в това, че малко егоистично очаква от него да изтръгне Сибел от сърцето си за пет минути. Щом са се целунали и вече край! Трябва да зачеркне Сибел. Наистина, интересуваха я само собствените й чувства. Нае забравяйте, обаче, за намесата на Бахар. Тя много майсторски й внуши, че трябва да очаква незабавни резултати. Ако до утре вечер не ти се обади... Тази припряност на Елиф, всъщност беше внушена от Бахар. От гледна точка на "всемирната справедливост", тя постъпи наистина ужасно грубо, да не кажа жестоко с Йомер във финалната сцена. Но от чисто "женска" гледна точка беше просто за аплодисменти - Правиш се, че не ме искаш, значи, комисар? Добре, и аз не те искам! Хайде сега да те видя! - Той е притиснат до стената - иска я, сега се чувства и виновен, а вече топката е в неговото поле. Просто няма друг избор, освен да я потърси. Брилянтна стратегия! smile3501 Отделен въпрос е, че това ни възмущава от дъното на душите ни, защото жертва на тази стратегия е чаровникът Йомер, върху когото ние не искаме да падне и прашинка, да не страда нито миг.
   Както казах в мой предишен пост, ние сме ревниви тигрици, които искат за своя крал само най-доброто. Сигурно изглеждаме ужасно досадни в очите на всички, за които Енгин е само един от многото, но ние си знаем, нали? newsm03 Той е един на милион, затова и всичко, до което се докосва, трябва да е едно на милион. yes
   Напълно сте прави всички, които писахте, че на който не му харесва, не трябва да гледа! Но какво да правим, Енгин ни е докарал до безпомощно състояние, като хипнотизирани сме. Може би, на него наистина няма да му хареса, ако прочете лютите ни критики, но пък ми се ще поне продуценти и сценаристи да ги прочетат. Пък дано се стреснат и сменят тона. Ще ми се някак си вече да си признаят, че не ги бива в кримките и да наблегнат на любовната история. Ако са майсторки, дори дразнещите постъпки на Елиф ще успеят да обяснят и оправдаят.
   Между другото, героите в този филм имат сериозни проблеми с комуникацията - любими фрази: "Ще ти разкажа всичко" (което никога не се случва реално), "Довечера ще ти обясня", "Трябва да поговорим", "Иди и кажи" (но никой не отива и не казва нищо), "Ти не знаеш" (ама и аз не ти казвам), "Защо?" (което никога не е последвано от "Защото" и съответното обяснение). Особено силно това личи в отношенията в лудата фамилия Денизер - Елиф необяснимо защо не отговаря на въпросите на Нилю, Нилю не разказва нищо за отвличането, никой нищо не обяснява и маман само тръска гневно обеци. Да не говорим пък за Йомер, който се терзае ли терзае, ама не казва нищо на Елиф. Само на Арда, който няма никакво отношение към цялата любовна история. smile3555 Може би, ако всички започнат да разговарят нормално, филмът ще трябва да свърши за пет серии. newsm78
   Аз лично съм гледала и по-тъпи филми. Този ще мога да го изгледам, струва ми се. Повечето турски сериали които съм започнала, не съм ги изгледала докрай (тези с Енгин правят изключение Peace). И този ще направи изключение. Образът на Йомер е далеч под възможностите му, но пък дава простор на чара му. Този "обикновен" човек ни помага да видим повече от реалния Енгин, което за нас е истинско пиршество на душата. Hug Със сигурност, самият Енгин никога няма да го споменава с благоговение като Булут, но ще му помогне поне оттук нататък да си избира роли без проблеми. По простата причина, че продуцентите ще са готови да правят денонощно кълбета назад, само и само да си го осигурят като заглавно име на надписите. Пък дано така попадне отново на своя Булут. А и той е магьосник - ще успее да създаде скандал дори около принципния традиционалист Йомер. Щом сладкият, нежен, мил, кастриран Керим успя да разбуни духовете в цяла Турция и да преобърне планове и намерения на продуценти и режисьори, нека не губим надежда. newsm53 Тепърва е ред на Йомер, както си стои на втория ред, както го изтикват постоянно леко назад, отново да предизвика земетресение.
   Както винаги, разглаголствах се повече от нормалното. Извинявам се на всички, които са появили търпение и са изчели всичко. Лека вечер! Hug
  Леле, майчице! Докъде я докарахме! smile3555 Астролозите да определят кой сериал е успешен и кой не! Ако продуценти и сценаристи се водят по техния акъл, вече ми е напълно ясно защо са я закъсали толкова. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт