Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 89 Болката от раздялата...

  • 15 086
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 631
# 632
  • Мнения: 7 162
  #Crazy #Crazy #Crazy Ренате, Hug какво е това чудо сега   Mr. Green Тези статии мисля,че и тук сме ги виждали,ама доколкото си спомням се коментираше,че са от ненадежден източник...демек клюка. Колко я вярно ще разберем някой ден...ама в това,че са заедно от самото начало,хич,ама хич никой не може ме обеди...не вярвам  Mr. Green

Хелен,честит имен ден  Hug Бъди здрава и щастлива  
Скрит текст:


Цитат
Ако е чалъмджийка в кекса още по-хубаво Ели, понеже ако е умен мъж ,това след време няма да му е достатъчно, но и това няма значение вече..

Лени,привет  Hug Той нали твърдеше,че за него в много важно преди всичко да са приятели  Mr. Green защото един ден остава основно това  Peace

На Кирето може да не е превързана ръката,а да си е омотал шала на Зейно  Peace

Исках и друго да пиша,ама избяга докато ви стигна  ooooh!

# 633
  • Мнения: 4 314
Ренате Hug наистина ми вгорчи вкуса в устата Mr. Green
Добре,щом от толкова време са заедно, защо не усетих магията и химията в общите им сцени,когато бяха двойка  newsm78 newsm78 newsm78

Нали ви казах преди време да се върнете назад в онзи момент, когато тя му се хвърли на врата да го целува... вижте как я целуна той, направо си я засмука.. Whistling Whistling Whistling


Коя серея бе ,че не се сещам  newsm78 newsm78

# 634
  • Мнения: 7 162
Когато Мела го награби на дивана-първата им целувка,ама и аз не се сещам за номер на серията  Rolling Eyes

# 635
  • Мнения: 33 428
Оффф, моля ви се.. Сега и целувките ли ще им обсъждаме  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

# 636
  • Мнения: 7 162
Ето тук в 3.05/3.10 секунда се вижда целувката  Peace



Смених клипчето,че се вижда по-хубаво...Ренате да ме поправи,ако нямаше в предвид тази целувка  Peace

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 21:18 от anitto

# 637
  • Мнения: 4 314
Ани гащите да ми ги пратиш в знак на протест да си ги сложа , чуваш ли  newsm78
сега ще видя целувката

и какво, като Керо носи шалчето на Зайнеп има ли значение , да ли е на Зейнеп или Ханде
вече няма значение

# 638
  • Мнения: 7 162
Оффф, моля ви се.. Сега и целувките ли ще им обсъждаме  Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
че то си е от сериала бе,Тери  Mr. Green не говорим за Ямкер,а за Мелкер  Whistling Whistling Whistling

# 639
  • Мнения: 7 162
Ани гащите да ми ги пратиш в знак на протест да си ги сложа , чуваш ли  newsm78
сега ще видя целувката

и какво, като Керо носи шалчето на Зайнеп има ли значение , да ли е на Зейнеп или Ханде
вече няма значение

За мен тръпката в сериала не е изчезнала...все още  Mr. Green

Ако искаш вземай линк сега и ги слагай...не ме бърка да сме с еднакви  Peace

# 640
  • Мнения: 1 872
Хелен, честит празник!

# 641
  • Мнения: 7 162
Смених клипчето  Peace Mr. Green Мисля,че Ренито говори за момент 3.11  Mr. Green Crazy

# 642
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Аз продължавам да не вярвам в тая предполагаема връзка межде Керем и Яамур.
Целувката им не е кой знае какво,че той Керем и Ханде засмука на яхтата на Нова година.
Тръпката от сериала не съм я изгубила и да се надявам че няма да я изгубя

# 643
  • Мнения: 7 162
Къде избягахте всички  Mr. Green говорите за химия и целувка и ви я показах...не се плашете   Joy Joy Joy и това ще мине  Rolling Eyes

# 644
  • Мнения: 4 314
Божееееееееееееееее  ,ако съм знаела ,че има толкова ЯМкерски клипчета  #Crazy #Crazy #Crazy

Лика прилика са си , де се взимат хората ,след като се обичат ...
ама да не се чуди Керем   къде му отиде мотивацията / т.е. феновете / с това шикалкавене

Общи условия

Активация на акаунт