С какво дразните мъжа до вас?

  • 8 724
  • 78
  •   1
Отговори
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Здравейте момичета;

С какво дразните мъжа до вас?

Има теми, С какво ви дразнят мъжете. Но аз искам да чуя с  какво жените дразнят мъжете?   bouquet

Последна редакция: ср, 08 апр 2015, 09:50 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 182
Ужасно много го дразни, че паля фитила за части от секундата.. ами такава съм си и аз.. една сприхава, понякога повече нервна отколкото трябва..  Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 12 473
Че винаги съм извън правилата..
Но всъщност - точно това го привлече в началото..Wink)

# 3
  • Мнения: 2 650
Дразни се, че съм много мека с децата ...  На мен си ми идва от вътре  да съм доброто ченге, а той като не е техен родител му е  сложно да играе лошото, та си е прав да се дразни  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 325
Той е много подреден, а аз съм пълната му противоположност, подредено ли е нищо не мога да си намеря. Откакто станахме трима разхвърляни в къщи нещата са особено дразнещи за него  Laughing. Ама като ме е взимал да не е дремал, влизал е в моята стая и е виждал че не съм от най подредените, че го и предупредих да си знае. Дразни го още че съм сръдлива и като се разсърдя мълча демонстративно, а той е нервен и избухлив и не трае недоизказани и премълчани думи. Но с годините се нагодихме един към друг та няма драми.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз дразня с това, че се нервирам бързо и за глупости (според мен не са глупости де). Но силно казано ми се дразни, твърде спокоен човек е.

# 6
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
С нищо. Съвършена   съм.

Ако все пак  го  дразня, проблемът  си  е  негов, че не   може  да ме оцени. Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 68
Дразня го с това, че съм чувствителна и емоционална ( а откакто родих това се засили Blush), разбира се в рамките на нормалното. Също с това, че съм по-бавна и прецизна, а той по-сприхав. Сигурна съм, че има още мнооооги неща, но трябва да се произнесат мъжете, защото понякога ние мислим едно, а тее, съвсем друго Wink

# 8
  • Мнения: 4 841
Веднъж - с едно, друг път - с друго. Както и той мен. Никой от двама ни няма устойчиво дразнещо поведение - нали затова сме партньори, като ни дразни нещо - казваме си го, отстраняваме го. След това идва друго  Simple Smile .
Отношенията между хората са динамични, променят се, както и самите хора се променят. Гаджета е едно, двойка в очакване на дете - друго, двойка с бебе - трето, двойка на дете в градинска възраст / начално училище / пубертет - съвсем четвърто, пето, шесто... Връзката "расте", дразненията се променят, реакциите към тях - също.
Не разбирам съвсем смисъла на темата. Ако има нещо, с което знам, че дразня партньора си, ще се опитам да го коригирам, а няма да се гордея с него и да го изтъквам. И разбира се, ще очаквам същото от него.

# 9
  • Мнения: 5 278
Дразни се, че съм разсеяна и не помня кое какво къде беше Simple Smile Особено като му подредя нещата  Mr. Green Ами да си ги е прибрал навреме  Laughing
Също и, че съм абсолютното спокойствие  - рядко нещо може да ме извади от равновесие, а той е нервак и експанзивен и това го подлудява Simple Smile Но и той на мен така ми действа с това вечно бързане  Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Че когато нещо ме дразни/ядосва/нервира, първо млъквам, а не казвам директно какво ми е.
Но горе-долу се научих да си изпявам всичко на момента.Просто ми е по-лесно първо "да броя до десет", преди да избухна....

Не разбирам съвсем смисъла на темата. Ако има нещо, с което знам, че дразня партньора си, ще се опитам да го коригирам, а няма да се гордея с него и да го изтъквам. И разбира се, ще очаквам същото от него.
Точно!

# 11
  • Мнения: 1 262
Преди ми се дразнеше, че бях много избухлива. После ми се чудеше, как ми минава така бързо. Превъзпитах това у себе си и сега ми се дразни, че млъквам. И мога да мълча със седмици  Mr. Green
Сега се дразни, че ме държи дълго. Дразни се (откача Laughing) като говоря с мой много добър приятел, при това дъъъъъъълго. Дразни се, като се издъни и аз му го припомням често, но пък аз много обичам да го дразня така  Whistling Mr. Green Има и още ама като се сетя  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 895
Той е много подреден, а аз съм пълната му противоположност, подредено ли е нищо не мога да си намеря. Откакто станахме трима разхвърляни в къщи нещата са особено дразнещи за него  Laughing. Ама като ме е взимал да не е дремал, влизал е в моята стая и е виждал че не съм от най подредените, че го и предупредих да си знае. Дразни го още че съм сръдлива и като се разсърдя мълча демонстративно, а той е нервен и избухлив и не трае недоизказани и премълчани думи. Но с годините се нагодихме един към друг та няма драми.

Е, дразня го с абсолютно противоположното Simple Smile
Прекалено съм подредена и не ми харесва да е разхвърляно. Друго, с което го дразня е "шилото (по скоро- няколко) в д...то ". Той е доста по- мързеливичък, а аз съм експресивна ... прекалено, понякога (признавам без бой). Е, дразня го и с това, че съм нервна и избухлива като се разсърдя, а той мълчи демонстративно Simple Smile

# 13
  • Мнения: 46 535
Малко темерут си падам и по-спокойно върша нещата, докато той е по-деен и иска да стане по-бързо.
Освен това обичам да изпипвам детайлите, а той просто нещото да стане, пък как, няма значение.
И двамата работим в посока подобрение, за да се срещнем по средата  Laughing

Преди се дразнеше и като задавах елементарни въпроси за готвене, но видя, че не се правя и вече отговаря изчерпателно и точно, без ирония. Защото веднъж рече да сложа чаша олио на зелето и аз наистина сложих  Mr. Green

Заплес съм, боядисвам дрехи в пералнята, забравям разни неща. Но ми свикна и го обръщаме на смях, а и аз гледам да внимавам повече Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 262
Заплес съм, боядисвам дрехи в пералнята, забравям разни неща. Но ми свикна и го обръщаме на смях, а и аз гледам да внимавам повече Simple Smile

НСЧ рибка ли си ? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт