Valar morghulis - GoT - Тема 10

  • 37 101
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • sf
  • Мнения: 10 206
На мен Мисандей не ми харесва като жена. Церсей горе- долу. Май нито една не е мой тип, може би малко Елария, ако е в добавка към Оберин  hahaha
По принцип не харесвам типа Санса, Игрит... харесвам ги в стил Мишел Родригез .
Тук направо на оргия заприлича  Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 юни 2014, 14:16 от donsita

# 706
  • Мнения: 9 144
Оберин би го оценил подобаващо  hahaha

# 707
  • Мнения: 341
На мен пък Мисандей ми е посредствено сладка. Предпочитам Елария, лъха на секс от нея.
Моята класация:
Елария
Мелисандра
Рос

Анти-класация нямам Simple Smile

# 708
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Аз си падам по миловидните, не мога да оценя сексуалното излъчване на жена. Thinking

1. Мисандей
2. Санса
3. Рослин

Бих включила и Денерис, но русата коса я прави неприятна.

# 709
  • Мнения: 7 235
Аз пак да попитам, извинявам се ако досаждам, но какво става с Елария?  Simple Smile
Дали ще я видим пак в слeдващия сезон? Както каза donsita, само добавка към Оберин ли беше?

# 710
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Аз пак да попитам, извинявам се ако досаждам, но какво става с Елария?  Simple Smile
Дали ще я видим пак в слeдващия сезон? Както каза donsita, само добавка към Оберин ли беше?

Би трябвало да я видим, нали ще дават за Дорн. Тя се връща там.

# 711
  • Мнения: 926
Ето и моята:
Елария
Мисандей
Церсей

Анти са ми
Марджери
Оша
Игрит

От мъжете - Оберин и Кутрето  Heart Eyes

# 712
  • Варна
  • Мнения: 18 032
На мен ми харесват двамата Болтън. Blush ooooh!

Любимият ми герой в книгите Хрътката не успя да ми се хареса много в сериала, твърде възрастен и твърде добродушен изглежда. Confused Все пак смятам, че Рори се справя чудесно с ролята.

Много ме кефи как спасява девойките Старк:
Скрит текст:




А тази ми е любимата:

Скрит текст:

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хрътката ми е силно любим в сериала, в книгите беше по-зловещ и го харесах по към края.
Жените хич не ми харесват. Мелисандра сякаш, след мръснишкия поглед към Лорд Командира  Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 94
Ето още малко за гледане Simple Smile

# 715
  • Мнения: 7 235
Хексе,   bouquet

Хрътката в сериала е с много особен чар. Просто няма как да не го харесаш. Може би и актьорът допринася за това.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 18 032
Хексе,   bouquet

Хрътката в сериала е с много особен чар. Просто няма как да не го харесаш. Може би и актьорът допринася за това.

Да, това казвам харесвам Рори, но има много добри очи. Laughing   В книжния Сандор има ярост и  фатализъм.
Както и да е, вече не мога да си представя друг да го изиграе. Peace

# 717
  • Мнения: 431
След сцената с голичката Мисандей май симпатиите ми клонят най-силно към нея Mr. Green Но не мога да отрека и че от Мелисандра и Рос също струи невероятен сексапил. Peace Денерис ми е ужасно лигава иии ъъъ не съвсем приятна като героиня, но актрисата е такова слънчице!!! Обожавам да я гледам извън сериала, толкова е лъчезарна и усмихната. Дорея -- много хубава! Санса също ми е симпатична, има много нежни черти. Марджори харесвах много в "The Tudors", но и тук не е зле. А Серсей с този глас, еххх...

 Laughing Май изброих почти всички... е, какво да направя, добре са ги подбрали. Единствено Игрит не ми допада от набедените красавици, сякаш виждам нещо грубовато в лицето й... въпрос на вкус, разбира се. Peace А Яра в класация -- seriously? Изглежда ми сякаш иска да ме набие Mr. Green

От мъжете харесвам Роб и Джонката, брей, колко лесно отговорих тук Laughing

# 718
  • Мнения: 2 255
Молба, има ли ентусиаст, който да ми изпрати магнет линкове за еп. 5-10. Може и на лични. Благодаря!

# 719
  • Мнения: 442
Моите фаворитки от жените са Игрит, Елария, Санса и Рослин, не в този ред. Харесват ми и Денерис и Маржари, Мисандей също не е лоша, но те заемат вторите места. А не ми харесват Церсей, Яра и Оша, както и Рос. Особено последната много ме дразнеше. За Мелисандра съм със смесени чувства.
От мъжете не мога да определя кой най-много. Повечето ми харесват - Оберин, Рамзи, Роб, Джон,  Джайм. Има нещо и в Рууз, въпреки че е възрастен.

Общи условия

Активация на акаунт