кога бебето ви за първи път се разсмя с глас

  • 3 940
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В средата на третия месец,но все още не е постоянно,а само при гъделичкане и целувки.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На 3 месеца. Няма да забравя първия смях на Александра. Говорех й закачливо, а тя се заливаше, с един сладък гърлен смях Grinning

# 17
  • Мнения: 3 760
Моята я чакам всеки момент-опитва се да вика иииии и ъъъъъъъ докато се усмихва. Направо тръпна от нетърпение!

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Малката ми гордост се изсмя на глас на  2 месеца и половина. Знам със сигурност защото съм си го записала в дневничето. Стана съвсем неоаквано. Никой не я закачаше просто с наши приятели се бяхме събрали в къщи и нещо се кикотехме, та тя реши да не остане назад.  Иначе тя сега е на 3 и 1/2 год. и е много весела и темпераментна. То сигурно е ген newsm68.

# 19
  • Мнения: 2 952
Нашия нали е раноЗреЙкА  Mr. Green започна да се усмихва на 20 дена (и разбрахме,че има тръпчинки!!) , а на месец и половина се хилкаше много смешно...сега се смее направо чак стиска юмруяета и си свива корема от  смях.....Много да се усмихваш на бебето и да се смееш с глас ...и да  си играеш с крачетата ...голям смях пада  Grinning  А най-важно да  се гледате в очите.... Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 136
Горе-долу на вашата възраст... имаше една играчка, която си харесваше и на нея се засмя с глас за първи път Grinning

# 21
  • Мнения: 2 784
Калина като малка пискаше от смях, а не буквално да се смее с глас. Взе да се смее към годинката и е много смешна- като чуе смях зад кадър по някой от сериалите започва:"Ха-ха-ха!", като някой анимационен герой точно...  Mr. Green

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 115
На 20 ден дъщеря ми започна да се смее широко, цялото й лице сияеше, а на 46 ден, тоест от втория месец започна да се смее и с глас. В началото на 3 месец се заливаше от смях само като чуеше гласа ми.

# 23
  • Мнения: 163
Моята бебе се засмя за първи път на 3месеца и половина smile3521 smile3521 smile3521

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами и ние от втория месец започнахме да гукаме и към третия засега се изсмяме само един път на глас

# 25
  • Мнения: 9 903
точно на Нова година се засмя с глас. Беше на 2 месеца и 2-3 дни. Играем на `буба лази`, гъделичкам го, умира от смях. Все едно цвили Simple Smile

# 26
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Гого беше на 3 месеца, когато се разхили яко в един магазин за играчки.Смя се като побъркан на най- тъпата играчка която можеше да съществува, и аз заедно с него. А иначе и до ден днешен КУ-КУ и Дзак са едни от най- смешните за него игри и винаги се смее с глас на тях.

# 27
  • Мнения: 287
На четири месеца като му правех разни физиономии и в същото време като го закачах по вратлето. Такасе захили с глас че чак щеше да се задави.

# 28
  • Мнения: 577
на 20.02 знам защото съм го записала в дневника а и беше скоро.На 3 месеца и няколко дена

# 29
  • Мнения: 3 929
В края на 2-я месец започна да се смее с глас и то много заразително на въпроса ми "Ти защо не спиш?". Сега вече се смее на какво ли не.

Общи условия

Активация на акаунт